Kochać jak PO czyli czas wrzeszczących staruszków

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Kochać....jak to łatwo powiedzieć. A miało być tak pięknie, miłość bez granic. Dziwna ta miłość jakaś, cyniczna, szydercza, uwłaczająca godności osobistej przeciwnika politycznego, wkraczająca brudnymi trzewikami wrzeszczących starców do prywtanego życia innych. Ci wrzeszczący starcy to dziś trzon komitetu obrony Komorowskiego, jedynie słusznego przyszłego prezydenta IIIRP dla salonowszczyzny. No cóż jaki kandydat taki i komitet i jego trzon. Andrzej Wajda, naczelnik wrzeszczących starców, 82 letni dziadek zaprezentował wczoraj II część swojego, być może ostatniego wiekopomnego arcydzieła pt. "Jak rozpętałem wojne domową w IIIRP". Premiera I części tego dzieła nastapiła kilka tygodni temu pod nazwą "Batalia o Wawel" kiedy to wspólnie z michnikomałpami dzielny wojak Endriu zacięcie bronił wzgórza przed złym najeżdzcą ś.p.Prezydentem L.Kasczyńskim. Obrona ostatecznie skapitulowała, Wawelu nie odbito. Dziś Endriu nawołuje do odbicia tvp publicznej, bo wprawdzie TVN i Polsat dzielnie popierają PO ale to może nie wystarczyć, by miłość zalała IIIRP od morza do morza.

- "Póki sił, do ostatniego tchu będę głosił potrzebę powołania Komorowskiego (na prezydenta - PAP), aby Polska nie zeszła w opinii świata na miejsce między Grecją a Bułgarią i Rumunią pod względem stabilizacji, zaufania, szacunku, możliwości" - zapowiedział Bartoszewski. -" Jarosław Kaczyński "ma doświadczenie w hodowli zwierząt futerkowych". .... Bartoszewski, dla salonowszczyzny profesor a dla mnie zwyczajny prostak ... Kabotyn, wieloletni praktyk w zakresie pedofilii i nekrofilii, 88 letni kabotyn, który u kresu swojego ż ywota spodlił sie i rozmienił na drobne. Kolejny 81 letni krzykliwy i ordynarny staruszek - Kutz.

Tym wrzeszczącym starcom zblizającym się pomału do kresu swojego żywota dzielnie dorównują nieco młodsi dobiegający 70tki staruszkowie jak Bolek, czy Niesiołowski.

Niewątpliwie to czas wrzeszczących starców, plujących jadem i nienawiścią. Czy to jesta ta miłość, czy to jest to kochanie według Tuska i PO? http://www.dziennik.pl/polityka/wybory-prezydenckie-2010/article607727/Andrzej_Wajda_Te_wybory_to_wojna_domowa.html http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/421384,160_osob_liczy_komitet_poparcia_bronislawa_komorowskiego_a_wsrod_nich_jeden_bezpartyjny_wesoly_staruszek.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jak mnie wkurzają takie typska na modłę zachodnią, co operują zwyczajnie chamskimi narodowmi stereotypami. Mam na myśli cytat odnośnie Rumunii i Bułgarii. No aż dziw, że takie prostactwo piastowało jakiekolwiek funkcje państwowe i to w dodatku w min. spraw zagranicznych. I takie coś uważa się za autorytet, taki ignorant, cham i prostak! To, że Rumunii jeszcze trochę do nas brakuje, to przy naszym POprawnym kursie tylko kwestia czasu. Rumunom to karły z PO mogą co najwyżej buty czyścić i uczyć się od nich, co znaczy szanować własną tradycję i własny przemysł. No tak, ale dla tetroli i ich wychowanków dbałość o takie "duperele", to musi być przejaw zacofania.
 

Nie ma co popadać w euforię, jeszcze wszystko jest możliwe, jednak, choć trochę nerwów to kosztuje,  miło się patrzy jak dziadostwo traci nad sobą panowanie. Wojna domowa... Naprawdę, takie debilizmy powinny być karalne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#59816

Kilka lat temu na stronie Związku Byłych Więźniów Politycznych Hitlerowskich Więzień i Obozów Koncentracyjnych, znalazłem notkę jakoby Władysław Bartoszewski był zwerbowany przez Politische Abteilung w Auschwitz. Czyli krótko mówiąc został agentem i między innymi dlatego został wypuszczony z KZ ze względu na stan zdrowia.

Na ile było prawdy w tej notce, nie jestem w stanie powiedzieć, bowiem notka zniknęła, i pomimo poszukiwań nie byłem, i nie jestem w stanie jej odnaleźć.

Bazując na tej notce i jeśli jest to prawda,  filogermanizm i antypolonizm imć Bartoszewskiego staje się całkowicie zrozumiały, bowiem agentem jest się zawsze.

Tyczy się to również wszystkich innych agentw!!!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#59830

paplający co im ślina na ozór przyniesie kiepski reżyser wajda, kutz, ryży jak płemier daniel, dyplomatoł niby profesor, mędrzec bolek, pijak chyra, który nawet nie wie na kogo glosuje i cala partia miłości, ale żenada z tymi popierającymi

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#59849