Ale wkoło jest wesoło....

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Jest SUPER!
IIIRP - zielona wyspa, która przemieniła się w krainę miodem i mlekiem płynącą.
I wystarczyło tak niewiele.
Wystarczyło pójść na wybory w roku 2007, by zmienić kraj.
Stało się to jak za dotknięciem czrodziejskiej różdzki.
I powinniśmy podziękowac młodym i wykształconym z wielkich miast oraz sierotom po komunie, bo to oni wybrali nam prestidigitatora wszech czasów do trzymania władzy.

Oto on - naczelny prestidigitator IIIRP.

Tak, Donald to artysta estradowy, który dzięki zręczności rąk i umiejętnościom aktorskim wywołuje efekty iluzjonistyczne sprzeczne pozornie z prawami fizyki.
Poprzez zastosowanie zręcznych manipulacji zakłóca logikę w myśleniu widzów, w konsekwencji czego czują się oni zaskoczeni efektem pracy artysty.
Zaskoczenie publiki spowodowało zauroczenie naczelnym prestidigitatorem IIIRP, która wydaje się zastygła w przedziwnym chocholim tańcu.
Ten taniec chochoła trwa już 3 lata i jak widać przypadł tańczącym do gustu, bo nie zamierzają się wyzwolić z uścisku chocholej pętli.
W niekończącym się zauroczeniu naczelnym prestidigitatorem IIIRP publikę wspomagają media.

Prestidigitator Donald wzmocniony został przez imitację prezydenta, nieudacznika i krotochwilnego Bronka.
Krotochwilny na swoje fanaberie pieniędzy podatników nie żałuje.
Za to bardzo mu przeszkadzło "bizancjum" ś.p.Prezydenta LK.
Wizytę smoleńską zakończoną tragicznie nazwał niepotrzebnym, bizantyjskim orszakiem.

- Do tej pory polska głowa państwa mieszkała i pracowała w jednym miejscu – Pałacu Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu. I tak miało być nadal – po tradycyjnym remoncie do odnowionego Pałacu zamierzał wprowadzić się prezydent Komorowski. W ciągu ostatnich miesięcy coś się jednak zmieniło. Remont na Krakowskim Przedmieściu się kończy, a państwo Komorowscy nadal mieszkają w swoim mieszkaniu na Powiślu – czekając na zakończenie remontu, ale Belwederu.

Oto bowiem nowy prezydent stwierdził, że w Pałacu Prezydenckim będzie się mieścić tylko Kancelaria Prezydenta. Głowa państwa mieszkać zaś będzie w Belwederze. W ten sposób z budżetu państwa poszła podwójna kasa na remont (a budżet Kancelarii Prezydenta zwiększył się do rekordowego rozmiaru).

Lecz to jeszcze nie wszystko. Jak odkryło TVN24, kolejne setki tysiące złotych zostały przeznaczone na zakup rozmaitych zabezpieczeń do Belwederu. W pałacyku BOR zamontuje nawet urządzenia do wykrywania... materiałów radioaktywnych.

http://www.pardon.pl/artykul/12887/komorowski_boi_sie_zamachu_jego_dom_bedzie_twierdza

Ale co tam kilka milionów w tę lub w tę stronę.

Irlandia bis to przecież nie "ta" Irlandia.

Irlandia może się okazać niewypłacalna jak Grecja.

Giełdowi inwestorzy w ostatnich dniach znów z niepokojem spoglądają na Irlandię. Rosną obawy, że ten mały kraj stanie się kolejnym, który - podobnie jak kilka miesięcy temu Grecja - będzie musiał zwrócić się do Unii Europejskiej po pomoc finansową z funduszu stabilizacyjnego, by uniknąć bankructwa.
W tym roku deficyt budżetowy sięgnie 12 proc. PKB. - W dół ciągną Irlandię banki - te same, dzięki którym jeszcze dwa, trzy lata temu stawała na piedestale najszybciej rozwijających się gospodarczo państw - mówi Rogalski. Jeszcze niedawno Irlandię nazywano zieloną wyspą i wskazywano jako wzór gospodarczych sukcesów.

