Fajni hipokryci

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Budujmy fajną Polskę krzyknął jej ojciec założyciel, wielki Tom - budowniczy.
Fajna Polska dla fajnych, czyli jasnych i postępowych Polaków.
I budują fajną krainę dla fajnych, postępowych hipokrytów.
Fajni, postępowi hipokryci to zwolennicy cywilizacji śmierci.
Jedną ręka zapładnialiby in vitro, by zaraz po tym tą samą ręką dokonywać aborcji, a w przerwach wykonywaliby eutanazję ludzi chorych i starych.
Ci śmieszni, ale fajni hipokryci drą dziś szaty nad kolejnym niezręcznym wpisem na blogu nic nieznaczącego JKM, a jednocześnie radują się, że zespół Downa został w cywilizowanym świecie dzięki aborcji wyeliminowany.
Fajni hipokryci z nagła miłośnicy paraolimpiady popierają eugeniczne eliminowanie ludzi będących w prenatalnej fazie rozwoju.
Naczelny hipokryta, salonowiec, pluszowy Tom - budowniczy urządził sabat nad JKM.

- Obraził pan wszystkich myślących ludzi, każdego, kto czuje się człowiekiem. Natomiast paradoksalnie może pan przyczynić się do tego, że podejmiemy dyskusję o tym, jak daleko jesteśmy za cywilizowanym światem wypychając niepełnosprawnych na margines - mówili goście programu Tomasza Lisa o wstręcie Janusza Korwina-Mikke do igrzysk paraolimpijskich
- A może brak pana, panie Januszu, w telewizji dobrze koresponduje z pana teorią - przecież powinno się pokazywać tylko osoby piękne i zdrowe? - konkludował Tomasz Lis.

- Nie będziemy dzisiaj na pewno rozmawiać o Januszu Korwinie-Mikke, który jest faszystą i obraża niepełnosprawnych. Wydaje mi się, że należy go wyeliminować z życia publicznego. - oznajmiła fajna, botoksowa hipokrytka.

Zawyła fajna melina przy Czerskiej i jej hipokryci.

Przeciw nagłaśnianiu każdego idiotyzmu JKM i zapraszaniu go mediów protestuje w swoim komentarzu Dominika Wielowieyska .

Również Ewa Milewicz ostro - jak na nią - potraktowała ten kolejny wybryk JKM.

"Janusz K.-M. jest zdrowy motorycznie. Natomiast jego mózg i dusza wyglądają na sparaliżowane. Taki mózg obumiera, a dusza - gaśnie" - napisała w swoim komentarzu.

- Paraolimpiada budzi różne wzruszenia, ale nie są to emocje porównywalne z olimpiada - odpowiedział guru fajnych hipokrytów, najfajnieszy z fajnych hipokryta Tusk na pytanie dziennikarza o paraolimpiadę.

Dlatego z zażenowaniem wysłuchałam słów premiera Donalda Tuska skierowanych do paraolimpijczyków:

- Jesteście prawdziwymi mistrzami !Te medale są ważne nie tylko dla was, ale i dla wszystkich Polaków. Nie muszę was przekonywać, że każdy z tych krążków, w każdej dyscyplinie, w każdym momencie, był dla nas taką wielką radosną nowiną, bo my tych zwycięstw, waszych zwycięstw, łakniemy chyba tak samo mocno, jak wy, tylko mniej potrafimy - mówił z emfaza najfajniejszy hipokryta Tusk.

Kiedy ten hipokryta mówił prawdę.

Według mnie wtedy, kiedy poirytowany pytaniem dzinnikarza o brak transmisji w tv z paraolimpiady odpowiedział:
- Nie miejmy złudzeń - paraolimpiada nigdy nie będzie budzić takich samym emocji jak olimpiada.

"Jego zachowanie znakomicie wpisywało się zresztą w całokształt zachowań państwa i instytucji publicznych wobec paraolimpijskiej reprezentacji. Poczynając od telewizji, która na paraolimpiadę przeznaczyła ledwie kilkanaście minut wrzuconych gdzieś między przerwami w reklamach, poprzez minister sportu Joanna Mucha, która nie towarzyszyła paraolimpijczykom w ceremonii otwarcia, na prezydencie, który również o drużynie paraolimpijskiej do dziś nie pamiętał - skończywszy".

http://wpolityce.pl/artykuly/36059-gratulacje-dla-sportowcow-czyli-jakie-emocje-budza-w-premierze-paraolimpijczycy

