Buc

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Cynglownia WSI24, tuba propagandowa nieudacznika Donalda Tuska i jego nierządu.
Oto naczelny buc ze WSI24.

Jest szefem wydawców TVN24.
Jest synem krakowskiego dziennikarza i publicysty Brunona Miecugowa.
Bruno Miecugow Ww1953 podpisał tzw. Apel Krakowski.

Rezolucja Związku Literatów Polskich w Krakowie w sprawie procesu krakowskiego - rezolucja z 8 lutego 1953 r. podpisana przez 53 sygnatariuszy - członków Związku Literatów Polskich, wyrażająca poparcie dla stalinowskich władz PRL po aresztowaniu pod sfabrykowanymi zarzutami duchownych katolickich, skazanych w sfingowanym procesie pokazowym zwanym procesem księży kurii krakowskiej.

Rezolucję podpisali m.in: Karol Bunsch, Jan Błoński, Władysław Dobrowolski, Kornel Filipowicz, Andrzej Kijowski, Jalu Kurek, Władysław Machejek, W. Maciąg, Sławomir Mrożek, Tadeusz Nowak, Julian Przyboś, Tadeusz Śliwiak, Maciej Słomczyński (Joe Alex), Wisława Szymborska, Olgierd Terlecki, H. Vogler, Adam Włodek, K. Barnaś, Wł. Błachut, J. Bober, Wł. Bodnicki, A. Brosz, B. Brzeziński, B. M. Długoszewski, Ludwik Flaszen, J. A. Frasik, Z. Groń, Leszek Herdegen, B. Husarski, J. Janowski, J. Jaźwiec, R. Kłyś, W. Krzemiński, J. Kurczab, T. Kwiatkowski, Jerzy Lowell, J. Łabuz, Henryk Markiewicz, Bruno Miecugow, Hanna Mortkowicz-Olczakowa, Stefan Otwinowski, A. Polewka, Marian Promiński, E. Rączkowski, E. Sicińska, St. Skoneczny, Anna Świrszczyńska, Karol Szpalski, Jan Wiktor, Jerzy Zagórski, Marian Załucki, Witold Zechenter, A. Zuzmierowski, K. Żejmo.

- Pół roku temu coś mi spadło na głowę, musiałem oszaleć. Ponieważ słuchałem pytania Joanny Lichockiej w debacie prezydenckiej i następnego dnia skomentowałem, że było ono dziwne. Że jakby to pytanie prezes (Kaczyński – red.) znał. Wiadomo, że Joanna Lichocka jest ikoną obiektywnego dziennikarstwa, wzorem dla młodych. Ja musiałem dostać za swoje i teraz przeczytam oświadczenie – ironizował w programie “Tak jest” TVN24 Grzegorz Miecugow.

To już nie podstarzały pajac.
To WSIowy BUC.

Zgodnie z ugodą sądową z dnia 28 kwietnia b.r.

1) Pozwany Grzegorz Miecugow zobowiązuje się do przeproszenia powódki Joanny Lichockiej w drodze odczytania oświadczenia o następującej treści:

"W nawiązaniu do mojej wypowiedzi z dnia 1 lipca 201 roku wyemitowanej na antenie TV24 w trakcie programu "Wstajesz i wiesz" w ramach pasma Poranek TVN 24 oraz wypowiedzi dla dziennika Rzeczpospolita nr 152 (8663) zawartej w artykule "Gorąca dogrywka po debacie" opublikowanym w dniu 02 lipca 2010 roku informuję, iż nie jest prawdą, że Pani Redaktor Joanna Lichocka poinformowała sztab wyborczy Pana Jarosława Kaczyńskiego o swoich pytaniach przed debatą kandydatów na Urząd Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej z dnia 30 czerwca 2010 roku, ani nie jest prawdą, że otrzymała pytania zadane przez siebie w trakcie debaty. Wypowiedź moja w tym zakresie była nieprawdziwa, a za jej publiczne wyrażenie naruszające dobra osobiste. Przepraszam Panią Redaktor Joannę Lichocką. W związku z powyższym informują, że z mojej inicjatywy dokonana została płatność w uzgodnionej z Panią Joanną Lichocką w kwocie na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.