- Sytuację pogarsza to, że w ostatnich tygodniach okazało się, że banki będą potrzebować większej pomocy, niż do tej pory sądzono. Po uwzględnieniu dodatkowych wydatków na ratowanie banków deficyt może sięgnąć 32 proc. PKB

Albo u takiej Angeli, też niewesoło.
Nastroje inwestorom psuły też złe dane z Niemiec. We wrześniu produkcja przemysłowa spadła o 0,8 proc. w porównaniu do poprzedniego miesiąca, podczas gdy analitycy spodziewali się wzrostu o 0,5 proc. Jeszcze w sierpniu dane były bardzo dobre, wówczas produkcja rosła w tempie 1,5 proc.

http://www.polskatimes.pl/pieniadze/330279,irlandia-moze-sie-okazac-niewyplacalna-jak-grecja,id,t.html

Ale to za miedzą.
U nas za sprawą naczelnego prestidigitatora same cuda.

Rosyjski Gazprom chce opanować polski rynek. Koncern planuje przejąć jedno z najważniejszych przedsiębiorstw w Polsce. Rosyjscy analitycy twierdzą, że ta decyzja nie ma sensu ekonomicznego, ale jest "ważna politycznie".
Gazprom Nieft, piąty co do wielkości koncern naftowy w Rosji, potwierdził zainteresowanie kupnem Grupy Lotos, którą rząd Polski zamierza sprywatyzować w 2011 roku - informują w poniedziałek rosyjskie dzienniki "Wiedomosti" i "Kommiersant".

http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/308463,gazprom-chce-kupic-polski-koncern.html

Super, po prostu jest super.
Nnasza wymarzona niezależność energetyczna od cara Putina w końcu będzie w pełni zrealizowana.

Pląsać każdy może i jak się bawić to się bawić.
Tu i teraz, a nawet w Afganistanie.

Maciej Zegarski, asystent Radosława Sikorskiego i znany działacz samorządowy z Bydgoszczy, wypuścił w świat zdjęcie, które pstryknął sobie podczas wizyty w Afganistanie.
Asystent ministra sfotografował się w wojskowym hełmie, na który nałożył gustowne damskie stringi

- To była chwila oddechu w śmigłowcu. Dowcipna sytuacja w ciągu kilku stresujących dni. Czy było w tym coś niestosownego?- tłumaczy doradca cudnego radzia.
A moze to majtki RadSika?

Lubią zabawę ci doradcy Sikorskiego.
Wcześniej niewybrednie pozowała córka Vincenta zatrudniona przez Radka jako doradca.

"P...rz mnie jak dziwkę, którą jestem"

Nie ma się co gorszyć.
Tak się bawi postępowy i nowoczesny jewropejczyk.

http://www.pardon.pl/artykul/12891/damskie_stringi_na_glowie_polityka_po_pamiatka_z_wojny
http://www.pardon.pl/artykul/12739/corka_ministra_na_tle_plakatu_p_rz_mnie_jak_dz_e_foto/1

Bawiąc się nie zapomina o swojej familii, bo rodzina to podstawa.

Czy marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna przyjedzie do Lubania, by w wyborach samorządowych poprzeć swojego szwagra, burmistrza tego miasta, Konrada Rowińskiego ubiegającego się o czwartą kadencję? Schetyna, prominentny polityk PO, już wspierał szwagra w wyborach, a ostatnio był widziany w Lubaniu na przełomie września i października. Co ciekawe, premier Donald Tusk deklarował niedawno, że prominentni politycy Platformy nie będą bezpośrednio uczestniczyć w kampanii wyborczej do samorządów. Najwyraźniej w partii Tuska obowiązują różne standardy.

Czy szwagier to rodzina?
Pewnie Julka zabierze głos.
Ona wie najlepiej kto z kim i jak i dlaczego nie.

http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20101109&typ=po&id=po01.txt

Rodziną na pewno nie był Romuald Szeremietiew dla gajowego, który nasłał na niego swoich kumpli WSI i oskarżył go kilka lat temu o korupcję i zdradę tajemnicy państwowej.

Niewinny - usłyszał w poniedziałek w warszawskim sądzie Romuald Szeremietiew - b. wiceszef MON, oskarżony o dopuszczenie do tajemnic państwowych asystenta. Nie on, lecz ówczesny minister Bronisław Komorowski odpowiada za ochronę tajemnicy w resorcie obrony - orzekł sąd.

