Lewactwa igranie ze śmiercią

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- Bliskość śmierci zawsze sprawia, że staramy się żyć lepiej.-
Autor: Paulo Coelho, Zahir

Czyżby?

Zadowolona i bardzo dumna z siebie lewaczka Bratkowska na antenie Polsat News w programie „Tak czy nie” manifestacyjnie obwieściła, że usunie ciążę w Wigilię.

– 24 grudnia, czyli w Wigilię, żeby było weselej, zamierzam przerwać ciążę, a jest bardzo wiele sposobów, abym to zrobiła. Mogę połknąć jakąś substancję, mogę to zrobić przez nieuwagę, mogę się potknąć i spaść z czegoś, mogę wziąć za gorącą kąpiel, mogę wziąć środki przeczyszczające itd. W każdym razie 24 grudnia zamierzam przerwać ciążę – zapowiedziała Bratkowska.

Swoje herezje wygłqaszała u Lisa w tv publicznej.

Pokochała ją tez walterownia.

- "Zrobię to na znak solidarności z kobietami, które w Polsce każdego dnia w strachu i ciężkich warunkach nielegalnie przerywają ciążę" – piszą na Facebooku feministki, które wspólnie zdecydowały, że w święto Trzech Króli, na znak solidarności z Katarzyną Bratkowską dokonają aborcji.

Aleją
Śmierć kroczy.
Zwiędłymi kwiatami pomarańczy
głowa jej koronowana.
Śpiewa i śpiewa
pieśń,
zawodzi jej gitara biała.

Autor: Federico García Lorca, wiersz Podzwonne

Kora (63 l.) od listopada walczy z rakiem.
Pod koniec roku u artystki zdiagnozowano raka jajnika. Gwiazda usunęła zaatakowany organ, ale to nie koniec, bo lekarze wykryli u niej przerzuty.
W specjalnym oświadczeniu na Facebooku Kamil Sipowicz napisał: "Odnosząc się do doniesień prasowych, pragnę potwierdzić, że moja żona - Kora Jackowska-Sipowicz - zachorowała na nowotwór. Jest obecnie w trakcie leczenia i robimy wszystko, by przyniosło spodziewane efekty".
"Czuję się lepiej, wracam do pracy" - powiedziała ostatnio. I faktycznie, 19 stycznia wróci na fotel jurorski "Must be the music", bo zaczynają się castingi do kolejnej edycji. Na razie musi mieć spokój i odpoczywać. Bardzo potrzebuje teraz wsparcia swojego mężczyzny. I może na nie liczyć.

Czytaj więcej na http://www.pomponik.pl/plotki/news-kora-przeszla-juz-trzy-chemioterapie,nId,1089847?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

I "wspiera" ją, tylko inaczej.

Chciałby ulżyć jej w cierpieniach, dlatego zdobył się na apel do polskiego rządu, aby artystka mogła używać marihuany medycznej w leczeniu raka. W naszym kraju jest to nielegalne, ale za granicą coraz częściej dopuszcza się leki z pochodnymi konopi.

- Gdyby marihuana medyczna była legalna i przepisałby ją lekarz, to Kora by ją brała. Ale w Polsce nie jest legalna, więc nie może. Nikt nie może, bo zaraz zjawi się policja. Jesteśmy za legalizacją marihuany medycznej. Apelujemy do rządu, do Tuska i Arłukowicza o rozsądek i miłosierdzie, żeby zalegalizowali medyczną marihuanę, tak jak to jest w Stanach - mówi jasno Sipowicz w rozmowie z "Super Expressem".

- Marihuana pomaga na wiele chorób. Na jaskrę, przeciwko wymiotom, na parkinsona, w bólach związanych np. z chorobą nowotworową, przy stwardnieniu rozsianym, przy leczeniu depresji. Zresztą hodowcy marihuany medycznej hodują różne szczepy i każda roślina jest na inną chorobę. Już w starożytnym Izraelu za życia Jezusa robiono lecznicze inhalacje, wtedy były opium i konopie - dodaje filozof i artysta.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/chora-kora-jackowska-cierpi-dajcie-jej-marihuany-apeluje-kamil-sipowicz_376087.html

A gdy będę umierał
To nie przyjdzie generał
Ziewnie z cicha dyrektor
Bo umiera byle kto

Autor: Stanisław Staszewski, A gdy będę umierał

Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
I ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
I nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
Czy pierwsza jest ostatnią
Czy ostatnia pierwszą.

Autor: Jan Twardowski, Spieszmy się kochać ludzi

Nie igraj ze śmiercią!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

dobrze Cię widzieć, brakowało Cię tutaj. :)

PPzdr.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#400669

pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#400675