Między nami szumowinami....

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

O kim mówię?
Mówię o lewackim rynsztoku zwanym Jaka to Superstacja?
To rynsztok pełen medialnych szumowin, którego strzeze Wojciech Mazowiecki syn tatusia Tadeusza vel "gruba kreska" chwalącego wspaniałosci PRLu i tropiciela imperialistów w czasach słusznie minionych.
Tadeusz Mazowiecki, na zlecenie komunistycznych władz PRL w 1953 roku, napisał haniebny artykuł oczerniający biskupa kieleckiego, Czesława Kaczmarka i kościół katolicki w Polsce.

"We wtorek, dnia 22 września br. [1953 roku m.z.] Wojskowy Sąd Rejonowy w Warszawie ogłosił wyrok w sprawie ks. bp. Kaczmarka oraz ks. J. Danilewicza, ks.Wł.Widłaka, ks. J. Dąbrowskiego i siostry W. Niklewskiej - oskarżonych o zorganizowanie ośrodka prowadzącego działalność dywersyjną, wymierzoną przeciwko państwu ludowemu, działalność godzącą w najżywotniejsze interesy naszego narodu.

Proces ten, którego szczegółowy przebieg znany jest z prasy codziennej i radia, wstrząsnął nami wszystkimi. (...) Każdy, kto jest wiernym Kościoła, a zarazem uczciwym obywatelem ludowej ojczyzny rozumie, że religijna misja Kościoła trwająca przez wszystkie czasy może i powinna być pełniona w ustroju socjalistycznym."

Tadeusz Mazowiecki

źródło: "Wrocławski Tygodnik Katolicki", nr 5, 27 IX 1953 r. s. 3-4.

Komunista zawsze wierny.
Tadeusz Mazowiecki 18 kwietnia 2012 r.w TVP Info z wyraźną groźbą do księży:
„Kościół musi się sprawdzić na wolności”

Były premier, dziś doradca prezydenta RP przyznał, że jako osoba wierząca, członek Kościoła, ma prawo apelować o to, by Kościół nie angażował się w „politykę kłamstwa smoleńskiego”. – Zwróciłbym się także o to, o czym marzę, by Kościół był coraz bardziej apostolski. Uważam, że Kościół ma tak ogromne miejsce w historii Polski, że tak jak sprawdził się w niewoli, tak musi sprawdzić się w wolności – mówił szacowny jubilat.

– Czuję się człowiekiem wierzącym. To nie jest tak, jak ludzie sobie wyobrażają, że wierzyć, to znaczy nie myśleć, czuć się bezpiecznym. Wiara jest też poszukiwaniem, jest rozterką, wątpieniem. Ale wiara jest przede wszystkim siłą, która się ostaje z tych wszystkich trudności, siłą, która nadaje ostateczny sens ludzkiemu życiu. Wiele dla mojej wiary uczynili ludzie niewierzący. Zetknięcie się z nimi mnie sprowokowało, by dawać ciche świadectwo swojej wiary – mówił Tadeusz Mazowiecki na antenie TVP Info.

Dzieło tatusia kontynuuje syn, bo przecież nie mogło paść jabłko daleko od jabłoni.
Szumowiny zatrudnione w tej telewizji są monotematyczne.
Ich zadaniem jest darcie łacha z Kaczynskiego i PiSu, obrzucanie błotem katolików, o.Rydzyka oraz kpiny z polskiej rodziny.
W niewybrednych inwektywach i atakach na Kosciół Katolicki celuja dwie męskie szumowiny Wątły i Gzyl, fani pedałujących.
http://www.ipla.tv/Krzywe-zwierciadlo-2011-10-12/vod-5315477

Towarzyszy im często Rozynek od Urban i Palikota.

Cmokają tam władzuchnę szumowiny, a cudownym zjawiskiem dla nich jest cham Januszek ze swoimi balladami.
Sama DIVA szumowin Pardowska szczytowała słuchając "dowcipów" Januszka, dokąd nie krytykował Tuska, bo dla Jasi przeczołgany przez Putina Donio to jedyny, wyśniony i wymarzony przynajmniej na razie.
DIVA szumowin bowiem jest zawsze z waaadzą.

Lewacko-neoliberalne szumowiny z Inżynierskiej 4 to fani Władimira i przyjażni polsko-radzieckiej.
Co oni się nie nawstydzili za tych polskich łobuzów, którzy tak rozdawali kopniaki greczniutkim pijącym wódę na ulicy ruskim kibolom.

http://vod.gazetapolska.pl/1906-agresywni-rosjanie-bili-do-nieprzytomnosci
http://niezalezna.pl/29840-pobity-przez-rosyjskich-zadymiarzy
Lmentują już dwie doby, a razem z nimi dzwoniace tam czerwone babki leśne z dziadkami oraz fani bandyty jaruzelskiego.

Szumowin ci na Inzynierskiej 4 pod dostatkiem
Rej wodzi Eliza Michalik.

