Portret kreatury medialnej

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- "Monika Olejnik stoczyła się poniżej poziomu najbardziej zdemoralizowanych polityków i dziennikarzy" – stwierdził swego czasu Ludwik Dorn w reakcji na wyciąganie przez pierwszą „dziennikarkę” III RP informacji od 5-letniego dziecka Romana w worze i w jeziorze,znienawidzonego przez salon i media,bo stał po niesłusznej stronie i publikowanie ich w mediach.

Polityk pozaparlamentarny Roman Giertych miał udzielić wywiadu w lokalu TVN24. Udał się na „Augustówkę” w towarzystwie pięcioletniej córeczki, której nie miał z kim zostawić. W TVN24 córeczkę Romana Giertycha dopadła dziennikarka Monika Olejnik i podpytała ją o tatę. Następnie rozmowę z pięcioletnim dzieckiem opisała w artykule (opublikowanym w piśmie codziennym „Dziennik”), w którym słowa dziecka o tacie wykorzystała do pryncypialnej krytyki działań taty w sferze publicznej. Dzień lub dwa później relacja z rozmowy dziennikarki Olejnik z córeczką p. Giertycha została wykorzystana w tymże „Dzienniku” w wywiadzie przeprowadzonym z Romanem Giertychem przez inną dziennikarkę, pojętną uczennicę p. Olejnik.

Dziennikarka ujawniła, że jedna z dziewczynek na pytanie, gdzie pracuje jej tata, odpowiedziała, że od pół roku w telewizji. Olejnik na tej podstawie wysunęła tezę o bliskich relacjach Giertycha z obecnymi władzami Telewizji Polskiej, w której funkcję prezesa od stycznia pełni Piotr Farfał związany z Ligą Polskich Rodzin.

Roman Giertych w oświadczeniu napisanym wspólnie z żoną nazwał postępowanie Moniki Olejnik "wyjątkowym draństwem i złamaniem nie tylko prawa, ale i podstawowych zasad współżycia społecznego, do czego na mocy ustawy zobowiązani są dziennikarze".
- "Karolina ma pięć lat i nie jest jeszcze zdolna do zrozumienia, że osoby które z nią rozmawiają mogą być podłe" - opisał swoją córkę Giertych dodając, że Olejnik wypytywała ją, ponieważ nie może pogodzić się z odrzucaniem przez niego zaproszeń do programu.
Były minister oświaty zaznaczył jednak, że nie skieruje sprawy do sądu, ponieważ nie chce "nawet przez moment oglądać osoby, która potrafi tak cynicznie wykorzystać bezbronne dziecko". Giertych w żaden sposób nie odniósł się jednak do sugestii zawartej w wypowiedzi jego córki.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/roman-giertych-oburzony-wywiadem-moniki-olejnik-z-jego-corka
http://ludwikdorn.salon24.pl/108416,rece-precz-od-naszych-dzieci-bojkotujmy-monike-olejnik
Monika Olejnik w swym felietonie dla "Dziennika" przytoczyła swoją rozmowę z 5-letnią córką Romana Giertycha, bez wiedzy i zgody rodziców.

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/5_letnia_corka_giertycha_zrodlem_informacji_olejnik_98924.html

- „Ręce precz od naszych dzieci - bojkotujmy Monikę Olejnik. Bojkotując programy Olejnik bronić będziecie także Romana Giertycha i jego córeczki, ale przede wszystkim staniecie w obronie własnych dzieci, wnucząt i samych siebie.”-
Oczywiście apel nie spotkał się z powszechnym zrozumieniem a nawet nie odbił się szerokim echem w mediach, bo wówczas Roman lezał jeszcze na dnie jeziora.

Profesor Nowak napisał m.in.: „Weryfikacja w okresie reżimu była szczególnie ostra w odniesieniu do mediów elektronicznych: radia i telewizji. W takim czasie do pracy w tych mediach przyjmowano przede wszystkim ludzi bardzo zaufanych politycznie lub dzieci osób cieszących się szczególnym zaufaniem władzy”. Przypomniał również, cytując fragmenty książki T. Zakrzewskiego, początki znajomości gwiazdy TVN24 z Jerzym Urbanem:
- „Monika funkcjonowała w gronie dziennikarzy obsługujących konferencje prasowe Jerzego Urbana, bywało, że zadawała pytania podsuwane przez rzecznika rządu.”-
Należy dodać, iż zawarta wtedy z „Goebbelsem stanu wojennego” znajomość przetrwała lata, czego dowodziła zaobserwowana przez Piotra Semkę scena wspólnej samochodowej przejażdżki Olejnik, Michnika i Urbana.

