Jak dobrze "posmarują" to i Bolek przyjedzie

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Salon zamarł z przerażenia.
Bolek zerwał się z przysłowiowej smyczy,na której własciciele III RP zamierzali Wałęse prowadzić póki im bedzie potrzebny czyli do walenia w Kaczyńskich celem obrony swoich zdobytych pozycji w czasie transformacji ustrojowej.
Ale Bolek to gracz przebiegły i megaloman a megalomanowi nie po drodzę być na smyczy prowadzonym,megaloman Bolek jest wciąż żądny władzy z ogromnym parciem na szkło.
Platforma Obywatelska z Tuskiem na czele wzięli sobie Wałęsę na swoje sztandary aby pograć emocjami Polaków,bo Bolek nienawidzi Kaczyńskich i zawsze gotowy rzucić w nich ordynarnymi pomówieniam czy wyzwiskami .
Tusk dostał od Wałęsy czarną polewkę.
Wałęsie nie wystarcza to co zaproponowali mu wspólnie PO z Tuskiem i salonem .
Nie wystarcza nazywanie go "ikoną" "dobrem narodowym",nie wystarcza odwet na IPN i historykach,którzy ośmielili się grzebać w życiorysie Bolka,a życiorys ten nie jest świetlany i kryształowy jakby życzył sobie tego sam Wałęsa.
Wałęsy plany i zamierzenia sięgają dalej. Nie tylko pisania książek o nim samym pod jego dyktat i najlepiej z językiem w jego dupie.
PO z Tuskiem i salonem nie wzięli pod uwagę tego,że Bolek nie wyzbył się pychy i megalomanii i nigdy nie zrezygnuje z planów politycznych,a jego celem jest napewno ponowne zaistnienie na scenie politycznej i to jako kandydat w wyborach prezydenckich.
A tego salon nie planował,bo salon nigdy Bolka jako Prezydenta nie widział a na Bolka prezydenturze suchej nitki nie zostawił opisując ją jako wielkie zagrożenie dla demokracji w Polsace.
Również dla Tuska nie do przyjęcia byłaby kandydatura Wałęsy,bo mógłby być on zagrozeniem dla ambicji prezydenckich Donalada.
Bolek dla Donalda był i miał pozostać maskotką ,którą w każdej chwili można pookładać Prezydenta Kaczyńskiego.

Takie były plany i zamiary salonu III RP i póki co jedynie słusznej dla salonu partii PO i wodza Donalda.
A tu taki afront!
A salon tak się starał.Nawet gówno w koperty pakował i przesyłał profesorowi UJ Nowakowi a i tak Bolek wystawił ich wszystkich do wiatru .
A ja przyklaskuję ,bo salon i PO mają to na co zapracowali .
Ja Wałęsie nigdy już bym nie zawierzyła a jego słowa wypowiedziane w rozmowie z Dziennikiem mnie nie zaszokowały,bo taki jest Bolek,taka jest ta nasza "ikona" narodowa.

-Lech Wałęsa przyznaje, że za wystąpienie na kongresie partii Libertas otrzymał zapłatę. Ile? Pojawiają się spekulacje, że nawet 50 tys. euro. "Tak nisko mnie cenicie. Żarty pan sobie robi. Pan musi rok czasu pracować na to, co ja zarobię za jeden wykład" - mówi DZIENNIKOWI Lech Wałęsa.-

http://www.dziennik.pl/polityka/article372109/Walesa_50_tysiecy_euro_od_Libertas_Malo.html

A więc Panie "dziennikarzu" zapierd....Pan do roboty,bo i rok może Panu nie wystarczyć.
To jeszcze nie koniec- Big Bolek ruszył !

http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/wywiady/news/walesa-biore-od-tych-co-maja,1300261

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

to dopiero korupcja polityczna ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19277

Jestem pełen podziwu dla Twojego poczucia humoru.Po mimo tego że gdy widzę tego ryja to aż mnie skręca, to tym razem uśmiałem się do łez.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19407

ten bezwstydnik walesa powinien sie schowac i nie pokazywac wiecej swojej tlustej twarzy ludziom ktorzy wyniesli go na piedestal i z ktorych on teraz kpi,ten duren powinien bronic swojego etosu a nie draznic wszystkich porzadnych polakow bo moze w niedalekiej przyszlosci zleciec do rynsztoka jak wielu innych niby ,,ojcow narodu´´niestety 30 lat temu jako mlody czlowiek mocno go popieralem jak napewno wielu innych,pozniej na niego glosowalem czego teraz zaluje bo okazal sie nie tylko matolem lecz tez sprzedawczykiem tych idealow o ktore walczylismy jak i rowniez ponosilismy dotkliwe konsekwencje prywatnie i w pracy teraz ten duren chwali sie ile on to zarabia za wyklad tylko chcialbym widziec tych jego sluchaczy bo napewno sa to niezbyt gramotni skoro sluchaja tego becwala pozdrawiam jasno myslacych polakow

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#233063