FRASYNIUK postradał resztki rozumu

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

-"Walić chłopów,walić,bo dalej bedą podtrzymywać polskie kompleksy i udowadniać,że Polacy nie od małpy pochodzą ale od chłopa"- to słowa Władysława Frasyniuka.
PSL to skansen PRLowski .
-"Chłopi częściej dobijali powstańców i ściagali kamasze niż brali udział w walce o niepodlregłość"- te słowa padły z ust Frasyniuka na wizji tvn24 po 21ej we wtorek.
Frasyniuk oszalał a oznaki tego szaleństwa widać było juz we wczesniejszych jego wypowedziach dotyczacych Kaczyńskich i jego teorii,że jako siedzacemu w więzieniach więcej mu mozna powiedzieć i ma więcej racji.

Frasyniuk tymi niewybrednymi słowami znieważył nie tylko PSL ale całą wieś i chłopów polskich.

Jarosław Kalinowski domaga się przeprosin za te słowa obrażające polska wieś i mieszkających tam Polaków.
Frasyniuk nie dość,że obrażaił to jeszcze zakłamuje historię Polski,której niejeden waleczny syn to z dziada pradziada chłopem był i jest.

Najwyzszy czas aby media zrewidowały swoje postepowanie i bez wzgledu na słupki ogląddalności po prostu takich osób jak Frasyniuk nie zapraszały do dyskusji i na wizję.

Równiez na dzisiejszej konferencji prasowej Demokratów Bogdan Lis stwierdził,że w wiezieniach za klawiszy robili chłopi,gdy on siedział za walkę o niepodlrgłość.

Wygląda na to,że Demokraci i Frasyniuk szykują nam nowego wroga społecznego,a tym wrogiem jest wieś i polscy chłopi a więc ta grupa naszej społeczności ,która najlicznej została wypchnięta poza system jaki nam zgotowała transformacja ustrojowa po 1989roku.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,6406132,_Niech_Frasyniuk_przeprosi_polskich_chlopow_.html

http://www.dziennik.pl/polityka/article345035/PSL_pozwie_Frasyniuka_do_sadu_.html

http://news.money.pl/artykul/frasyniuk;nie;przeprosi;psl,80,0,436304.html

Brak głosów

Komentarze

Biedny i głupawy jest ten władeczek!
Naczytał się tytułów z gazet i mu się wszystko pomajtało!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#16120

im wszystkim ,tym co kiblowali we łbie sie popierd.....

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#16121

i wolno się z nim nie zgadzać:)
Dla mnie on nigdy do zdrowych na umyśle nie należał więc się nie dziwie że z wiekiem mu się pogarsza :) ach te arteriosklerozy, zwapnienia naczyń, niedotlenienia i inne :)

Mam tylko cichą nadzieję że jak już i mnie to dopadnie to będę miał na tyle władzy nad ciałem i zdolności rozeznania w umyśle że utrzymam w ręce załadowanego gnata wycelowanego w czoło.
---------------------------------------
-Wolnościowiec / Prawicowiec / Ateista-
= W wszystkich trzech radykał =
=======================================

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------- -Wolnościowiec / Prawicowiec / Ateista- =____We wszystkich trzech radykał___= ==============================

#16137

We wszystkim zgoda ale z tym gnatem?daj spoko!

pzdr też wolnościowiec ,prawicowiec ale nie ateistka

Vote up!
0
Vote down!
0
#16148

To jest ostateczność gdyż wolałbym zdolność logicznego myślenia na starość zachować :)

---------------------------------------
-Wolnościowiec / Prawicowiec / Ateista-
= W wszystkich trzech radykał =
=======================================

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------- -Wolnościowiec / Prawicowiec / Ateista- =____We wszystkich trzech radykał___= ==============================

#16158

Frasyniuk ugryzł żubra w dupę? Chłopi i inni "zwykli ludzie" mu tego nie zapomną...

A tak nawiasem mówiąc, dla mnie Frasyniuk jest rewelacyjnym przykładem, że uwole nigdy nie byli partią ludzi inteligentnych.

Vote up!
0
Vote down!
0

hak

#16155

Gdyby szlachta i magnateria nie doprowadzili do rozbiorów, to nie byłoby powstań itd.

Vote up!
0
Vote down!
0
#16157

szlachta i magnateria tez sprzedała Polskę.

a poza tym to co gadał Frasyniuk jest taka prawda,jak to,że wszyscy kierowcy to brudasy,pijące piwo w kabinie i rżnace przydrożne kurewki.

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#16163

Wypowiedź Frasyniuka oznacza, że żydzi są zainteresowani osadnictwem w Polsce i już określają kto będzie tu Palestyńczykiem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#16159

Założenie że mu się "wymsknęło" być może prawdziwe. Dzisiaj J. Kaczyński sugerował, iż Frasyniuk przedstawił opinię większości obecdnie żondzoncych, traktujących resztę jak bydło. To też być może prawdą. Przyszła mi do głowy jeszcze jedna możliwość. Występ F. to kolejny etap pozbywania się PSL z koalicji. Metoda się wpisuje w sposób rozprawiania się z PIS - należy ośmieszyć, sprawić żę popieranie przeciwnika jest "obciachem" i kto będzie się przejmował takimi "wsiokami" (to po ostatnim Systemie 09). Niedawno, Donald Duck został poważnie ostrzeżony przez grupę trzymającą władzę za mordę. Być może teraz trzeba grupie trzymającej władzę za mordę okazać parę gestów wiernopoddańczych. Taki kierunek wskazuje jednak, iż grupa sympatyzuje z Moskwą, ojczyzną wszelkiej lewizny.

Vote up!
0
Vote down!
0
#16177

1. kolejna nagonka na wieś

2. Frasyniuk chyba zapomina, na kogo chłopi pracowali i kto kogo wykorzystywał, przecież chłopi byli de facto niewolnikami

3. Polskę sprzedała szlachta, niby elita - czy widać prawdopodobieństwo

4. to że był w więzieniu nie czyni go lepszym, może wtedy miał lepiej w głowie poukładane. dzisiaj objawia swoje prawdziwe oblicze

5. wybory do PE wkrótce i trzeba zaistnieć, ile razy można ganiać Januszka P. i Stefana N. po tvnie, jeszcze kto pomysli ze oni w tv pracuja

6. polska wies, to raczej ofiara przemian gospodarczych

7. to wies dostarcza mlodych ludzi, ktorzy z braku perspektyw pracuja w miastach lub takze wyjezdzaja

8. a zapomnieliscie o obowiazkowych dostawach po wojnie, gdzie wies musiala placic na kraj

9. z tym panem sie nie zgadzam i poczulem sie dotkiety

10. wiekszosc tych z miast, wyksztalconych, mlodych ma czesto dziadkow na wsi....

Vote up!
0
Vote down!
0
#16241

całkowicie sie zTpba zgadzam a ten prostak wyszukał nam kolejnego wroga do walenia w niego,z kimś trzeba wojować,najlepiej postawic sobie za przeciwnika tych co w najwiekszej ilości zostali poza systemem po transformacji,zostali po prostu wykluczeni bo nie pasowali do tej "pieknej"Polski jaka nam podarował Wałęsa.

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#16259