Co oni biorą?

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Olejniczak należący do Frontu Obrony Blidy był zagorzałym przeciwnikiem startu ś.p.posłanki z listy SLD w roku 2005.
W latach 1969–1990 należała do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, następnie (do 1999) do Socjaldemokracji Rzeczypospolitej Polskiej, a od 1999 do Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Bez powodzenia ubiegała się o mandat posłanki na Sejm IX kadencji, uzyskując 1,47% głosów w okręgu Sosnowiec. Od 1989 do 2005 sprawowała mandat posła na Sejm X, I, II, III i IV kadencji. W lipcu 2004 wystąpiła z klubu parlamentarnego SLD i została posłanką niezrzeszoną[1][2]. W wyborach parlamentarnych w 2005 bez powodzenia ubiegała się o mandat senatora z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej w okręgu katowickim.

Od 1993 do 1996 w gabinetach Waldemara Pawlaka, Józefa Oleksego i Włodzimierza Cimoszewicza pełniła funkcję ministra gospodarki przestrzennej i budownictwa, a po tzw. reformie centrum w 1997 objęła funkcję prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast.

Barbara Blida postrzeliła się śmiertelnie w klatkę piersiową 25 kwietnia 2007 podczas czynności jej zatrzymania i przeszukania jej domu w Siemianowicach Śląskich przeprowadzanych przez funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Podczas działań ABW była posłanka poprosiła o możliwość skorzystania z toalety, gdzie wyjęła z szafki rewolwer Astra 680 i strzeliła sobie w serce.

- "Twarda Ślązaczka nie dała się wziąć żywcem"-
- Blidę zabił "klimat".- rzekł "boski" Olo.

Alkoholik i oszust Kwaśniewski Był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR) od 1977 aż do jej rozwiązania w 1990. Pełnił funkcję ministra-członka Rady Ministrów ds. młodzieży w rządzie Zbigniewa Messnera w latach 1985–1987, a następnie przewodniczącego Komitetu Młodzieży i Kultury Fizycznej (1987–1990). W gabinecie Mieczysława Rakowskiego był członkiem Prezydium Rządu i przewodniczącym Komitetu Społeczno-Politycznego Rady Ministrów od października 1988 do sierpnia 1989.

Poseł Kazimierz Kutz udzielił wywiadu tygodnikowi "Newsweek". W rozmowie odniósł się do raportu komisji śledczej ds. zbadania przyczyn śmierci Barbary Blidy. W raporcie znalazły się wnioski postawienia Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry przed Trybunał Stanu. Kutz tak skomentował raport:

- Oni zamordowali niewinną kobietę! To, co wczoraj powiedzieli, jest haniebne. Kaczyński stroi jakieś żarty o Syberii, a Ziobro udaje głupka i traktuje - nawet teraz - Barbarę Blidę jak przestępcę. Świadczy to o strachu i braku jakiejkolwiek klasy. Ich postawa demaskuje ich do końca. Ja się wstydzę, że muszę to komentować. To jest żenujące. Okropni ludzie, okropni.-

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/ziobro-z-kaczynskim-zamordowali-niewinna-kobiete--kutz-dla-newsweeka,78237,1

No, pojechali po bandzie bywalcy Czerwonej Oberży.
Ciekawe co oni biorą?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nie wiem co biorą, wiem że przy pomocy propagandy za wszelką cenę chcą utrzymać się przy władzy by ich przekrętów za szybko nie odkryto i przez takie tematy jak Blida, "kibole" czy wcześniej dopalacze rząd odwraca uwagę od deficytu i podwyżki podatków, a także zamachu i robienia z Polski drugiej Białorusi

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#164903

mieli wszelakiego rodzaju ...MĘTY ZA PATRONÓW!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#164924