Adwokaci diabła i prowincjonalnego kaznodziei

Obrazek użytkownika kryska
Kraj
Dzień - 28 grudnia 2010. Godzina - 18.10 Miejsce akcji - studio WSI24, tuby propagandowej PO i Tuska, naczelnej manipulatorni IIIRP. Program nachalnej propagandy Tuska - Tak jest Diabeł i jego "rząd" Oskarżający "diabła" - Dr Kochan. Nadgorliwi adwokaci "diabła": Istota sprawy - ocena "rządu" i samego "diabła". Dr Kochan - to jest rząd kłamców, rząd fatalny i najgorszy z możliwych. Adwokat "diabła", butny ojciec Wiecugow z seansu nienawiści do PiSu i JK o godzinie 22.00 zapędzony do narożnika i zaraz położony na deskach, zdolny jedynie do głupkowatych usmieszków, złośliwych aluzji do PiSu i straszenia Kaczyńskim. Jego kumpel po fachu, oprócz głupkowatego chichotu wieszczy - nie ma innej alternatywy. Cóż jaki chudy taki i głupi. "Diabeł" zdruzgotany słuszną i uargumentowaną krytyką, a jego głupkowaci adwokaci ośmieszeni i skompromitowani. Tak kończą adwokaci diabłów i prowincjonalnyh kaznodziei. A zresztą sami popatrzcie i posłuchajcie. ps. prowincjonalny kaznodzieja to ten:
Brak głosów

Komentarze

Dr Kochan - kocham Pana :)

no cudownie - pewnie go juz nie zaproszą :D

Vote up!
0
Vote down!
0
#120935

"...donald tusk znika (...) a jakaś pacynka wyskakuje..."

:))
Piękne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#120966

tego nie mogłem dosłuchać do końca nie k rwa nie....................!!!!!
Kochan skrytykował rząd ale służalcze media tylko lekko musną po noskach.Już go nie zaproszą więc dlaczego nie poszedł na CAŁOŚĆ?

tele
ps.no ale i tak czapki z głów przed odważnym Kochanem

Vote up!
0
Vote down!
0

tele

#120976

... programy informacyjne, publicystyczne, rozrywkowe i satyryczne jest kompromitacją stacji (świadczy o głupocie i nieprofesjonalizmie, a także podważa jej, budowany na siłę, image medium prywatnego i niezależnego), ale najbardziej zeszmaca samego "redaktora" od siedmiu boleści!
Wyobraźcie sobie Benny Hilla prowadzącego dziennik BBC! :):):)

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#121132

po co sobie wyobrażac
wystarczy właczyc WSI24 lub Polsat News
sami Benny Hille tylko marnej jakości

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#121313

tvn24 razem z morozowskim, miecugowem, kuzniarem, olejnik i innych swołoczy raczej przypominają wynajętych funkcjonariuszy do realizacji celów uprzywilejowanej grupy niż niezależnych dziennikarzy, pracują niczym rzecznicy PZPO........zasłużona 10

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#121143

Niejaki cynamon na blogu Passenta radził zwrócić gospodarzowi baczniejszą uwagę na dra Kochana, jako na "PiSowską tubę". Podejrzewam, że były też telefony i "ożywiona dyskusja" będzie toczyła się teraz między Miecugowem, Żakowskim, Krzemińskim i Środą oraz Hartmanem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#121164