Hipokryzja lewactwa

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

nie zna granic.
Dwie najbardziej obrzydliwe postacie żenskie, które na sztandary wzięły walkę z Kościołem Katolickim i wierzącymi, czyli z tzw.ciemnogrodem.

Magdalena Środa, córka Edward Ciupaka.

Profesor Edward Ciupak, ojciec prof. Magdaleny Środy, był marksistowskim socjologiem, który miał udział w dechrystianizacji Polski. Potem jednak nawrócił się i zmarł, przyjąwszy sakramenty.
Profesor Ciupak zmarł w październiku ubiegłego roku. Jego śmierć nie została publicznie zauważona. Trudno znaleźć jakieś wzmianki o tym wydarzeniu w prasie, poza nekrologiem w „Gazecie Wyborczej”. Jednak kilka tygodni później zaczęły krążyć historie o jego nawróceniu przed śmiercią. Powodem szczególnego zainteresowania były dwie okoliczności: w okresie PRL był on znanym marksistowskim socjologiem, który walczył z Kościołem, a obecnie robi to jego córka, prof. Magdalena Środa. Według przekazywanych ustnie historii, prof. Ciupak miał się nawrócić tuż przed śmiercią i modlić o nawrócenie córki Magdaleny. Inna wersja mówi, że to właśnie ona podała umierającemu ojcu krzyż. I jak zwykle w tego typu sytuacjach, pewne fakty są prawdziwe, a inne to wymysły, które mają pasować do prostego schematu. A ta historia nie jest prosta. Jest w niej mroczny okres komunizmu, planowa ateizacja i walka z religią, ale przede wszystkim miłość i nawrócenie.
http://www.fronda.pl/a/nawrocenie-marksisty-ojca-magdaleny-srody,18829.html

- Szanowni Państwo,
o ile nie dotarła do Państwa smutna wieść o naszym rozstaniu ze ś.p. Prof. Edwardem Ciupakiem, to informuję, że zmarł 21 bm. Pogrzeb jutro - we czwartek - w Warszawie. Msza Św. w domu pogrzebowym (kaplicy) na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach (nie mylić ze starym Cmentarzem Powązkowskim) o godz. 11. Natomiast dziś o godz. 18-19 spotkanie przy Zmarłym w domu pogrzebowym "Służew" przy ul. Fosa 17, nieopodal kościoła św. Katarzyny.
Ze słowami szacunku i pozdrowieniami
Andrzej Potocki

http://lubczasopismo.salon24.pl/pl24/post/357899,pogrzeb-sp-prof-edwarda-ciupaka-jutro-o-11-00

- Prof. Ciupak z pewnością poszedł do Pana pojednany, a Bóg ma swoją ekonomię zbawiania każdego człowieka. Dla Kościoła to duża radość, że powrócił do Boga – mówi o. Kazimierz Lorek, który służył prof. Ciupakowi posługą religijną w ostatnich latach życia.

i krzyż na grobie wojującego z katolicyzmem komunisty

http://nekrologi.wyborcza.pl/0,11,,126609,Edward-Ciupak-nekrolog.html

Kolejna lewaczka, córa PRLu, uczennica Urbana wojująca z KK i o małżeństwa dla pederastów.

Monika Olejnik została teściową! W Boże Ciało dziennikarka ożeniła Jerzego Wasowskiego juniora (28 l.) - syna, którego ma z satyrykiem Grzegorzem Wasowskim (64 l.) i jednocześnie wnuka popularnego kompozytora Jerzego Wasowskiego (†71 l.). Z racji tego, że to jedynak, pieniędzy nie żałowała. Huczne weselisko kosztowało ok. 100 tysięcy złotych!

Ślub Jerzego juniora i pięknej Julii odbył się w kościele Sióstr Wizytek pw. Opieki św. Józefa Oblubieńca Niepokalanej Bogurodzicy Maryi na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. A po uroczystości ponad 100 gości wybrało się na wesele do warszawskiego Soho Factory.

http://www.se.pl/rozrywka/plotki/monik-olejnik-wydala-syna-za-100-tysiecy-zlotych_326319.html

Ot zakłamane, lewackie parchy.

ps. podobno słuszny ojciec dyrektor Sowa zrzucił potem habit, ubrał różowe stringi i koloratkę, pogonił ciemnogród i zatańczył białe tango z kropidłem w ustach.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

przekomarzanki z Panem Bogiem to takie normalne gierki jakie codziennie ze wszystkim i ze wszystkimi prowadzą, a Pan Bóg w którego nie wierzą jest dobry i jakby co to wszystko wybaczy. Tchórzem są straszliwie podszyci bo chrzczą dzieci, wysyłają je do Pierwszej Komunii i gnają przed ołtarz bo wiedza podświadomie, że inaczej nie można. Maja nadzieję, że Pan w swoim laptopie skrzętnie takie plusiki odnotuje i jakoś to będzie jak nastąpi Ostateczny Rozrachunek. Dokładnie tak jak wszyscy TW co to donosili na kolegów, ale nikomu krzywdy tym nie wyrządzili. Racjonalizują sobie swoje postępowanie i myślą, że Najwyższego na to nabiorą. A gdzież waleczność i odwaga w walce ze straszliwym ciemnogrodzkim talibanem? Gdzie nie uleganie dyktatowi czarnych? Gdzie "nieklękanie" przed księżmi? Lenin, Marks i Engels przewracają się w swych grobach i nie mogą spać spokojnym wiecznym snem komunisty. Pójść do kościoła! tego nie robi się Wiecznie Żywym!

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#361230

...czy to sie przynajmniej umie przeżegnać?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#361296

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#361297

- Jesteśmy świadkami wściekłego ataku lewactwa na nasz Kościół Katolicki.
Krysko, gdybyśmy mieli takich Kapłanów jak ten młody Polak
z Ukrainy, który jako dziecko oznajmił :
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
..... chciałbym zostać Papieżem choć na chwilę.....żeby ogłosić swoją Mamę- Świętą za to, że nauczyła mnie wiary.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Boże, jak to wspaniale, że ten młody Kapłan, ma w sercu Polską krew.
Wklejam ten filmik z nadzieją ..... może ks.Sowa, coś w nim dostrzeże ?
ps.
.... proszę o wyrozumiałośc i cierpliwość.
- Naprawdę warto obejrzeć ten materiał. Jest dość długi:

pozdrawiam,
Marek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#361334