Komedianci

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Domena PO i Tuska to upodobanie do teatru.
Nie ma chleba a więc chleb zastępują igrzyska.
Co chwila zmienia się sceneria i wchodzą nowi aktorzy - komedianci pełniący chwilowo rolę polityków i trzymających władzę III RP.
Zmienia się równiez tytuł odgrywanej komedyjki.
Raz nosi nazwę "kastrowanie pedofilów", innym razem " wprowadzanie waluty euro", "zielona wyspa", "rozwiązanie PZPN", "parytety", "in vitro"....

Chwile antraktów uświetniają gościnne występy naczelnego głupka, wesołka Januszka spod Biłgoraja lub kino akcji z profesorem od motylich nóżek w roli głównej.
Nierzadko do akcji ze swoim kabaretem wkracza naczelna waleczna z morupcją w III RP kabaretowej i ukazuje plebsowi nagą prawdę o dorszu.
Dorsz zniknie to wyjdzie naczelny komediant, pełniący chwilowo urząd premiera i strzela do dinozaurów.

Dziś komedia osiągneła punklt kulminacyjny a to za sprawą dwóch głównych komediantów - wierszoklety, podstarzałego erotomana Bronia i prostackiego oksfordczyka Radzia vel kosa na watahy.

Dwóch aktorów grało swoje role w ustawce zorganizowanej przez Tuska.
Komedianci zagrali w tragifarsie politycznej.
Udawali zaangażowanie, patriotyzm, profesjonalizm, troskę o rodaków i Ojczyznę, praworządność i skromność.
Media jak przystało na wielbicieli jedynie słusznych komediantów - POdniecone od ponad dwóch lat.
Za dyrygentów dzisiejszej tragifarsy robili jak przystało na cudowną partię cudna Ania i również cudny Sławek, oczywiście w cudnych ubrankach i za cudne pieniądze.

Plebs przed telewizorami wiwatuje.

Sufler w ukryciu ręce zaciera.
Reżyser ustawki oczekuje na sondaże.

A co z Polską?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

powtarzasz jak lis co z ta polską właśnie, a właśnie oni maja nas w dupie, zależy im na nas tylko do wyborów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#52491

Według mnie debata ta była bardzo potrzebna, uważny obserwator odnotował, że wierszokleta od rymów częstochowskich zwany żartobliwie marszałkiem sejmu niejaki Jamajka odsłonił swoje faszystowskie poglądy, a jako przedstawiciel i reprezentant PO rozumiem wyraził tym samym poglądy całej partii. Otóż wyznawca totalitaryzmu marszałek Komorowski otwartym tekstem oznajmił, że in vitro się należy, ale ludziom których stać na wychowanie dziecka i tym, którzy wychowają dziecko w odpowiednim duchu. Pięknie czysto wyrażony totalitaryzm faszystowski. Zabrakło tylko wyznania o przymusowej eutanazji osób chorych psychicznie i nie słyszałem nic o kastracji. Pozostaje tylko zapytać: czy PO ustami swojego marszałka nie propaguje faszyzmu i czy w związku z tym z mocy prawa nie powinna za to zostać zdelegalizowana? Pana Bondaryka uprzejmie informuję, że zacząłem już myć podłogę...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#52512

Platforma to w ogóle porażka i strata pieniędzy. Wiem, że w tej sprawie trudno mówić o klęskach, bo sukcesów jest brak, ale największą klęską PO jest właśnie Pitera. W nieudacznictwie, braku kompetencji, narcyźmie, rozbuchanej, pozbawionej sensu gadatliwości i zakłamaniu przebija Donka, Gajowego i Niesioła razem wziętych. Jak tylko pojawia się jej zniszczona facjata i co gorsza otwiera usta to mam tak potężny odruch wymiotny, że opanowanie go jest niemożliwe.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#102872