- "Nie chcę więc odnosić się do kolejnej korwinowskiej prowokacji, która pozbawia go resztki elektoratu, bowiem on sam przejada się jak Big Mack, co zauważył smakowicie Aleksander Majewski na tym portalu. Cała afera ze słowami JKM ma jeden pozytywny epizod. Otóż dzięki powszechnemu potępieniu słów celebryty w muszce możemy po raz kolejny przekonać się jaką hipokryzją kierują się polskie „elity”. W Polsce bowiem bez żadnych poważniejszych przeszkód można w majestacie prawa zabić niepełnosprawnego człowieka tylko dlatego, że jest on niepełnosprawny. Ci sami, którzy potępiają słowa Korwina na temat paraolimpiady popierają eugeniczne eliminowanie ludzi będących w prenatalnej fazie rozwoju. Ci sami ludzie, którzy dziś rozdzierają szaty z powodu kolejnego korwinizmu, nie potępiają naukowców, chwalących się, że zespół Downa został w cywilizowanym świecie dzięki aborcji wyeliminowany. Po raz kolejny widzimy jak odczłowieczenie płodu spowodowało, że cała rzesza ludzi nie widzi własnej hipokryzji i zupełnego braku logiki w swoim postępowaniu. Niestety afera ze słowami JKM nie zmieni tego stanu rzeczy. Natomiast słowa polityka- skandalisty uświadamiają nam jak bardzo jesteśmy zatopieni w cywilizacji śmierci i jak mocno siedzi nam w głowach barbarzyński darwinizm." - Łukasz Adamski

http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/muminkow_mozna_oczywiscie_abortowac._i_to_skandalem_nie_jest_23900

Oto fajna Polska fajnych hipokrytów.

Hipokryta
Fredro Aleksander

Jesteś łotrem. Cóż robić? W klęskach to umieszczę;

Tylko, przez Boga, świętej nie udawać cnoty!

Bo do wzgardy nabytej wstręt dołączysz jeszcze,

A nikogo nie zwiedziesz prócz ciemnej głupoty.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

wpada, czyta, nic nie pojmuje,
bach! jedynka

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#289886

To tzw palkarze. Maja za zadanie towarzaszyc konkretnym blogerom i w momencie pokazania sie tekstu "ich " blogera sa natychmiast z palkami. Prosze zauwazyc, ze sa zwykle pierwszymi ocenami. Ale chyba trzeba sie do tego przyzwyczaic i nie zwracac na nich uwagi. To tez forma bydleca, wg definicji tl.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#289893

gość z drogi

une czytać umieją ,ale ze zrozumieniem to już mają Problem

dycha i pozdrowienia :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#289899

JA proszę paniusi wiele modłów zanosiłem do losu. Niech to co na mnie srają zamieni się w złoto.A trwało to długo, oj długo. Oj, byłem bezradny. I patrzajta samotrzeć takoż się stało.
Dziś jak w amerykańskim śnie jako bezrobotny pomykam do stolicy Todzią (Toyota)
Zasiłku nie pobieram w ramach protestu przeciw jawnym złodziejstwom.
Na opiece społecznej niejedną willę wzniesiono, i niejedno sympozjum w kurorcie z degustacją i wstydem odbyto.
Gdyby dobro i sprawiedliwość się opłacały, po cóż to by była martyrologia?
Tu przyjdzie moment rzucenia prawdziwych pereł przed wieprze, w gnój.
I wtedy trzeba będzie wybrać.
Nie każdy ma charakter ascety, bo kochać życie i popadać w podszepty grzechu, to ludzkiej natury strona.
I na tych iskierkach diabła ciągle się wieszacie(-ją).
I ilu pojedzie na marsz w obronie wolnych mediów i dla zdrowotności ćwiartkę zaliczy?
Panu Bogu świeczkę ?.
No, weź przestań , to obciach.
Pzdr, bo bełkotałbym, mesjanizując- głupie stwierdzenie- mając nadzieję na dobry obrót sprawy, w nieskończoność bym pieprzył.
A tu trzeba siać, i to z głową.
Po obejrzeniu tekstu dołożyłem dwa przecinki.
Jedni wymyślają ,drudzy robią, trzeci giną, a czwarci mówią to MY.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#289907

atakującymi "rzekomo" diabelskie produkty. Dla onetowej francy normą jest fakt, że PepsiCo używa substancji z wątroby "martwych płodów ludzkich" w swoich napojach. Bo przecież składnik ten jest zatwierdzony do obrotu. Generalnie dla tej "publicystki" wszelkie protesty chrześcijan przeciwko satanistycznym elementom produktów i ich reklam to fundamentalizm na miarę ataków terrorystycznych. Baba zestawia inicjatora bojkotu Demona i innych produktów Agros Nova ...z Breivikiem.

http://m.onet.pl/biznes,b8kx4

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#290072