Wrak niezabezpieczony, czyli jak Rosja zaciera ślady

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Wrak tupolewa niezabezpieczony na lotnisku w Smoleńsku.
Czy kiedykolwiek poznamy prawdę o katastrofie Tu-154?

To, że szczątki Tu-154 rdzewieją, uniemożliwi weryfikację pojawiających się w śledztwie koncepcji - mówi płk Tomasz Pietrzak Były, były szef 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego.

Pilot uważa za bulwersujący fakt, że wrak tupolewa leży niezabezpieczony pod gołym niebem na lotnisku w Smoleńsku. Pytany przez dziennikarzy RMF FM o jego ocenę przyczyn katastrofy wskazuje, że konieczne jest ujawnienie zapisu urządzeń rejestrujących parametry lotu.

Tylko domniemamy, co się mogło wydarzyć. Musimy poznać więcej szczegółów, żeby naprawdę uciąć te spekulacje, te walki, które są na obecną chwilę w mediach - dodaje płk. Pietrzak.

Zaznacza, że przepisy zezwalają na ujawnienie tych danych jeśli wymaga tego interes publiczny.

W jego opinii ważne jest także wykazanie przez rosyjskich śledczych, że lotnisko w Smoleńsku w dniu katastrofy było wyposażone zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Momo to rząd i wspierające go media wmawiają nam, że śledztwo w sprawie Smoleńska jest prowadzone prawidłowo i sam najjaśniejszy Donald jest usatysfakcjonowany.
Zadowolony jest równiez stary komuch z Trybuny Ludu - Janusz Rolicki.
Według niego mamy się z tym pogodzic, bo Rosja po prostu już taka jest i nie tupać nogami, tylko robić dobrą minę do złej gry.
Czyli mamy robić dokładnie to co robi jedynie słuszny i umiłowany Tusk.
Stanowisko takie ta czerwona gnida ogłosiła dzisiaj w programie Bronisława Wildsteina.

REWELACJA!
Po prostu EUREKA!

I jak tu się nie zgodzić z oceną sytuacji w jakiej znalazła się IIIRP będąc w rękach mafii PO i ojca chrzestnego Donalda, oceną Kaczyńskiego /który oprócz trafnych diagnoz robi równiez głupie błędy/ mówiącego, że Polska ulega naciskom Rosji i Nemiec i nie podejmuje suwerennych decyzji.
Wszak sam Rolicki poleca nam siedzieć cicho, a takiego zdania są opiniotwórcze media, które już kilka miesięcy temu wydały wyrok - winni piloci, generał Błasik i "alkoholik" ś.p.Prezydent Lech Kaczyński.
Taki oto glejt parafował również kapusta Bolek, który OTAKE Polskie walczył sam..... no może z Danką.

Tymczasem były doradca Władimira Putina profesor Andriej Iłłarionow, dzisiaj w programie Bronisława Wildsteina dokonał miażdżącej krytyki śledztwa prowadzonego przez Rosjan w sprawie katastrofy smoleńskiej.

- "W najważniejszym momencie, kiedy samolot zmniejszał wysokość i podchodził do lądowania, wieża w Smoleńsku milczała przez długi czas. Milczała, kiedy samolot podchodził do lądowania i tracił wysokość dużo szybciej - przynajmniej według tych danych - niż powinien. (…) Dla lądowań normalny kąt, pod którym samoloty zmniejszają wysokość to 2,5-3 stopnie. Zgodnie z tym samym stenogramem i zgodnie z informacją, na jakiej wysokości znajdował się samolot i jak daleko od pasa startowego, można sądzić, że kąt na pewno nie miał 3 stopni, a możliwe, że 7 albo 8 stopni, a może nawet więcej. Czyli można sądzić, że samolot pikował w dół, a jeśli tak było, to takie zniżanie się nie mogło pozostać niezauważone i przez samych pilotów, i przez kontrolerów. Ale żadnego wskazania na to, że albo piloci, albo kontrolerzy w jakiś sposób reagowali na to, nie ma. Także inaczej mówiąc, kiedy samolot tracił wysokość z tak niewiarygodną szybkością zgodnie z tym stenogramem, który czytaliśmy, kontroler powtarza tylko "wszystko w porządku, znajdujecie się na pasie"-.

Interesująca jest sprawa głosów w kabinie.
Rosjanie podali, że z pilotami rozmawiał generał Błasik.

Po pewnym czasie okazało się, że do Moskwy nigdy nie trafiły nagrania głosu generała.
A więc śledczy z MAK nie mieli żadnego materiału porównawczego.

Cyngle jednak nie prostują swojej wcześniejszej informacji jakoby głos w kabinie był rozpoznany i był to głos generała.

Swołocz medialna nie rozdziera szat, że nadal
- nie mamy protokołów z sekcji zwłok,
- wrak samolotu niezabezpieczony niszczeje i w tej chwili praktycznie jest on już zbędnym materiałem dowodowym
- nie posiadamy czrnych skrzynek/ oryginałów /
- kopie stenogramów są nierozszyfrowane
- sekcje zwłok przeprowadzono w Rosji bez udziału polskich patamorfologów
- rodziny ofiar nie otrzymały jeszcze osobistych rzeczy zmarłych
- Rosjanie nie oddali telefonu satelitarnego Prezydenta

Rosjanie zacierają ślady jak mogą, władza IIIRP zadowolona z dobrego śledztwa, a medialna swołocz nakręca wojnę wokół krzyża, prowokuje i szczeka. Szczeka i pluje wiadomo w którym kierunku, kierunku poprawnym politycznie i wytyczonym przez salon.