Ta prawicowa dziennikarka stała się lewakiwem i liberalem.
Śmiechu warte.
Jest beznadziejna, kopiuje botoks z kropką, totalne zero.
Próżna, zarozumiała i bezczelna.
Coś takiego samego jak Olejnik, tylko uboższe w łaszki.
Zero przygotowania do programu i nadrabianie bezczelnością.
Jej temat to Kaczyński i katolicy.
Jej "Nie ma zartów" to dno i ściek.
Prowadząc program "nie ma żartów" dała przykład funkcjonariuszom telewizyjnym jak podrzeć łacha z Kaczyńskiego Jarosława.
Uznała, że ankieta z pytaniem "jak skończy J.Kaczyński" była jajem politycznym - i to fajne jest.
Można powiedzieć, że "strzeli sobie w łeb..., skończy na Wawelu..." - odpowiedziała rozbawiona.

Wczoraj wodzirejka szumowin na Inzynierskiej gosciła na salonie sfiksowanego chama Niesiołowskiego.
Nie było rozmowy na temat komisji obrony, ktorej przewodniczy ten damski bokser.
Tematem był Kaczyński.
Niesiołowski zaczął od ataku na Ewę Stankiewicz z Solidarnych 2010:
- "Napięcie spowodowały występy tej agitatorki, niesłusznie nazywanej dziennikarką, Ewy Stankiewicz. Ona stała z napisem, że polski prezydent został zamordowany w Rosji. Antygona PiS-owska Ewa Stankiewicz. Jakie Teby taka Antygona".-

- "Znamy wielu zbrodniarzy, którzy oddawali życie sprawie i uważali, że walczą. Pani agitatorka nikogo nie zabiła, ale dla mnie to nie jest usprawiedliwienie, że oddaje życie sprawie. Ważne czy oddaje życie sprawie dobrej czy złej (...) Ona jest ideowa. Macierewicz, Sakiewicz, Kaczyński, Ziobro to są cynicy, którzy nie wierzą w te brednie, które głoszą. Ona wierzy, to jest pewna różnica. Ale Robespierre też wierzył do końca. Jak na gilotynę jechał, to może wtedy przestał wierzyć".-

Później Niesiołowski przeszedł do ataku na dziennikarzy konserwatywnych, skupionych przy tygodniku "Uważam, Rze":
- "Podanie ręki nie jest uznaniem. Ale ja się brzydzę na przykład agenta Tomka, Macierewicza, niektórych dziennikarzy: Zaremby, Mazurka, Zalewskiego, Igora Janke. Musiałbym umyć rękę, gdybym ich dotknął. W przypadku Kaczyńskiego aż tak nie jest, ale dla mnie podanie ręki nie jest akceptacją człowieka (...) Przecież te wszystkie Ziemkiewicze, Mazurki to są nieudani politycy, przynajmniej niektórzy z nich. Próbowali w polityce zaistnieć, nie udało się i są na aucie, pisują w tych niszowych pismach".-

- To są kompleksy intelektualne. Przecież te wszystkie Ziemkiewicze, Mazurki to są nieudani politycy, przynajmniej niektórzy z nich. Próbowali w polityce zaistnieć, nie udało się i są na aucie, pisują w tych niszowych pismach - Niesiołowski ostro atakował dziennikarzy. Na uwagę prowadzącej rozmowę dziennikarki Superstacji, że akurat "Uważam Rze" ma dobry nakład, Niesiołowski odparł: "Być może, być może. Za chwilę będzie miał zły".

Poseł PO komentował na antenie telewizji Superstacja zamieszki z udziałem kibiców przed meczem Polska-Rosja. W jego ocenie do tej sytuacji przyczyniła się między innymi Ewa Stankiewicz.

"PiS-owskimi agitatorami" nazwał Stefan Niesiołowski w Superstacji dziennikarzy, których oburzyło jego zachowanie w stosunku do Ewy Stankiewicz. Stwierdził również, że Reporterzy bez Granic bronią dziennikarki, bo nie znają polskich realiów.

- Nie znają faktów, nie znają realiów polskich. Nie ma o czym mówić. Ośmieszają się. Tak jak Amnesty International czasami się ośmiesza - stwierdził.

- Wyszło schamienie niektórych dziennikarzy. To są PiS-owcy agitatorzy -

Niesiołowski nie darzy szacunkiem żadnych konserwatywnych dziennikarzy i polityków.

Darzy za to uznaniem Renatę Rudecką - Kalinowską, której nie zna i popiera jej obronny list w swojej sprawie do Tuska.

http://renata.rudecka-kalinowska.salon24.pl/417737,moja-czerwona-kartka-dla-ciebie-donaldzie

Rudecką zachwyciła się również wodzirejka szumowin Michalik.
Oto pean RRK ku czci i chwale szumowiny Michalik usuniętej przez Jankesa z salonu 24 za plagiaty.

- Eliza Michalik, wielka gwiazda Super Stacji – kilka lat temu na skutek zbiorowej furii blogerów Salonu 24 przestała prowadzić tutaj swój blog.-
- Eliza Michalik, dzisiaj jest poza zasięgiem próbujących ja zniszczyć. Pozycja, jaką osiągnęła – zapewne jest solą w oku niejednego z tych, którzy w bezpardonowej walce przeciw niej chcieli zbudować sobie własną pozycję a przynajmniej „mieć plusa” w kręgach,decydenckich, które zniszczenie Elizy Michalik nakazały.