Bez zeznań prezydenta

Do ostatniej chwili ważyła się sprawa przesłuchania prezydenta Bronisława Komorowskiego przed sądem. Prowadzący proces sędzia Piotr Ermich kilka miesięcy temu wystąpił do Kancelarii Prezydenta z pismem, w którym zwracał się o wskazanie możliwości i terminu przesłuchania głowy państwa w tej sprawie.
Niedawno do sądu nadeszła odpowiedź, podpisana przez sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta Krzysztofa Łaszkiewicza. Napisał on, że przesłuchanie prezydenta nie będzie możliwe wobec tego, że jest on "najwyższym reprezentantem władzy wykonawczej" mającym nadzór zwierzchni nad państwem i wobec zasady trójpodziału władzy.

Gajowy jest tak zajęty budową zgody, że postanowił skorzystać z okazji i siedzieć cicho.
Zapomniał, że powiedział - kedy Szeremietiew okaże się niewinny to obiecuję wycofać się z życia politycznego.

Cóz pewnie daleko posunięta skleroza u gajowego ale skąd mamy wiedzieć.
Nie chce złożyć zaświadczenia o stanie swojego zdrowia.
I nawet chamski wesołek z Biłgoraja nie zadaje pytania - czy prezydent jest alkoholikiem?

http://www.tvn24.pl/12690,1681476,0,1,szeremietiew-uniewinniony-po-9-latach,wiadomosc.html
http://niezalezna.pl/artykul/bez_raportu_o_zdrowiu_komorowskiego/41068/1

Szczerze mówiąc to ja wolałabym zaświadczenie o stanie umysłu stróża żyrandoli biorąc pod uwagę idiotyzmy jakie wygaduje w wywiadach.

Musi klientka lumpeksów przeprosić.
Nie pomoże, że wierzy w Palikota i jego wizje.

Prof. Magdalena Środa ma przeprosić TVP za określenie "Misji specjalnej" mianem "ubeckiego programu"; nie musi jednak wpłacać 10 tys. zł na cel społeczny, jak chciała TVP - orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie.

http://wyborcza.pl/1,75248,8635512,Sad__prof__Sroda_ma_przeprosic_TVP_za__ubecki_program_.html

Słabo ją michnikowszczyzna broniła przed sądem.
Adwokata żle opłacili czy co?

Odnalazł się!
Ciećwierz Stefan żyje!
Jest zdrowy i cały.
I tryska jadem jak zawsze.

- Sam portier to powiedział, ja tego nie powiedziałem. Sprawa jest marginalna. To powiedział portier, następnie pod wpływem tego, że go zaczęła przesłuchiwać policja, zaprzeczył. Jakoś to zdementował, że nie jest pewien. Do tego zniknęły taśmy, na których to miało być zapisane. Liczę na te taśmy.

To nie jest mój portier, to jest duży gmach, ja nie będę wojny z portierem prowadził. Zobaczymy, co zezna Ryszard C. Na razie media zajmują się tym, że zjadł na obiad kapuśniak.

Część mediów propisowskich zrobiła z tego akcję przeciwko mnie. Nie obchodzi mnie to, co piszą Warzecha, Janecki, Wildstein, Ziemkiewicz. Dla mnie znaczy to tyle, co zeszłoroczny śnieg.

Nie ma o czym mówić, nie zajmuję się więcej tą sprawą.-

http://wpolityce.pl/view/3660/Stefan_Niesiolowski_o__wizycie__Ryszarda_C__w_jego_biurze___To_nie_jest_moj_portier____Nie_zajmuje_sie_wiecej_ta_sprawa__.html

Jasne.
Media mają się zajmować Prawem i Sprawiedliwością i kaczorem.
Dzień bez plucia na PiS i kaczora dniem straconym.

I te gołębice.
I te gołębie.
Dokąd pofruną?
A może swoje gniazdo zbudują?
Postępowe i nowoczesne, jewropejskie w każdym calu?

http://wpolityce.pl/view/3664/_Super_Express__i_galeria_zdjec_z_tajnej_narady___Tak_powstaje_nowa_partia__.html

Rząd - temat tabu.
Za to wkoło jest wesoło.
Nieprawdaż?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

dobrze zrozumiałem że doradca ministra Radosława Sikorskiego zabiera w podróż zagraniczną damskie majtki? Trzeba spytać dyżurnego ornitologa czy może te majtki pozwalają ministrowi i jego świcie lepiej bawić się ptaszkami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#103457

Jan Bogatko

...być może otrzymał je w prezencie od jednego z miejscowych wychowanków elitarnych uczelni w Europie...

