Donald śpi ! - nie przeszkadzać !

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Pan Premier na konferencji prasowej,na pytanie o telefon wczoraj od Prezydenta wyznał szczerze,że o pierwszej w nocy to on juz śpi.

Prezydent podkreślał, że jeszcze w nocy próbował się skontaktować z premierem Tuskiem. "O 1 w nocy chciałem porozmawiać z panem premierem, z ministrem jednym i drugim. Do jednego się nie dało dodzwonić, drugi przyszedł, ale zaraz wyszedł. Przykro mi" - relacjonował Lech Kaczyński. I nie darował sobie złośliwości pod adresem premiera: "Jakoś o 1 w nocy ja jeszcze funkcjonuję, a pan premier już nie."

Donald Tusk z kolei "przyznał się bez bicia", że wczoraj o 1 w nocy spał. "Poszedłem spać, bo wiem, w jakich godzinach trwają takie konsultacje na szczytach i o której się kończą" - bagatelizował.

Teraz wszystko jasne.Jak Pan Donek śpi, mordy w kubeł i nie budzić!
Budzenie zamówione koło południa.
Donek na nartach - nie przeszkadzać !

Trzeba powiadomić o tym wszystkich naszych wrogów,jakby mieli jakieś ataki przeprowadzić,to mają poczekać aż Donald się wyśpi,zje śniadanie i piłkę kopnie razy kilka.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jak znam życie to albo po uPOjnym głosowaniu rozegrali meczyk i zdrowo sobie POchlali!
Albo POchlali bez meczyka, wszak zaoszczędzili tak wielkie pieniądze że okazja ku temu szczególna.
Tka czy owak sen premier musiał mieć twardy!
A te jakieś tam pierdoły typu NATO!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#17202

To był zasłużony sen, w końcu udupił kolejnego konkurenta do prezydentury....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17204

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#17207

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17248

annaise~~śpij Donku śpij i niech ci się przyśni ,że jesteś już prezydentem a Kaczory zniknęły z tej ziemi,tylko nie budż się za szybko żebyś nie popadł w depresje jak Radzio

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

annaise

#17219

Kiedy ta gnida uśnie na dobre?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17232

Podobny na zdjeciu do Adolfa?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pat

#17236

To ze kon-donek to smierdzacy len to wiadomo juz dawno. Podczas zasiadania w sejmie przez tyle lat zabral glos zaledwie pare razy. Niby slusznie bo co taki matolek mogl miec do powiedzenia. Co innego przysolic prezydentowi czy wystapic w obronie naszego "skarbu narodowego" bedacego jak na zlosc kapusiem bezpieki i bezmyslnym narzedziem w jej rekach.
Na wczasy tez jedzi czesto no i regularnie grywa w pilke zamiast brac udzial w glosowaniach. W sumie moze to i lepiej jak mniej robi to mniej szkodzi polsce bo to wyglada tak jakby malpie dano brzytwe.. A ta malpa to szajka tuska ze swirem niesiolem, koltunem z bilgoraja i innymi misiakami i mnieszymi lub wiekszymi oszustami i zlodziejami..
Bolek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bolek

#17256