O ciałach odklejających się

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

" O ciałach pływających" – definicja praw hydrostatyki i aerostatyki to dzieło Archimedesa.

Legenda głosi, że król Syrakuz zwrócił się do Archimedesa, aby ten zbadał, czy korona, którą wykonał dla Hierona II pewien syrakuzański złotnik, zawiera tylko złoto, czy jest to jedynie pozłacane srebro. Archimedes długo nad tym rozmyślał, aż wreszcie pewnego razu w czasie kąpieli w wannie poczuł jak w miarę zanurzania się w wodzie ciężar jego ciała się zmniejsza. Oszołomiony swoim odkryciem, wyskoczył z wanny i z okrzykiem Eureka! (Heureka, gr. ηὕρηκα – "znalazłem") nago wybiegł na ulicę i udał się do króla.

Pozazdrościł Archimedesowi niezbędnik każdego yntelygenta i jednoczesnie fajnego Polaka i wziął na swój warsztat roboczy nasz dyjament nieoszlifowany

a konkretnie przemyslenia i odkrycia mędrka jewropejskiego odnośnie pederastów.

Przyznam, ze po raz pierwszy Bolek zaskoczył mnie pozytywnie.
Za to salon oburzył się na swój kij basebalowy na prawicę i Kaczyńskiego.

Niezbędnik każdego fajnego yntelygenta pracował nad teoriami dyjamentu kilka dni i krzyknął: EUREKA!
Niezbędnik każdego yntelygenta stworzył dzieło - O ciałach odklejających się.
Trzeba przyznać, że zdrowo się ten niezbędnik nagimnastykował, by dokonać odkrycia na miarę Archimedesa postkomunistycznego salonu IIIRP.
Wyzwanie było ogromnę, bo idzie o wywindowanego na sztandary walki z pisiorami mędrka i hołubionego od 7 lat noblistę.

Dla wyjaśnienia "niegodziwych" według lewactwa słów byłego prezydenta niezbędnik yntelygenta stosuje filozofię, którą można roboczo określić mianem teorii odklejania.

- Człowiek w pewnym wieku (wiem to już trochę po sobie) łatwiej się odkleja. Przysiadłby sobie, podumałby, powspominał przez chwilę – wykłada Żakowski w „Gazecie Wyborczej”.

- Jak się ma swoje lata i nie ma się stałego kontaktu z młodszymi, którzy jeszcze bez trudu nadążają, można się niepostrzeżenie całkiem pogubić. Człowiek nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Powtarza te same mądrości, co zawsze, a one są już głupotami. I wstyd.
Jak podkreśla autor, zjawisko odklejania przez tysiące lat nie stanowiło problemu. - wstydzi się pięćdziesięciosześcioletni „młodzian” i niezbędnik Żakowski.

- W skali ludzkiego życia zmieniało się niewiele. Kilka czy kilkanaście lat zagapienia nie upośledzało. Teraz wystarczy rok nieuwagi, żeby się pogubić. Od kiedy świat stał się taki szalony jak dzisiaj, chwila zadumy, zagapienie się, odłączenie na moment zamienia się w zerwanie kontaktu. Człowiek sobie chwileczkę podumał, patrzy, a tu rzeczywistość fru. I już jej nie ma – zauważa Żakowski.

Takie właśnie „fru” miało przydarzyć się Wałęsie.

- Jeszcze nie całkiem przetrawił pogląd, że kobiety są takimi samymi ludźmi jak mężczyźni. Jeszcze nie całkiem się z tą nową rzeczywistością pogodził, a świat mu odjechał dalej i twierdzi, że geje oraz lesbijki też są równie dobrzy jak on - heteryczny oraz wielodzietny. A nawet transseksualiści – pisze twórca teorii odklejania.

I dodaje z troską:

- W tych czasach to jest duże wyzwanie. Ludzie mają dla siebie coraz mniej czasu, a trzeba go coraz więcej, żeby pęd zmian nas nie rozdzielił. Nie tylko Jarosław Wałęsa musi znaleźć więcej czasu dla taty i nie tylko Lech Wałęsa dla dzieci – kończy łzawo Żakowski.

http://wyborcza.pl/1,75968,13538650,Rozmawiajcie_z_nami.html#ixzz2NDtyKkkT
http://wpolityce.pl/wydarzenia/48897-zakowski-o-walesie-czlowiek-w-pewnym-wieku-latwiej-sie-odkleja-akrobacji-mainstreamu-z-noblista-ciag-dalszy

- W życiu nie przeproszę! Jeszcze nikt Wałęsy na kolana nie rzucił. Oni wiedzą, że ja nie jestem za dyskryminacją. To jest ich walka – narzucić większości swoje zdanie. Teraz większość ma przepraszać mniejszość? Nie! - złościł się Bolek w "Rzeczpospolitej".

- Nie spotkam się z Biedroniem. On chce mówić na te tematy, a ja mam swoje zdanie niezmienne od lat i zmieniać go nie zamierzam. -

http://www.rp.pl/artykul/987483.html

I tak niezbędnik salonowego yntelygenta się odkleił od rzeczywistości, a hołubionego Bolka nie rokleił.
- nie chcem, bo nie muszem - rzekł Bolek twórcy dzieła o ciałach odklejających się.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

nie ma moralnego prawa do zabierania głosu w sprawach publicznych, nawet jeśli dotyczy to towarzysza Bolesława.
"Bolek ikoną prawicy" to nowy projekt, tych samych, co zwykle, reżyserów od wciskania politycznej ciemnoty. Demokracja demokracją, ale ciungłość wadzy musi być zachowana.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#342852

...z pewnością natychmiast wypłynęłaby na powierzchnię:):):)
Kurcze, czy trzeba aż Archimedesa, żeby, patrząc na unoszące się na falach mainstreamu "złote myśli" , zgadnąć, z jakiej to ulepiono je substancji!? :):):)
------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#342861

Statystyka mówi że zawsze procent jest inny w społeczeństwie akurat na tym tle.

JANzOKOPU

Walka sie rozpoczeła. Walka o wolność, szacunek i pieniądze.
Pierwszy i najtrudniejszy etap to - Piramida Finansowa zwana "ZUS"-następny w kolei to system kopertowo-kolejkowy
http://www.facebook.com/pages/Piramida-Finansowa-zwana-Zus-Etap-

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JANzOKOPU

Walka sie rozpoczeła. Walka o wolność, szacunek i pieniądze.
Pierwszy i najtrudniejszy etap to - Piramida Finansowa zwana "ZUS"-następny w kolei to system kopertowo-kolejkowy
http://www.facebook.com/pages/Piramida-Finansowa-zwana-Zus-Etap-

#342996