PJN

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Co się stanie z rządem?
Co bedzie dalej z premierem?
To pytania pełnych troski nie o Polskę i jej obywateli, ale o ich umiłowana i jedynie słuszną partię medialnej swołoczy po kazdej aferze w środowisku trzymajacych władze.
Również po wybuchu afery Amber Gold, OLT i ujawnieniu kompromitującej współpracy z aferzystami syna premiera Klakirzy medialni urzaazali w telewizyjnych studiach dyskusje, ale nie o skutkach afery dotyczacych poszkodowanych obywateli, czy samego państwa.
Oni pytali z ogromną troską ; czy to nie zaszkodzi premierowi?
Nie pytały te kiwające głowy klakierów władzy, czy to zaszkodzi ludziom i Polsce.
Nikt z nich o to nie pytał, bo premier i zblatowane z władzą media mają zwykłego Polaka w d....

Premier Jest Najważniejszy, by mafia polityczno-medialno-bisnesowa miała lepiej.

Media nie szukają prawdy i sprawiedliwości, liczą się tylko szemrane interesy wąskiej grupy osób.
Dziennikarze są jedną z najbardziej zdeprawowanych grup zawodowych w Polsce.

- Sojusz, jaki po 2005 roku media i środowiska postkomunistyczne zawarły z Tuskiem, daje do dziś zatrute owoce. Podobnie, jak brak weryfikacji mediów i dziennikarzy u zarania III RP, sojusz ten stał się niczym grzech pierworodny ostatnich lat w Polsce. Media tzw. mainstreamowe, w imię politycznych i finansowych zysków, stały się zagorzałym obrońcą ekipy Tuska. Dziennikarze są jedną z najbardziej zdeprawowanych grup zawodowych w Polsce. Są grupą, która w sposób drastyczny zerwała ze swoją misją, tak istotną dla państwa demokratycznego i społeczeństwa. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich mediów i ich pracowników, ale, z racji przewagi mediów liberalnych i lewicowych dziennikarze jako grupa społeczna jawią się jako siedlisko ogromnych patologii.
Media zamiast mówić o rządzie wolą zajmować się tymi, którzy na bieżące życie polityczne mają wpływ raczej symboliczny. Dzięki prowadzonej w Polsce taktyce ogłupiania Polaków, wiele osób w sposobie działania mediów nie widzi nic szczególnego. Dla części opinii publicznej nie jest zaskoczeniem, że środki masowego przekazu działają jak propaganda w kraju ademokratycznym.-

http://wpolityce.pl/dzienniki/blog-stanislawa-zaryna/36808-dziennikarze-sa-jedna-z-najbardziej-zdeprawowanych-grup-zawodowych-w-polsce?fb_action_ids=494759127210288&fb_action_types=og.likes&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=246965925417366

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Xenia
odsunąć reżimowych funkcjonariuszy w mundurach sowieckich i niemieckich z TV, następnie z rządu i dogłębna dekomunizacja oraz lustracja nawet w Kościele. Tylko te działania może jeszcze uratują Polskę. Ale zostało już niewiele czasu. Liczą się godziny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#292497