Twarzyczki superwiochy

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

TV Superstacja to medium lewackie, charakteryzujące sie prymitywizmem, chamstwem wystepujących tam publicystów rodem z PRLu oraz atakami na patriotyzm, katolicyzm i prawicę.

W marcu 2009 roku doszło do przejęcia przez Ster 100 procent udziałów w Superstacji. Kilka tygodni później Ryszard Krajewski zrezygnował z kierowania tą telewizją, a zastąpił go Wojciech Mazowiecki syn speca od grubej kreski.

Oto bużki superwiochy, jak nazwał tę telewizję i słusznie Mazurek i Zalewski.

Ta córa PZPRu prowadzi tam: "Rozmowa dnia" – program publicystyczny oraz w niedziele "Puszka Paradowskiej".
Janina Paradowska skomentowała w TOK FM zachowanie mediów w sprawie Amber Gold i współpracy syna premiera Donalda Tuska z szefem tej firmy.

- W poniedziałek zaczęłam oglądać wszystkie główne wydania wiadomości w stacjach komercyjnych i w telewizji publicznej. Odniosłam wrażenie, że nie dość, że Michał Tusk założył linie lotnicze, założył Amber Gold, to mamy do czynienia za straszliwą aferą, której jest głównym bohaterem - komentowała Paradowska.

Jej zdaniem dziennikarze nie oddzielili poszczególnych wątków sprawy. Paradowska stwierdziła, że prawidłowo skonstruowana informacja pojawiła się dopiero kolejnego dnia (po konferencji premiera)- w "Wiadomościach" TVP1.

- Zobaczyłam uporządkowany materiał, gdzie oddzielnie była sprawa Amber Gold, oddzielnie sprawa syna premiera. Natomiast to, co było w stacjach komercyjnych, to bardzo dobrze by się nadawało na materiały szkoleniowe, jak nie robić materiałów informacyjnych - oceniła.

Należała do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Na początku lat 80. była m.in. szefową struktur NSZZ "S" w należącym do Stronnictwa Demokratycznego Wydawnictwie "Epoka".
Po wprowadzeniu w Polsce w 1981 stanu wojennego zrezygnowała z członkostwa w PZPR. Została zweryfikowana negatywnie, jednak po paru miesiącach przywrócona do pracy w "Kurierze Polskim".

Tutaj ta córa komuchów jako adwokat diabła, czyli Kopaczowej.

Kolejna "diva" superwiochy.

Karierę dziennikarską rozpoczęła w Gazecie Polskiej. Wraz z Tomaszem Sakiewiczem była współautorką książki Układ o powiązaniach SLD z Samoobroną. Publikowała również w tygodniku Wprost[1], Gościu Niedzielnym i Ozonie. Razem z Pawłem Oksanowiczem prowadziła w Radiu Kolor audycję Czekając na środę, czyli godzina niepoprawności politycznej.

W 2003 została oskarżona o naruszenie praw autorskich Hanny Harasimowicz-Grodeckiej, przez wykorzystanie fragmentów jej tekstów, w jednym ze swoich artykułów (Czy eksmisja to dobry interes, "Gazeta Polska" nr 9 (503) z 5 marca 2003 r.) bez powołania się na źródło. Wkrótce potem Gazeta Polska opublikowała przeprosiny, a honorarium za artykuł zostało przekazane na cel dobroczynny (zgodnie ze wskazówką Hanny Harasimowicz-Grodeckiej).

Była autorką bloga w serwisie Salon24.pl. Na początku 2007 w komentarzach do jej notatek zaczęły pojawiać się oskarżenia o plagiaty. Usuwanie tego typu komentarzy spowodowało, że sprawę opisał w swoim blogu Gniewomir Świechowski, a potem powstał blog kolejny, o nazwie Eliza Watch[2], w którym internauci wpisywali fragmenty tekstów Elizy Michalik, porównując je z domniemanymi źródłami. 23 lutego 2007 Igor Janke poinformował o zakończeniu współpracy Salonu24 z Elizą Michalik.

Po odejściu z Salonu 24 pracowała w Życiu Warszawy. Wiosną 2007 związała się z telewizją Superstacja, gdzie prowadziła programy "Do Elizy" i "Eliża na plaży". Obecnie jest wraz z Marcinem Tellerem współautorką piątkowego programu "Gilotyna", prowadzi również codzienny program "Nie ma żartów".

Zwierciadło tygodnia" – program satyryczny prowadzą Kuba Wątły i Tomasz Woźniak.

Do tej menażerii dołączy jeszcze jeden okaz.
Były dziennikarz TVP Piotr i publicysta.