Dla każdego samodzielnie myślącego człowieka ogladajacego i słuchajacego jazgotu maglary w jej maglu jasne jest, że Olejnik to zwyczajna medialna kreatura.

Monika Olejnik prowadząca program "Siódmy dzień tygodnia" w Radiu Zet stwierdziła w czasie rozmowy w studiu z zaproszonymi gośćmi, że TV Trwam to "telewizja pisuarowska". Określenie to nie spodobało się Jackowi Kurskiemu, który zwrócił dziennikarce uwagę, że pisuar "jest używany do oddawania moczu". Olejnik godzinę po programie przeprosiła za swoje słowa na Facebooku.

Monika Olejnik - wazelina i wsciekłość, czyli rzetelność dziennikarska funcjonarjuszki medialnej udajacej dziennikarkę.

http://www.youtube.com/watch?v=gJGB4bhbEp0

Tusk prowadzi politykę dziadowską i państwo polskie jest państwem dziadowskim. Jaki jest jego stan, pokazała katastrofa 10 kwietnia - mówił w "Kropce nad i" poseł PiS Joachim Brudziński. W przeciwieństwie do premiera - zdaniem posła - w Smoleńsku zachował się lider opozycji.
Tak ostrego ataku Moniki Olejnik na swojego gościa, widzowie programu nie widzieli od bardzo dawna.

- Pan obraża teraz premiera! Obraża pan całe państwo polskie! - oświadczyła Monika Olejnik.-

- Obrażam Donalda Tuska z pełną świadomością. Donald Tusk ponosi moralną i polityczną odpowiedzialność za tragedię z 10 kwietnia. Nie ma słów obrony dla Donalda Tuska i to jest moje święte i moralne prawo do oceny Donalda Tuska. - ripostował Joachim Brudziński.

- Niech pan powie, to był zamach, tak? Pan wierzy, że to był zamach? - pytała wyraźnie poruszona Olejnik.

Pokora i wazelina.

Zakłamanie medialnej kreatury.

Kwaśniewska i Olejnik płakały w "Kropce nad i"

http://www.plejada.pl/3,32247,wideo,,169154,kwasniewska-i-olejnik-plakaly-w-kropce-nad-i,artykul.html

Kreatura w czerni spowita.
Ubrana według żałobnych prawideł na czarno - oczy pewnie mokre od łez zasłoniła ciemnymi okularami.

Kreatura w szalonym ataku.

Zdaniem Olejnik, chociaż Lecha Kaczyńskiego faktycznie można było uznać za polityka antyrosyjskiego, to miał on niskie notowania i prawdopodobnie nie wygrałby wyborów prezydenckich.
- Po co mieliby go zabijać? Nie był taką siłą, która rządzi światem. Więc jeśli nie ma teraz zamachów na przywódców, którzy rzeczywiście czynią dużo zła przeciwnikom, to dlaczego ktoś miałby zrobić zamach na Lecha Kaczyńskiego i kto? Miedwiediew, Putin? Bzdura - przekonywała.

http://www.fakt.pl/Po-co-mieliby-go-zabijac-Olejnik-o-Lechu-Kaczynskim-,artykuly,95867,1.html

Boli ten Wawel kreaturę,oj boli...

- Teraz twierdzi, że ciało prezydenta Lecha Kaczyńskiego było poparzone, co sugeruje oczywiście zamach. Może niech się prezes wreszcie zdecyduje i ekshumuje swojego brata, bo przecież sekcję zwłok przeprowadzili Rosjanie, za zgodą zresztą Jarosława Kaczyńskiego. Może ponowna sekcja brata odpowie Kaczyńskiemu na pytanie, czy to był zamach, czy nie - radzi Olejnik.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/411560,monika-olejnik-tusk-i-kaczynski-nie-przestaja-do-siebie-strzelac.html?fb_action_ids=524915704187351&fb_action_types=og.likes&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582

Kreatura w pigułce.

Kreatura w odlocie.

