Tylko dla idiotów!

Obrazek użytkownika kryska
Kraj
Jak wszystkim wiadomo i czego nie da się ukryć, ani przykryć czas od 22.00 do 23.00 to godzina zarezerwowana dla MWzWM. To godzina strachów połączona z wylewaniem pomyj i popisami chamstwa wiszących na drutach młodych około 7Otki oraz godzina prymitywnych dowcipasaów prowadzących, ojca Miecugowa i ojca Sianeckeigo oraz zaproszonych pomagierów. - Witam pana Grzegorza, jakiż wspaniałym człowiekiem był pana tatuś, panie Tomku co za dykcja, jaka elokwencja, jak my lubimy pana Jurka Iwaszkiewicza, a kiedy będzie pan Krzysiu Daukszewicz, panie Miecugow uwielbiam programy pańskie, tylko dlaczego są one tak póżno, nie pokazujcie tych pisowców oszołomów, szkoda, że ten drugi kaczor nie leciał tym samolotem, kiedy w końcu te Kaczyńskie przestaną rządzić, współczujemy pani Monice, że tak męczyła się z tą Klępą / zachowałam oryginalną wypowiedż na antenie /, brawo pan Niesiołowski, kiedy w końcu zamkną tego Rydzyka, precz z kościołem i biskupami, wysadzić w kosmos kaczora i rydzola ...... te i inne mądrości wypływają z "dzióbków" emerytów wazeliniarzy, pożytecznych idiotów dzwoniących do SK. Trudno się dziwić tym dzwoniącym idiotom. Intelektem nie odbiegają przecież od prowadzących. SK to programik idiotów dla idiotów. Jak mówi francuski satyryk Cavanna: "Idioci wygrywają zawsze. Mają przewagę liczebną". Salon SK zaszczycił swoją obecnością Najsztub, w krótkich majteczkach, bo i rozum krótki, w dresiku i z rynsztokiem w pysku. Sprawy poważne? Nie dla idiotów!
Brak głosów

Komentarze

znieść. Zaglądam czasem do POLSAT-u, odkryłam nową zarazę w Superstacji, czasem nawet o Olejnik zahaczę, ale, krysko, wybacz, Szkło Kontaktowe jest tak niżej wora, że jeszcze się nie splamiłam. I niech tak zostanie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#169878

#169918

Vote up!
0
Vote down!
0
#169921

nie mogłem sobie z tym poradzić:-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#169929

jedziesz myszka na
kopiujesz
i pozniej wstawiasz

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#169938

jedziesz myszką na ikonke eksport kopjujesz ikonke embed i wstawiasz
Vote up!
0
Vote down!
0
#169939

Jedna z piękniejszych rzeczy - widok nadszarpniętego ego.

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#169984

całe jego uzębienie nadaje się do generalnego remontu. Powinien iść do Schetyny po namiary na stomatologa. Lub się nie pokazywać w telewizji, bo tam jednak jakieś kryterium estetyczne powinno obowiązywać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#170011

Na szczęście mam z tym kontakt tylko w postaci wrzutek na YouTube. Nie widać tego co mówisz.
No to jeśli ktoś ma w FullHD... dżizas...

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#170117