Gembarowski prowadzić będzie magazyn w którym rozmawiać będzie na bieżące tematy z politykami.
Piotr Gembarowski jest właścicielem firmy Art&Media Productions zajmującej się szkoleniami medialnymi. W latach 1994 - 2004 związany był z TVP, gdzie prowadził m.in. „Teleexpress” i „Gościa Jedynki”. To właśnie w tym ostatnim programie w 2000 roku przeprowadził słynny już wywiad z kandydującym na prezydenta Marianem Krzaklewskim, w którym bardzo ostro potraktował swojego gościa.

Po odejściu z TVP Gembarowski związany był z Antyradiem.

Brakuje tylko tego rodzynka w tej lewackiej i chamskiej oborze.

Czy zaszokuje Gembarowski?
W tym burdelu superwiocha nie zaszokuje.
Chyba że zacznie lać po pysku swoich gości.
I wtedy jakże pomocny byłby Gugała.

I Gugała bis.

Oto superwiocha w pigułce.
Na czele superwiochy stoi sołtys Wojciech Mazowiecki.

- Coś złego od dłuższego czasu stale zatruwa nasze życie publiczne. Nasza polityka pisieje na dobre, czy raczej na złe. Okazało się, że nie wystarczyło odsunięcie PiS od władzy, by temu zapobiec. Toksyny pozostały.-

- Nie jest tak, że zagrożenia dla demokracji z czasów IV RP bezpowrotnie minęły z rządami PiS. My tylko o nich zapomnieliśmy, uśpieni spokojem rządów PO. W PiS pozostała jednak totalna negacja własnego państwa i nieposzanowanie godności innych, zwłaszcza politycznych przeciwników traktowanych jak narodowi zdrajcy i śmiertelni wrogowie. PiS ma jedną niebywałą zdolność – potrafi jak nikt w Polsce rozkręcić histerię w mediach. Jesienią 2009 r. przeżyliśmy furię w związku z aferą hazardową i podsłuchową, choć nikomu nie udowodniono naruszenia prawa. Przy takich okazjach rząd śpiewał, jak mu zagrał PiS.

Opublikowanie raportu rosyjskiej komisji państwowej naród uznał za naplucie mu w twarz przez „Ruskich”. Oczywiście, bez nadmiernego zagłębiania się kogokolwiek w lekturę ustaleń, których się podważyć nie da. Nakręciła to opozycja wraz z mediami, niestety, przy miękkim antyrosyjskim populistycznym akompaniamencie rządu. W efekcie mało jest ludzi w Polsce, którzy by się temu patriotycznemu spisieniu nie poddali.

Więcej pod adresem http://www.polityka.pl/kraj/analizy/1514134,1,jak-pis-zatrul-polska-polityke.read#ixzz28u3PNRFU
-

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Aleksander Szumański
Superbanda ta Superestacja z Paradowską w tle

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Aleksander Szumanski

#296893

Mazowiecki będąc szefem komercyjnej Superstacji prowadzi swój program w radiowej Jedynce (W samo południe, niedziela).

To tak można? Wiem, wiem, wszystko można byle z cicha i ostrożna.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296927

Tylko raz wdepnałem kiedyś na tę TV i to tylko ze względu na zaproszonego tam Ziemkiewicza .

Powaliła mnie prowadząca, która wręcz łkała nad losem wyszydzanych MWzWM.

Dla tej idiotki,  lemingi to nie bezmyślne, dające sobą manipulować macherom od piaru i innym cwaniakom stado, lecz autentycznie wykształceni o wysokim morale światli obywatele Tuskostanu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296907

Wprawdzie nie Superstacja, tylko TVN Fakty po faktach, ale trzeba skorzystać z okazji zanim filmik zniknie, bo co pojawi się, to jest usuwany.
Sławna rozmowa Krzysztofa Bosaka z Moniką Richardson i jakąś jeszcze usiłującą Monisi dorównać. Monisia jest jednak nie do pobicia.
Rozmowa odbyła się z okazji rozpoczęcia polskiej prezydencji w Unii. Pewnie ten filmik znacie, ale przypomnieć sobie zawsze warto, utrwalić też:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yK2EKHMJbJU

Dla Autorki jak zwykle 10.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296908

Bosak poza cierpliwoscią niczym ciekawym się nie popisał.

Pierwszy lepszy bloger z "Niepoprawnych" starłby te egzaltowane panienki na pył z tymi ich achami i ochami nad Eurozoną.

Ktoś bardzo czuwa nad tym, żeby w mediach "głównego ścieku" pojawiali się  tacy układni bosakowie robiący za "fighterów " prawicy a nie "budynie" , "kokosy" czy "thomasy" z np. "Niepoprawni.pl"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#297150

Mnie nie chodziło o Bosaka, chociaż zamiast "cierpliwość" napisałabym "opanowanie". Nic mi do niego, nie znam człowieka.

Mnie chodziło o te "ćwarzyczki", do kolekcji, zwłaszcza o tę jedną.

