Bolek wciąż atakuje

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Lech Wałęsa - witam!

Paranoicy z Torunia
3 dni temu o 10:56

Atakują prawie zawsze nocą .Słuchałem ich radia w nocy z dnia 25/26 -04 2009 r.

Podobnych wściekłych ataków na rządzących i sympatyzujących nie da się znaleźć i opisać nigdzie w świecie, kłamstwa pomówienia fałsz , wszelkie chwyty w ich wykonaniu dozwolone .

Następny etap na ich drodze to , namawianie do używania siły , ze strzelaniem włącznie , jako argumentu na ich wizje świata .

To naprawdę niebezpieczni i nieodpowiedzialni ludzie .Czas najwyższy przeciwstawić się zdecydowanie ich propagandzie zasiewanej w eter z Torunia .

Nie ma wyboru tylko bezpośrednia konfrontacja przy otwartej kurtynie . Niech naród widzi ich fałsz , kłamstw , pomówienia , zdając sobie sprawę , oceniając i wybierając .

Spis ludzi i ich udział w tej niebezpiecznej maskaradzie bedzie tu zamieszczany,

Skompletujemy owoce ich perfidnej działalności czynione pod szlachetnymi sztandarami .

Nalezało by sprawdzić przeszłość m/m ich autorytetów , po kolei ;Krzysztow Wyszkowski ,ile dzieci z iloma kobietami i ich losy , inne dowody zachowania jak okradzenie Pana.Rxx.Gxxxx

To wczorajszy wpis na blogu naszej "ikony" narodowej.
Co tak znowu rozwścieczyło Bolka?
Czym Radio Maryja rozjuszyło byłego prezydenta? Toruńska rozgłośnia mocno zaangażowała się w promowanie biograficznej książki Pawła Zyzaka o Lechu Wałęsie. Krakowski historyk napisał w niej m.in., że były prezydent miał nieślubne dziecko oraz współpracował z SB.

Z kolei często występujący na antenie Radia Maryja Krzysztof Wyszkowski to jeden z największych "wrogów" Lecha Wałęsy. Twierdzi on, że były prezydent był agentem PRL-owskiej bezpieki. Wałęsa przegrał z nim proces - za nazwanie Wyszkowskiego w jednym z wywiadów "małpą z brzytwą", "wariatem" i "chorym debilem".

http://www.mojageneracja.pl/1980/blog/199679077649f421a3d3477#comments

I jeszcze jedno może jakis doradca zwróci uwagę Wałęsie na poprawność wymawiania i pisowni nazwisk,bo to Jego Centkiewicz zamiast Cenckiewicz o historyku,który napisał o nim ksiażkę jest juz żenujące.
A to też wspis Bolka na blogu


Jeśli juz Bolek musi opluwać wciąż historyka,którego książka mu nie odpowiada to nauczcie Wałęsę chociaz prawidłowego wymawiania nazwiska.

Tęsknię znowu do tych ostatnich kilku lat kiedy żadne medium nie pisało ani nie pokazywało Wałęsy ,bo Bolek na wizji to ekshibicjonizm.

Ocena wpisu: 
Brak głosów