Ciąg dalszy wendetty za Bolka na profesorze UJ Nowaku

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Niszczenie i upodlanie profesora Andrzeja Nowaka trwa w najlepsze i to za aprobatą rządu jak i samego Bolka ,który wezwał na swoim blogu do wojny z Radiem Maryja,które ośmiela się mówić na swojej antenie o książce Pawła Zyzaka.
Zjawisko to jest zatrważające gdyż godzi w struktury demokratycznego państwa i jakoś nie słychać głosów oburzenia ze strony publicystów,mediów czy tez "gwiazd".Nie jest tym oburzony ani zawstydzony Hołdys,Robert Janowski,Majewski,Żakowski czy tez blondynka z kropki nad i. Wołek czy michnikowszczyzna.

Profesor od kilkunastu dni dostaje - na adres Instytutu Historii UJ - koperty z kałem i pocztówki z obelgami. Ale szczuciem go zajmują się nie tylko anonimowi psychopaci.Do akcji dołączają kolejni przedstawiciele państwa i instytucji naukowych.
Dwa tygodnie temu zaproszenie dla prof. Nowaka wycofał Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci, który wcześniej prosił historyka o prowadzenie warsztatów dla młodzieży.
W połowie kwietnia odwołano również zaproszenie na konferencję z okazji 70. rocznicy Sonderaktion Krakau, niemieckiej pacyfikacji środowiska polskich uczonych. Organizujący obchody studenci otrzymali ultimatum od Fundacji Promocji UJ: jeśli na konferencji pojawi się promotor Zyzaka, nie będzie dotacji.
Ostatnio podobnie zachował się sekretarz generalny Polskiej Akademii Umiejętności prof. Jerzy Wyrozumski. Najpierw przekonał prof. Andrzeja Nowaka do udziału w konferencji poświęconej czerwcowi'89, by po kilku dniach napisać, że jednak nie życzy sobie jego obecności.

Prześladowaniami ze strony instytucji naukowych i organów państwa, zainicjowane zostały przez publiczne wypowiedzi rządzących polityków.
Tego w demokratycznym państwie nie wolno bagatelizować!
Niestety dzieje się tak za cichym przyzwoleniem obecnego rządu i ku zadowoleniu samego Wałęsy .

W ten sposób jeszcze raz święci triumfy poprawność polityczna w jej karykaturalnym, zwyrodniałym ujęciu .

http://wiadomosci.netbird.pl/widgets_area?app=707&app_id=5&app_type=article&article_id=9443&article_page=1&no_original_params=true&widget_id=1171

http://dzisiejsze_artykuly.netbird.pl/?app_id=1&app_type=article&article_id=9436&article_page=1&no_original_params=true&widget_id=80

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#18961

dzięki,pasi jak ulał,pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18966

annaise MAMY ZNOWU TO, CO MIELIŚMY WRACAMY DZIŚ O DZIESIĄTKI LAT WSTECZ WSZYSTKO DZIĘKI TUSKOWI I JEGO IDOLOWI BOLKOWI. DO DZIŚ JESZCZE ROZDZIELAŁAM DOROBEK WAŁĘSY NA TEN ZŁY I NA TEN DOBRY ,ALE POTWIERDZJĄ SIĘ NAJGORSZE WIADOMOŚCI PRZECZYTANE NA JEGO TEMAT,DO KTÓRYCH PODCHODZIŁAM OSTROŻNIE,DZISIAJ WIEM ,ŻE TO WSZYSTKO PRAWDA,TEN CZŁOWIEK JEST Z GRUNTU ZŁY!!!!NOSI W SOBIE TYLE NIENAWIŚCI ,DLA OBRONY WŁASNEGO PARSZYWEGO ŻYCIORYSU ZNISZCZYŁ JUŻ TYLU UCZCIWYCH LUDZI ,KTÓRZY WŁASCIWIE NIC MU NIE ZROBILI,PRAWDA W NASZYM KRAJU RODZI SIĘ W OGROMNYCH BÓLACH,A TO WSZYSTKO DZIĘKI TEMU OKRUTNEMU CZŁOWIEKOWI,TEN CZŁOWIEK TO POTWÓR BIORĘ ZA TE SŁOWA PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ A BOLI MNIE TO STWIERDZENIE TYM BARDZIEJ JAK WIDZĘ EMBLEMAT MATKI BOSKIEJ W JEGO KLAPIE,MAM NADZIEJĘ ,ŻE ZA TO ZŁO KTÓRE WYRZĄDZIŁ LUDZIOM W SWOIM ŻYCIU ZOSTANIE SUROWO OSĄDZONY ,TEN KTO MYŚLI ŻE JEST PANEM SWOJEGO ŻYCIA JEST W OGROMNYM BŁĘDZIE

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

annaise

#18987

Bez wątpienia nagonka na Pana Profesora jest inicjatywą Bolka.
Ale czego można spodziewać się po takim chłopku roztropku,a do tego zadufanego w sobie prostaka.ZWYKŁA GNIDA!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19017