Dlaczego akurat dziś naszło mnie na pisanie o Elizie Michalik?

Ano, nie tylko dlatego, że osobiście cieszy mnie fakt, że sobie poradziła, że nie dala się zjeść hałastrze, że mam poczucie satysfakcji, że stając w jej obronie wtedy, broniłam człowieka przed zaszczuciem, bo gdy widzę uciekającego, gonionego przez motłoch – zwykłam otwierać drzwi.

Ale przede wszystkim dlatego, że widzę dziennikarkę z prawdziwego zdarzenia. Wyrazistą. Mającą swoje poglądy i zdecydowanie umiejącą ich bronić. Nie próbującą udawać obiektywnej – w sytuacjach, gdy subiektywna prawda i tak sama wylezie z tekstów a zależności same się ujawnią.-....

http://renata.rudecka-kalinowska.salon24.pl/155493,eliza-michalik

I tak się szumowiny goszczą, doceniają wzajemnie, laurki wystawiają i hymny śpiewają.

Superstacja, czyli miedzy nami szumowinami.

Ojciec chrzestny szumowin na Inżynierskiej 4, dyrektor programowy tego ścieku lewackiego.

W marcu 2007 roku Mazowiecki w felietonie na łamach "Przekroju" (09/2007) w sprawie lustracji dziennikarzy napisał:

- "Dla mnie – osoby niepchającej się do władzy – podpisywanie dziś pod groźbą utraty pracy oświadczenia, że nie byłem świnią w PRL, jest równie upokarzające jak wymuszane przez ubeków w stanie wojennym lojalki o przestrzeganiu prawa PRL. Bez osądzania kogokolwiek, jeśli podpisał wtedy. Bez osądzania, jeśli podpisze dziś. Ale zachęcam do niepodpisywania. Ja nie podpiszę."-

Tekstem tym zapoczątkował opór niektórych środowisk dziennikarskich wobec obowiązku składania oświadczeń lustracyjnych. Sprzeciw ten poparli m.in. Ewa Milewicz i Wojciech Czuchnowski z "Gazety Wyborczej".

Więcej: http://alfaomega.webnode.com/products/mazowiecki-wojciech/
Stwórz własną stronę gratis: http://www.webnode.com/pl/

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Niesiolowski-Stankiewicz-jak-Robespierre-i-dziennikarze-jako-nieudani-politycy,wid,14573418,wiadomosc.html?ticaid=1ea0d&_ticrsn=3
http://www.rp.pl/artykul/10,891937-Na-celowniku-Stefana-Niesiolowskiego.html
http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/niesiolowski_znowu_urwal_sie_z_lancucha_21834

Kiedy Polacy zauważą że szumowiny podają się za elitę?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Dedykuje Ci to chińskie przysłowie,bo po kiego diabła tam
zaglądasz?!
Każdy telewizor ma pilota oraz mozliwość programowania stacji.
Jeżeli ręcznie programujesz telewizor,to pomijasz ten syf.
Jeżeli automatycznie sie telewizor programuje,np.cyfrowy
to tez jest link "pomiń kanał"...klikasz i masz.
A najlepiej wywalić telewizor do śmieci,oddac do utylizacji.
Bedziesz duzo zdrowszy/zdrowsza,a jeszcze wziąć sobie psa,
to masz zajęcie,zamiast gapic się w ten szajs!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#265510

taa
najlepiej zamkmnąć oczy i udawać, ze tego chłamu nie ma
trzeba sledzić i piętnować

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#265528

A biłgorajski fiut będąc zahaczając o Krym przy okazji odwiedzin Julki podobno widział tam na plaży męża Paradowskiej!!!( utonął w czasie urlopu w Morzy Czarnym))
Ciekawe czy wspomniał jej o tym??!!!!
Czy tak samo by rechotała, gdy kpił przy niej ze żp Gosiewskiego, mówiąc, że widziano go we Włoszczowej!?
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#265519

Kryska:

/.../  Ta prawicowa dziennikarka stała się lewakiwem i liberalem.

Śmiechu warte. ...

______________

No wlasnie.

Z przyjemnoscia jednak obejrzalem tam rozmowe medialnej lewicowki Michalik (podobienstwo do towarzysza Michalskiego z Krytyki Politycznej naprawde przypadkowe)

ze Stanislawem Michalkiewiczem.

Polecam, jak tego nie znacie (uwaga 2 czesci).

http://www.youtube.com/watch?v=kduXZ7m41kc

http://www.youtube.com/watch?v=vhOtNHKgpAk&feature=relmfu

I jako bonus,

rozmowa prowokatorki z jeszcze wiekszym prowokatorem - JKM :

http://www.youtube.com/watch?v=1EabMzFB9M4&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=IqJvrilUsWc&feature=relmfu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#265655

JKM to jakis półgłówek albo ruski agent
co do Michalskiego to częsty gość Michalik
lubie patrzeć jak sie onanizują swoimi bredniami

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#265792