I jeszcze koleś kreatury z żulowni Urbana o kreaturze.

ps. KREATURA - ktoś podły, bez skrupułów, kto budzi odrazę swoim zachowaniem.
Wszystkie materiały z sieci

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Witaj Krysko: napracowałaś się...

Masz charakter tylko, moim zdaniem - tą niewiastę należy (po męsku to powiem) olać: nie oglądać... Tak mam: nie oglądam czegoś, co z posiadanej wiedzy (jeden, dwa wywiady obejrzane) i tak będzie płytkie, niesmaczne... Do tego - ta niewiasta działa na mnie dokładnie odwrotnie, jak promowane szeroko wiagry czy inne: na jej widok - odechciewa się mi kobiet... Jest dla mnie wręcz - antytezą kobiety...

Stąd moja propozycja: olać Olejnik, nie oglądać... Sami ją wywalą za złe wyniki oglądalności... Bo przecież - nie prowadzi wiadomości o 19:30? (jedyne, po co w domu zamieszkiwanym przeze mnie funkcjonuje telewizor: ogląda te wiadomości, i tylko je - mój stary Ojciec :) )

...poszczeka, poszczeka: sondaże spadną - wyleci...

a karawana - pojedzie i tak dalej...

Krzysztof Kaznowski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Krzysztof Kaznowski

#309627

nie zgadzam sie
zbyt promowana ta kreatura,dlatego trzeba słuchac i piętnować

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309632


Autor kocha swoje dzieła miłością bezkrytyczną
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309631

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#309633

Zazwyczaj jabłko spada POd jabłonkę,i tak jest tym razem

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309646


Kobita dała fejsa na cover, już kończę z moją głupawką

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309642

Pewien rewolucyjny poeta, który zresztą marnie skończył, gdy myślał "partia", mówił "Lenin". Albo odwrotnie.

Gdy ja myślę "bandoska" lub "fornalka", mówię "Olejnik". Albo odwrotnie. Tak zresztą mam również w przypadku wielu innych dziennikarzy.

* bandos; sezonowy najemny pracownik rolny, przybywający do pracy z innych stron kraju...

* fornal – w XIX-XX w. najemny robotnik rolny obsługujący konie pracujący nimi w folwarkach. Fornal otrzymywał wynagrodzenie w naturaliach i gotówce, względnie wysokie w stosunku do innej służby dworskiej...

A podobno ta kategoria zawodowa zanikła w Polsce po reformie rolnej... ;-)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309638

Poza wszystkim o czym mowa w przypadku tej kreaury - jej też nasrało we łbie jej własne ego.
Ciężki, śmierdzący przypadek rozkładu. Wszelkiego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309641

...porucznik Monia, tylko raz trafiła na właściwe miejsce :

ps.
.... ten fachowiec za ladą to Lis, po zwolnieniu z "Wprost" ? :-))))
pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309644

Przegrywać na twarde dyski, dobra robota, nie wiadomo, kiedy się jeszcze przyda...:)

10/10

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309663

trzeba to robic i demaskowac kreatury pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309671

ona się eksponuje sama !
Giertych to dopiero jest kurwa - w 2009 r. oburzał się na wywiad MO z jego dzieckiem ale dziś śpiewa z MO jednym głosem* :
"To była wyjątkowo gorąca "Kropka nad i". Roman Giertych w bardzo asertywny sposób bronił zarzutów Moniki Olejnik (...)"

http://natemat.pl/29865,krotko-roman-giertych-u-moniki-olejnik-w-kropce-nad-i-ostre-starcie-o-amber-gold-donalda-i-michala-tuska

Pytam ** :
- czyżby "zapomniał" manipulacji MO własnym dzieckiem ?
- koniunktura w 2009 i w 2912 to dwie różne sprawy ?
- raz kurwa zawsze kurwą ?

* - link duetu RG & MO z google pierwszy lepszy z brzegu
** - niepotrzebne skreślić

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#309709

W pewnym okresie, takim qrwom golono łeb na łyso i należy do takiej procedury wrócić. Świetnie to ujął Pan Grzesiu Braun a ścierwa medialne ze strachu podniosły alarm do wszystkich służb.  Rozwolnienie mają gotowe a czas pokaże jak naród rozliczy to bandyckie  "dziennikarstwo"

Bóg-Honor-Ojczyzna

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#309724