Informuję .....

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Informuję przygłupów - fanów ojca dyrekora Miecugowa i Sianeckiego, wielbicieli michnikoidów, miłujących salony IIIRP postkomunistycznej.
Informuję agentów wpływu, pożytecznych idiotow wszelkiej maści oraz najzwyklejsze gnidy i kanalie w rodzaju speca od motyli, umiłowanego cudotwórcę, czy też stróża żarandoli.
Informuję również Falską IIIRP, leciwą diwę wizji i fonii oraz jej ojca nauczyciela Aaaa.....dama.

NIE MA DOWODÓW NA KŁÓTNIĘ

Oględziny filmu z Okęcia z 10 kwietnia 2010 r. nie ujawniły kadrów, z których można byłoby wysnuć wniosek o rzekomej kłótni Dowódcy Sił Powietrznych gen. Andrzeja Błasika z dowódcą Tu-154 kpt. Arkadiuszem Protasiukiem - podała prokuratura wojskowa.
Poinformował o tym we wtorek rzecznik Naczelnej Prokuratury Wojskowej płk Zbigniew Rzepa.

Chodzi o nagranie z kamery przemysłowej lotniska Okęcie z poranka 10 kwietnia ub.r. przed wylotem do Smoleńska. Według mediów na nagraniu bez dźwięku miała zostać utrwalona emocjonalna rozmowa gen. Błasika i kpt. Protasiuka.

W zeszłym tygodniu Prokurator generalny Andrzej Seremet mówił że dotychczas nie natrafiono na kadr, który miałby obrazować "emocjonalną rozmowę gen. Błasika i kpt. Protasiuka". Płk Zbigniew Rzepa powiedział dziś, że w tym wątku śledztwa przesłuchano już kilkanaście osób, a ma zeznawać jeszcze kilka innych, w tym oficerowie BOR. Jak dotąd żaden z dotychczas przesłuchanych świadków nie potwierdził, by taka rozmowa się odbyła.

O rzekomej kłótni Protasiuka i generała Błasika na lotnisku przed wylotem do Smoleńska informowały WSI24 i cynglownia z Czerskiej.
Miała być kłótnia, wymachiwanie rąk i niemalże nokaut ś.p.generała Błasika na s.p.pilocie Protasiuku.

Dzisiaj wymienione przeze mnie gnidy dostały w mordę.
Kłamstwo przez nich wymyślone, powielane i propagowane powróciło do nich niczym bumerang.
Według TVN24 na nagraniu widać emocjonalną rozmowę gen. A. Błasika i kpt. A. Protasiuka przed wylotem do Smoleńska. "Gazeta Wyborcza" napisała, że jest świadek, który słyszał, jak tuż przed wylotem Tu-154M dowódca sił powietrznych zwymyślał pilota. Miało chodzić o to, że Protasiuk nie chciał lecieć, bo nie miał informacji o sytuacji pogodowej nad lotniskiem w Smoleńsku, a generał kazał mu iść do kokpitu i sam meldował prezydentowi samolot gotowy do odlotu.
Dzsiaj napluto im w gęby.
A oni, że to nic, to tylko deszcz pada i już zwarci i gotowi do pisania kolejnych scenariuszy.

http://wyborcza.pl/1,75478,9169106,Awantura_przed_Smolenskiem_.html

Jak ustalił TVN24 dowódca TU-154 miał się sprzeciwiać wylotowi, ponieważ dysponował tylko prognozą, a nie potwierdzonym stanem pogody na lotnisku w Smoleńsku - to nowa informacja.

Jak pisze TVN24 Błasik miał udzielić podwładnemu reprymendy, używając ostrych, wulgarnych słów.

http://www.tvn24.pl/12690,1693929,0,1,klotnia-oficerow-przed-wylotem-do-smolenska,wiadomosc.html

To nie dziennikarstwo, to szczujne cynglownie.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

To ubecja i kryminaliści.
Bandyci tacy sami jak ta bolszewicka kanalia, co dzisiaj do szpitala trafiła.
Oby go piekło pochłonęło!

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#143448

... jeszcze ta kurwa się w kwiecień wstrzeli...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#143599

nigdy dość przyzwoitości i honoru
taki tytuł powinien mieć ten szmatławiec z Czerskiej,a Goebels 24 powinna się nazywać zaprzyjaźniona z Wajdą stacja TV.To co wyprawiają te szmatławe redaktorki kombinatorki ciężko nawet komentować,bo żeby coś komentować to coś musi prezentować jakaś wartość poznawczą.Mam takie skojarzenie ,które powraca Tusk to taki książe Iktorn z Gumisiów, który cały czas poświęca na pokonanie Gregora Kaczyńskiego,jego wierne zastępy to Ogry takie cyngle redaktorskie i słuszni celebryci,oraz wierny do tej pory Toudi Balcerowicz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#143532

Ale tym szczują z czerskiej dowaliłaś. I dobrze! Bo te medialne gęby zawsze kłamią, a polactwo to łyka jak gęsi. W końcu coś sie zaczyna dziać po prawdzie, bo i prokuratura już nie chce kłamać. I proszę, trochę spokojniej, bo słowami ich wszystkich powybijasz.

Pozdrawiam Cię serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#143536

Moje ulubione zdjecie

 

Tusk kłamie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#143603