To idzie młodość

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Niezaprzeczalnym jest, że przyszłością każdego kraju także i Polski jest młodzież.
A z kolei taka jest i będzie Polska jakie młodzieży chowanie i trudno z tym polemizować.
Kiedy przeczytałam w Rzepie kim zahcwyceni sa młodzi Polacy i kto jest wzorem do naśladowania, żeby nie piwedzieć autorytetem przeżyłam szok.
Największe autorytety młodych to: Jerzy Owsiak, Kuba Wojewódzki i Szymon Majewski – wynika z badań, do których dotarła "Rz".
Tak to prawda.
Nie naukowcy, nie pisarze czy znakomici artyści ale dwa medialne głupki Wojewódzki i Majewski - to idole naszych dzieci.
Sondaż na grupie 1000 osób w wieku 13 – 24 lata przeprowadziła firma Millward Brown SMG/KRC. Młodzi, proszeni o wskazanie osoby publicznej, która prezentuje cenione przez nich cechy i poglądy, najczęściej wymieniali Jerzego Owsiaka, Kubę Wojewódzkiego, Szymona Majewskiego i Wojciecha Cejrowskiego.
Na liście nie znalazł się żaden pisarz ani naukowiec.
http://www.rp.pl/artykul/2,334747_Pokolenie_zapatrzone_w_ekran_telewizora.html

Dziwi mnie tylko, ze na tej liście nie znalazł sie ojciec Miecugow i ojciec Sianecki ,wszak to też prześmiewcy i do tego jakże monotematyczni i poprawni polityczne, że słuchając ich można doprowadzić się mimochodem do mdłości.

- Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie -

Słowa Zamojskiego można dziś wyjąć ze sztambucha historii, pytając samych siebie o wymiar obywatelstwa i patriotyzmu naszej młodzieży.
O sile i wartości narodu według Zamojskiego świadczyć miało właściwe wychowanie i edukacja młodych ludzi.
Dziś środki masowego przekazu odgrywają rolę tubalnego medium .
Jest to wykorzystywane w szczególności przez stronnictwa polityczne, które ta drogą pozyskują rzesę wyborców, manipuluja nimi i edukuja ich według własnego programu na "godnych" obywateli.

A dziś w Polsce coś nie tak z tą młodzieżą albo z ich chowaniem skoro ich idolami są medialni pajace- prześmiewcy wzystkiego i wszystkich, byle było to poprawne politycznie i zgodne z linią salonu .

A gdzie - BÓG, HONOR i OJCZYZNA ?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#25992

oszołom z Ciemnogrodu
rzeczywiście świadomość młodych ludzi jest w tragicznym stanie. Uznawanie takich ludzi jak Wojewódzki i Majewski za autorytety świadczy o całkowitym zchamieniu, bo tylko cham bez odrobiny wychowania może dostrzegać jakąkolwiek wartość w ich tandetnych wygłupach w najgorszym stylu. Ale jednak sporo młodych ludzi wybrało Cejrowskiego, który nie ukrywa swoich "oszołomskich" poglądów a wręcz się nimi szczyci i zwalcza lewactwo. Może więc przyszłość nie będzie aż tak zła, co daj Boże amen.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#26004

Cejrowskiego wybrali studenci i chwała im za to a o reszcie szkoda gadać,pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#26019

nabierać na te ich łże-sondaże, napewno tak nie jest, są na szarym końcu. Moja córcia z pewnością wybrałaby np. Lecha Kaczyńskiego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#26118