2) powyższe oświadczenie pozwany zobowiązuje się odczytać osobiście w dniu 05 maja 2011 roku w trakcie programu "Wstajesz i wiesz" w ramach pasma Poranek TVN24 oraz w tym samym dniu w programie "Tak jest";

3) pełnomocnik zwanego zobowiązuje się, iż Spółka TVN S.A. z siedzibą w Warszawie nie będąca stroną tego postępowania w terminie 14 dni od podpisania niniejszej ugody zapłaci na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla dzieci im. Małego Księcia w Lublinie kwotę 10 000 (dziesięć tysięcy złotych). Pełnomocnik pozwanego oświadcza, iż jest upoważniony do złożenia oświadczenia tej treści, oraz zobowiązuje się złożyć do akt postępowania dowód dokonania powyższej płatności;

4) koszty zastępstwa procesowego strony postępowania znoszą wzajemnie pomiędzy sobą;

5) strona pozwana zobowiązuje się do zwrotu kwoty 900 (dziewięćset złotych) stanowiącej połowę części nie zwróconej opłaty sądowej w terminie 14 dni na rachunek bankowy wskazany przez powódkę;

6) strony zgodnie oświadczają, że niniejsza ugoda wyczerpuje wszelkie roszczenia wskazane w pozwie inicjującym ten proces z dnia 15 września 2010 roku.

Przewodnicząca ogłosiła postanowienie o umorzeniu postępowania.

http://wpolityce.pl/view/11329/_Pozwany_Grzegorz_Miecugow_zobowiazuje_sie_do_przeproszenia_powodki_Joanny_Lichockiej____Podpisal__ale_ugody_nie_wykonal___.html

Zachowanie Morozowskiego i Knapika świadczy o tym, że walterownia BUCAMI stoi.
Bucownia przy Wiertniczej sięgnęła dna.
Bucownia przy Wiertniczej to medium dla inteligentnych inaczej.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nie oglądam łajdackich i kłamliwych programów emitowanych przez bucownię, po prostu nie jestem w stanie patrzeć na te odrażające facjaty. Ooooohyyyyydaaaaaa!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dama Pik

#157215

żenada to nie dziennikarstwo to ujadanie swołoczy medialnej,z ojcem miecugowem, knapikiem, morozowskim nawet tych mend nie chce mi się wymieniac....10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Marika

#157242

I jak mordę po tym cieszył...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#157270

Chociaż nie zgadzam się z tezą,że dzieci odpowiadają za winy swoich rodziców,to jednak muszę przyznać rację przysłowiu ,że NIEDALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. Dzieje się tak nie tylko z Miecugowem,ale także na przykład z Michnikiem,Olejnik itp.reżimowymi POpłuczynami. Do "urbanoidalnych" oszołomów jako nowego POdgatunku małp zaliczyłbym również Kuźniara(próbującego obecnie odwrócić uwagę od swoich tvn-owskich kłamstw występami w X-Factor),Rymanowskiego,Pochanke,Werner,Lisa,Żakowskiego z WSI,Wołka,Stasińskiego itd. Ale ,proszę szanownego małpiarstwa,wasze obłudne propagandowe wypociny nie zmienią juz biegu wydarzeń: czasy POtuskokracji zbliżają się do nieuchronnego końca i ROZLICZENIA winnych-mam nadzieję-przed Trybunałem Stanu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

falcon1958

#157275

dentysty!
Bo jak się chce robić za postać mediów i przed kamerą zęby szczerzyć, to trzeba zadbać o ich estetykę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#157402

 Pewnie ciekawa byłaby analiza tej rezolucji ZLP i innych inicjatyw podpisywanych przez różne gremia z okazji różnych. To ładnie by pokazało, kto był kim. Albo jak się ewentualnie zmienił, "odwirował". Albo kim są dzisiaj synowie i córki tychże. Swoją drogą, to tylko 45 nazwisk na dużo liczniejszą przecież liczbę członków literackiej organizacji. Niektóre nazwiska pisarzy, poetów i krytyków ciekawe. Aż szkoda, że je tu widać. 

45 nazwisk. Więc pewnie, jak pisał Herbert, "była to kwestia smaku", a nie konieczności życiowej (bo miał ktoś przystawiony nagan do skroni). No, ale za to tytuły, nakłady, "kwiatek w celafonie" i "stolik w "Czytelniku" (powtarzam słowa Herberta za "Hańbą domową" prof. Trznadla, które tak mu zaszkodziły - już do końca życia).

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#163621