Może masz rację, że mógłby załatwić je ostrzej, chciałoby się tego.
Ale w efekcie co byłoby lepsze? Nie wiem.

Co do blogerów - wiesz, łatwo jet pisać, a trudniej zachowywać się cięto i z refleksem będąc samojeden w gnieździe os.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#297168

Przecież ta kurew mendialna występowała w "dezabilu" (gorsecie?) na scenie u Jandy zdaje się w niecały rok od śmierci swego "męża", niejakiego Zimowskiego, wiceministra SW u Mazowieckiego (kręgi się zamykają!!!), a cudzysłów przy słowie "męża" jest co najmniej dwukrotnie usprawiedliwiony, bo nie wiemy, kto w tej parze był "oficerem prowadzącym", a to więcej zdecydowanie niż "mąż"...
Bardziej szmatławej postaci trudno szukać... No Chyba, ale to z "górnej półki szmatławców", taki TW Bolek, albo taki Wajda (czytaj z ang: 'łajda)
A o "szczurach" w rodzaju Wojciecha Mazowieckiego, to nie chce się pisać, żeby oszczędzać energię na wpierdol jaki takim mendom trzeba będzie kiedyś spuścić...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296915

"

 

TV Superstacja to medium lewackie, charakteryzujące sie prymitywizmem, chamstwem wystepujących tam publicystów rodem z PRLu oraz atakami na patriotyzm, katolicyzm i prawicę."

Rzeczywiscie autor uwaza, ze te wszystkie przywary cechuja wies, czyli ludnosc mieszkajaca i pracujaca na wsi? Czy przypadkiem przodkowie autora nie pochodza ze wsi? Czy w ogole mozna znalezc kogokolwiek z rodowodem blizszym lub dalszym nie wywodzacym sie ze wsi?

Nic dziwnego, ze mieszkancy wsi tak chetnie przenosza sie do miast, nawet jesli sa to male miesciny graniczace ze wsia, i ze wies polska jest likwidowana w tempie przyspieszonym, bo kto chcialby sie zaliczac do grupy ludzi obrzucanych obelgami przy byle okazji przez wszystkich mieszczuchow?

Dziwily mnie kompleksy, gleboko zakorzenione od dziecinstwa, ludzi urodzonych i wychowanych na wsi. Ludzi, ktorzy niemalo osiagneli w zyciu dzieki swojemu wyksztalceniu i ofiarnej, ciezkiej pracy, czesto i zarobkowej i na roli, ktorym nie mozna zarzucic zadnej podlosci, chocby nie wiem jak dokladnie sie dopatrywac. Czytajac wpisy takie jak ten, przestaja mnie ich kompleksy dziwic. Pewnie na ich miejscu tez zrobilabym wszystko zeby sie przeniesc do miasta albo przynajmniej wypchnac dzieci do miast, aby dluzej nie mialy przypietej laty wsiokow i chamow, nie mowiac o reszcie niechwalebnych epitetow, jakie sie im przypisuje tylko z racji miejsca urodzenia, zapominajac o ich zaslugach dla kraju. Zwykly szacunek dla innych wymagalby zmiany slownictwa obrazajacego grupe ludnosci, ktora rzez wieki stanowila podstawe spoleczenstwa, dzieki ktorej Polska mogla sie wyzywic, rozwijac, bogacic  i przetrwac.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#296919

Nie wiesz, ze słowo "wiocha" ma już swoje samodzielne znaczenie i że pewnie mieszkańcy wsi też go używają?
Przyznaj się, że w Twoim wpisie atakujesz za "wiochę", a naprawdę chodzi Ci o co innego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296923

wzoruje się na emalii zero iles tam

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296931

Mow po polsku a nie w swoim jezyku, tu jest polski portal.

Wylozylam sprawe jak pastuch krowie o co mi chodzi. To nie ja jestem ta osoba, ktora atakuje "wioche", wrecz przeciwnie.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#297027

Zacytowałam - z drobniutkimi zmianami - Majakowskiego. Myślałam, że go znasz, to taki poeta, a wiersz był obowiązkowy w szkole.
Trudno teraz robić aluzje, za często trafiają w próżnię.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#297128

lotna, czy raczej słodka idiotka?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296930

Twoje chamstwo znacznie przewyzsza twoje ego. Przykre, ze nie jestes w stanie przyjac absolutnie zadnej krytyki i ze musisz mnie atakowac tylko datego ze nie pieje hymnow pochwalnych na twoja czesc.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#297028

Lotna. Pingwin, kiwi czy inny nielot?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#297031

zal mi Ciebie tak jak emalii zero ileś tam

módl się o wolną Ojczyznę skoroś w kajdanach i wyrzuć z siebie kompkeksy
będzie Ci łatwiej żyć i nie będziesz odstawiać wiochy

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#297105

toś Ty kogut?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#297106