A tutaj całośc dzisiejszego programu Bronisława Wildsteina.

http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka/bronislaw-wildstein-przedstawia/wideo/12092010-1120/2573074

http://niezalezna.pl/article/show/id/38796
http://www.pardon.pl/artykul/12454/stenogram_bledny_wrak_rdzewieje_rosja_zaciera_slady
http://www.rmf24.pl/raport-lech-kaczynski-nie-zyje-2/kaczynski-fakty/news-prokuratura-ma-interweniowac-ws-wraku-tupolewa,nId,296159
http://www.rmf24.pl/raport-lech-kaczynski-nie-zyje-2/kaczynski-fakty/news-interwencja-w-sprawie-wraku-tupolewa-po-informacjach-rmf-fm,nId,295460

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Wywal albo daj w cudzysłów "rdzewieje" bo duraluminium nie rdzewieje nigdy. To stop ALCuMG plus do 1,2%innych pierwiastków. Al co najwyżej się utlenia. Pozdro

http://amazoniawweekend.blogspot.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85644

http://niepoprawni.pl/forum/viewtopic.php?f=41&t=463

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wystarczy, by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje

#85653

Niezależnie od tego, czy materiał z którego został wykonany samolot zardzewieje czy też się utleni wg ekspertów ;) , to chciałbym powiedzieć, że nigdy, ale to nigdy nie poznamy szczegółów tego zamachu.
Gdyby nawet udało się odzyskać wrak i przekazać go specjalistom amerykańskim, izraelskim czy brytyjskim, to jedyne co stwierdzą badania, to fakt, iż bezsprzecznie był to zamach.
Uda się też ewentualnie ustalić co było bezpośrednią przyczyną utracenia kontroli nad maszyną przez pilotów, nie poznamy jednak anatomii tej straszliwej zbrodni.
 
Wymieniłaś pewne aspekty sprawy wołające o pomstę do nieba, a ja dodam jeszcze jeden.
Chodzi mi o film Andrieja z YT.
Wiem, wiem, już tyle razy była o tym mowa, że zdawać by się mogło, iż wszystko zostało na ten temat powiedziane.
Tak nie jest niestety.
Polska prokuratura jednoznacznie stwierdziła, że na filmie słychać wypowiadane słowa w języku polskim.
Kolejne stwierdzenie dotyczy strzałów, które słychać na filmie, a o których prokuratura twierdzi, iż przypominają wystrzały z broni palnej.
Bardzo ważnym punktem w opinii prokuratury jest fakt, iż ta stwierdza, że nie stwierdziła manipulacji przy filmie.
Ten film stanowi główny dowód w tym zamachu.
Należy dołożyć wszelkich starań do wyjaśnienia kto rozmawia na filmie po polsku i do kogo strzelają funkcjonariusze BOR, bo zdecydowanie odgłosy wystrzały słyszane na filmie pochodzą z broni naszych borowców.
Ruskie używają w takich sytuacjach tego:
 
 
Do Polski nie trafiły kamizelki kuloodporne funkcjonariuszy BOR.
Dlaczego?
 
Przytoczę tu zamach na Kennedy'ego.
Wszyscy doskonale wiedzą, że był to zamach, ale szczegółów jego wykonania nie ujawniono po dziś dzień.
Drugim przykładem niech będzie zamach na życie Jana Pawła II.
Oczywiście był to zamach, a mało tego Ali Agca został ujęty i osadzony na długie lata w więzieniu.
Niestety, ale to i tak nie pozwoliło wyjaśnić faktu, kto stał za zamachem.
 
Sprawa zamachu w Smoleńsku wygląda troszkę inaczej, gdyż nasz rząd, który na siłę wskrzesza wielką PRZYJAŹŃ pomiędzy Rosją i Polską, robi wszystko, aby wśród społeczeństwa panowała opinia, że to jednak nie był zamach, a przyczyną katastrofy było niedoszkolenie polskich, najlepszych pilotów.
 
Więc raz jeszcze stwierdzam, że owszem, prędzej czy później ktoś stwierdzi, że był to zamach i poprze to niezbitymi dowodami, ale nigdy i tak się nie dowiemy kto był wykonawcą (zleceniodawcą bezpośrednim) i w jakim stopniu polskie służby brały w nim udział.
 
W poniższym linku można się dowiedzieć jak powinna przebiegać procedura w postępowaniu po zamachu w Smoleńsku, której nasze łajzy nie chciały podjąć, a dzisiaj karmią społeczeństwo banialukami o błędach pilotów.
 
 
Trzeba cały czas o tym mówić i mieć nadzieję, ze inicjatywa pana Maciarewicza, przyniesie spodziewany skutek i że otumanionej części społeczeństwa uda się wytłumaczyć, że było to morderstwo.
 
Pozdrawiam.
 
 
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85678

NA RĘKĘ ZBRODNIARZOM JEST ABY ŚLADY ZOSTAŁĘ WYWIANE< SPŁUKANE CZYLI BEZPOWROTNIE ZNIKNĘŁY

WYBIJANO SZYBY PRZECINANO WRAK KTÓRY JEST KLUCZOWYM DOWODEM 

http://felietooon17.bloog.pl

Biuletyn Smoleński mozna zamówic pisząc na micho2110@wp.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94833