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#103460

Jeden przebiera się w sukienki i maluje, drugi zakłada na głowę damskie majtki. Już sobie wyobrażam ten szmerek ekstazy na salonach czereśniaka: Dla podkreślenia szczególnie doniosłego charakteru wizyty w Belwederze premier pod garniturem był bez majtek za to w pończochach. A mi się maniło : Nie ma czuba nad Niesioła.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#103467

chodzi o ptaszyska?

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#103464

Leżą 2 ptaszki na plaży . Jeden pyta : idziesz się kąpać? Nie. To popilnuj mi torby.
Czy teraz wystarczająco jasno.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#103468

na plażę torby się nie zabiera
moga ukraść

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#103481

Jak wiadomo w ramach wielonurtowości w łonie pluralistycznej partii jaką jest PO , jej członkowie i sympatycy dzielą się z grubsza na trzy frakcje: na tych co wyszli, tych co siedzą i tych co będą siedzieć. Zgodnie z tym wystarczy zagadnąć : Heja, czy je kto z pe o? , i przy odpowiedzi twierdzącej idziemy dalej aż do skutku.

Pzdr, idę pa lulu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#103526

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#103469

mam podobny

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#103478

szykują sobie alibi na wypadek trybunału stanu.

Wszak ta totalitarna w działaniu partia każe nazywać się liberalną.

W razie oskarżeń będą mieli wytłumaczenie: Faszyści? jacy tam faszyści , ot zwyczajni fetyszyści

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#103472

Pamiętam jak za prezydentury Lecha Kaczyńskiego zakupiono meble do pałacu prezydenckiego. Media i PO rozpętały burze jak to Lech Kaczyński marnuje pieniądze podatników. A tu? Bronek przewala miliony zupełnie bez potrzeby i jest fajnie.Rzygać się chce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#103507

 Ten burak Zegarski mógł sobie jeszcze w ryj to wsadzić,

a byłoby jeszcze bardziej dowcipnie.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#103508

do ryja?
przeciez to do ....

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#103519

Niech pakuje w sprzęt R20, to może ząbki straci?
Taka była moja ogólna koncepcja :)

Pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#103528

Zgierski do ministra : Cholera przez tą twoją zabawkę wyleciała mi plomba.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#103529

co za dziadowska plomba
z plastiku?

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#103533

Trochę romantyzmu,proszę.Dawniej rycerze przypinali do przyłbic zapaski swoich lubych.A że zapaska trochę z lupanaru,bo i rycerz z rynsztoka.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

dopalacz

#103537

Przecież to giermek ino, albo asystent jak to się PO nowoczesnemu mówi.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#103617

opisałaś te standardy partii oszustów, a co na to julka ryba,listy wyborcze z pociotkami i innymi z klanu , praca dla córki rostockiego, bronek nie chce nic powiedzieć o stanie swojego zdrowia po przebytej operacji przed wyborami,tusku i grzechu jeżdżą po Polsce, anie nie miało być polityki.Pierwszy błaznem paligłup krytykuje bronka, motylarz wołek zbożowy niesioł odnalazł się razem z ochroną i sieje jadem nienawiści.......ja napisałam na kontakt@tvn24.pl. BRAK WIARYGODNOŚCI STACJI TVN24, BRAK OBIEKTYWIZMU Mamy festiwal nienawiści w wykonaniu partii miłości i festiwal waszej stacji tvn24 ze specjanym wydaniem studia i czekających swołoczy na panie joannę i elżbietę.Nie przypominam sobie, aby były studia po wyrzuceniach olechowskiego, śp.Płażyńskiego, rokity czy piskorskiego, a tu wszystkie ręce na pokład i mają używanie, jak tu zniszczyć PiS i dokopać panu Kaczyńskiemu, czekają co powie lub nie powie, a może beknie, a może puści bąka, dlaczego nie zajmie się stacja jak radzą sobie powodzianie, jak im przyjdzie przetrwać zimę, a co z bezrobociem jest coraz większe, biedą i ledwo wiążącymi koniec z końcem, fali podwyżek tu jest wasze miejsce patrzenie władzy na ręce i obietnice wyborcze.Ja już coraz mniej was oglądam, bo nie jesteście wiarygodni, wiem, że nie otrzymam od was odpowiedzi ale trudno........10 dla Ciebie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#103560

szkoda Twojego pisania do walterowni
swołocz broni swoich interesów
zaprzańcy i obwiesie i tyle

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#103762

ale niech choć poczytają i widzą co ludzie myślą, ostatnio na tefałemie na forach dużo więcej negatywnych komentarzy pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#103944