Treści z tagiem: Kuc

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kultura

Witam
 

Jakoś w swojej notce: "Wiersze są jak gołębie!"  niejaki Szanowny Pan Kazimierz Kuc (vel. Kutz) napisał - zapewne po wielkich twórczych trudach - coś oto takiego: "Kto w życiu nie napisał choć jednego wiersza, nigdy nie dowie się jak ciężko go napisać".
 

Oj, jak strasznie się Szanowny Pan K. Kuc myli....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Olejniczak należący do Frontu Obrony Blidy był zagorzałym przeciwnikiem startu ś.p.posłanki z listy SLD w roku 2005.
W latach 1969–1990 należała do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, następnie (do 1999) do Socjaldemokracji Rzeczypospolitej Polskiej, a od 1999 do Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Bez powodzenia ubiegała się o...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

I mamy kolejnego szambonurka po ciećwierzu z Biłgoraja.
Oto szambonurek Number TWO.

Lawinę krytyki ściągnął na siebie Kazimierz Kutz po wypowiedzi z programu "Warto rozmawiać", sprzed dwóch dni. Śląski polityk stwierdził, że Polacy mordowali Ślązaków przez pierwszy rok po wojnie w dawnych obozach hitlerowskich.

-...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
Kraj

To są amatorzy ludzkiego mięsa.

Tuska, Komorowskiego, Sikorskiego, Niesiołowskiego, Nowaka, Wajda, Kuc, Kalisz, Napieralski, Olejniczak, Miecugowa, Olejnik, Kuźmiara, Kika, Rolickiego, Michnika, Kuczyńskiego, Waltera, Solarza , Palikota itd. itp. łobuzów trzeba zatrzymać i aresztować, a później osądzić za pomocnictwo, podżeganie i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Kochać....jak to łatwo powiedzieć. A miało być tak pięknie, miłość bez granic. Dziwna ta miłość jakaś, cyniczna, szydercza, uwłaczająca godności osobistej przeciwnika politycznego, wkraczająca brudnymi trzewikami wrzeszczących starców do prywtanego życia innych. Ci wrzeszczący starcy to dziś trzon komitetu obrony Komorowskiego, jedynie...

0
Brak głosów