Pisior

Obrazek użytkownika kryska
Blog

Jest, jest .... kolejny faszysta, oszołom, wsteczniak, nienawistnik, czyli pisior, a przynajmniej pisowski lizus.

Jan Tomaszewski powiedział: - Walka z kibicami jest dzisiaj kiełbasą wyborczą PO. Żeby nie było wątpliwości, ja kibicuję Tuskowi, żeby wygrał ze stadionowymi terrorystami i bandytami. Wierzę, ze Donald Tusk naprawdę chce przywrócić porządek na stadionach, ale ktoś wpuścił premiera w maliny podpowiadając mu bardzo źle, żeby zamknął stadiony. Tusk wpadł w tego Lecha i Legię i zamiast zyskać sympatię zyskał antypatię. Były bramkarz dodał: "Rząd polski boi się PZPN-u. Niech CBA zajmie się PZPN-em i wydatkami stadionowymi spółek. Gdyby Lato powiadomił FIFA jaki są u nas ceny, to doszłoby do trzęsienia ziemi. Po mistrzostwach w Polsce wybuchnie afera, bo FIFA nie zwróci nam pieniędzy za wszystkie wydatki. Państwo straci gigantyczne sumy". Tomaszewski skomentował również transfer Bartosza Arłukowicza z SLD do PO: "Zawodnicy, którzy zmieniają w trakcie sezonu barwy klubowe nie są wiarygodni. To krok który ma przysporzyć sympatii Tuskowi. Podobnie jak było z transferem Sikorskiego z PiS do PO. Taka wolta jak Arłukowicza w cywilizowanym kraju nie miałaby prawa się zdarzyć".

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/komorowski-powinien-wziac-wzor-z-putina,1,4271760,wiadomosc.html

Co za wredny, podły, nikczemny i zakłamany pisowski lizus!
Kibicuje umiłowanemu i jedynie słusznemu Donaldowi, a mówi: tylko Kaczyński może zaprowadzić w Polsce normalność.

Jan Tomaszewski

- Gdyby Jarosław Kaczyński został prezydentem, to zaprowadziłby porządek na stadionach, bo rozwiązałby PZPN. Kaczyński nie latałby tylko helikopterem z Platinim jak Komorowski, ale przedstawiłby mu realną sytuację w PZPN. Gdyby Kaczyński został prezydentem, to po trzech miesiącach obecny PZPN zostałby rozwiązany. Wygrał Komorowski i mamy eskalację chuligańskich działań - powiedział w drugiej części rozmowy z Onet.pl Jan Tomaszewski. - Kaczyński to polityk z najwyższej światowej półki. Jest perfekcyjnie przygotowany do każdego wystąpienia. Ubolewam, że nie został wybrany na prezydenta. Polska ma dzisiaj prezydenta, który nie potrafi przeżyć dnia bez popełnienia gafy. Jestem przekonany, że PiS wygra wybory parlamentarne, ale nie będzie rządzić. Partii Kaczyńskiego zabraknie wystarczającej ilości głosów do stworzenia rządu - dodał były bramkarz.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tomaszewski-tylko-kaczynski-moze-zaprowadzic-w-pol,1,4293079,wiadomosc.html
Co za podły i pełen nienawiści pisior!

Zupełnie jak ci poniżej.

Ale czego się spodziewać po faszystach.
Precz z kaczyzmem!
Tylko PełO!
Tylko jasna Polska!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jan Tomaszewski, okazał się ku mojemu zaskoczeniu człowiekiem honoru. Bo i kto przyznałby się, w czasach gloryfikacji jedynej słusznej linii, do posiadania odmiennych poglądów?. Dziś dotarło do mnie, że nie robi tego dla koniunktury i apanaży. To wybór jego sumienia. A jeśli ktoś idzie pod prąd, to jest równoznaczne z masą oczekujących go kłopotów. Zostanie publicznie osądzony i poniżony. Dla mediów dyspozycyjnych, kolejny oszołom i dureń. Dla mnie, prywatnie, bohater!...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#157979