TUSKU, musisz!

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Co z tymi cenami?
Co z tą drożyzną?
Co z tym TUSKU?

Rząd będzie szukał wszystkich dostępnych metod, aby - tam gdzie jest to możliwe - "ceny nie były efektem wulgarnej, bezczelnej spekulacji". - Spekulacja na cukrze polega między innymi na tym, że niektórzy wmawiają Polakom, że cukier będzie coraz droższy i będzie go coraz mniej, w związku z tym ludzie kupują coraz więcej cukru i ci, którzy cukrem handlują, się cieszą - wyjaśniał premier. »

Ujawnić spekulantów!
Kim oni są?
Kto wykupuje nam celowo
Czyżby złowrodzy imperialiści uderzyli w nasz polski cukier?

TUSKU, musisz ich ujawnić.

Inacej czeka nas masowy wykup towarów.

TUSKU, musisz wyjasnić i ujawnić spekulantów, którzy windują ceny paliwa.
Czyżby to Libijczycy, a może "dżentelmen" Vincent dziurę łata, bo przecież to nie wina dobrego wujka Putina.

TUUUUSKUUUUUU , muuuuusisz!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#146132

To, kto wreszcie kształtuje te ceny cukru w Polsce?

Co wpływa na cenę cukru w Polsce, czy w Polsce mamy jeszcze w polskich rękach choćby jedną cukrownię? Uprawiamy buraka cukrowego?

Ceny paliwa, oleju opałowego, prądu, gazu, utrata wpływu na produkcję upraw buraka cukrowego (limity produkcyjne) i utrata fabryk produkujących cukier, przetwórstwo spożywcze, to chyba tak się kiedyś nazywało?

To wszystko dzięki przemianom ustrojowym w Polsce oraz naszemu wstąpieniu do UE. Oczywiście nasze uzależnienie od sprowadzania gazu oraz ropy z Rosji do Polski też ma na to swój bardzo duży wpływ.

No to teraz będą nam podwyższać ceny paliwa, prądu, gazu i żywności aż staniemy się biedakami, zresztą już nimi jesteśmy, zresztą nie trzeba pić herbaty ani kawy z cukrem, cukru też nie trzeba dodawać do ciast, nie trzeba bimbru produkować z cukru. I na koniec pocieszająca wiadomość, cukier można zstąpić innymi produktami "cukropodobnymi". ;))

Mieszkam w Warszawie i w sklepie osiedlowym za tzw. zwykłe zakupy dla czteroosobowej rodziny wydaję często 100 złotych polskich jednorazowo, dlatego z tego powodu duże zakupy robię w Biedronce. :)) Uważam, że pan Jarosław Kaczyński i tak zrobił tanie zakupy.

Chyba, że te zakupy zostały poczynione tylko dla pana Jarosława? Z tego, by wynikało, że ja musiałbym zrobić zakupy na cztery osoby za 200 złotych polskich. Szybko bym z takimi zakupami zbankrutował, a w środku miesiąca moje dzieci nie miałyby co jeść.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146171

Prawie jak jego mentor.

Choć - prawie - czyni różnicę, to i tak się cieszę, że i takiego mamy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#146185