Koniec Wielkiego Cesarstwa i Wielikowo Carstwa (Smoleńsk)

Obrazek użytkownika eska
Świat

....czyli tak się zmienia postać świata.

Która to dziś „miesięcznica” Smoleńska? Dwudziesta? Okrągła cyfra!

20 miesięcy po śmierci polskiej delegacji, dziś  w Rosji/Moskwie największa od lat i chyba pierwsza w ogóle w historii legalna manifestacja przeciw Putinowi.

Ludzie idą od rana.

Są przygotowani, mają instrukcje zachowania się, podane telefony kontaktowe i namiary na adwokatów na przypadek aresztowania. Przypomina to coś?

20 miesięcy! I oto sypie się cały plan.

Cesarzowa Niemiec okazała się wczoraj zwykłą sklepową z mięsnego w czasach komuny. Która doskonale wie, z kim i jak kombinować, żeby się utrzymać na stołku sklepowej. Tyle, że kiedy mięsa już całkiem zabrakło, zwołała operatywkę, na której zwyczajowo uchwalono sprężenie i kontrolowanie, które i tak nie będzie zrobione, natomiast przy okazji załatwiono lewą dostawę paru świń z pominięciem SANEPD-u.

Miał rację Kaczyński i nie trzeba tu żadnego Stasi – mentalność demoludów zawsze wylezie w sytuacji kryzysu.

A car Putin? Ha, tu numer jeszcze lepszy! Dziesięć lat pierekowki – i Stalin dobry, i carat dobry, cała wspaniała polityka historyczna - słowem Rosjanin królem świata. No to w to uwierzyli. Coś Wam to przypomina? Bo mnie tak – swego czasu robotnicy też uwierzyli Gierkowi, że są solą ziemi, skończyło się Solidarnością.

Cesarzowa razem z Carem podali sobie ręce nad Nordstreamem. I wszystko już było załatwione i zaklepane – a tu taki numer.

Ktoś powie, że co tam, że Putin da sobie radę, że w Rosji długo jeszcze nie będzie demokracji. Nic nie rozumiesz z Rosji, jeśli tak myślisz. Taka demonstracja to rzecz niesamowita właśnie dlatego, że nie ma tam normalnej demokracji, a sprzeciw grozi po prostu śmiercią. Car był groźny, bo naród go kochał – teraz nagle naród ma go dość i wszystko może się zdarzyć. Putin przestał być wielkim imperatorem, nagle stał się zwykłym dyktatorem, któremu buntuje się kraj.

Cesarzowa przestała być wielką damą europejskiej polityki, nagle stała się zwykłą handlarą kombinującą kasę dla swoich z omijaniem własnego prawa.

Właśnie szlag trafia na naszych oczach Wielkie Cesarstwo Europy (WCE 1) połączone węzłami miłości z Wielkim Caratem Euroazji (WCE 2).

Zaledwie w 20 miesięcy!

Och, jutro nie zdarzy się nic wielkiego, nie będzie przelotu komety, zaćmienia słońca ani innych fajerwerków. Tylko wektor został przestawiony – jak oś Ziemi po tsunami w Japonii.

Niby niewiele, ale zmiany się zaczęły i nic już nie będzie takie jak wcześniej.

 ******

A co w tym wszystkim nasi drodzy przywódcy, Tusk z Sikorskim? Ano, jest problem. W sytuacji, gdy WCE2 zachwiał się, ich rola stała się porównywalna do pana Kazia, który przez cały PRL nosił kawę od pana porucznika dla sklepowej, a odwrotną poczta przynosił szyneczkę. Szyneczki chwilowo brakło, pan porucznik ma swoje kłopoty, a pan Kazio nikomu nie potrzebny. Zostały mu tylko bluzgi na Kaczyńskiego. Straszne.......:)))

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10793420,Tysiace_ludzi_zmierzaja_na_demonstracje_opozycji_w.html

http://www.livejournal.ru/themes/id/41721

http://eska.salon24.pl/371836,wielkie-porozumienie

Brak głosów

Komentarze

Rzeczywiscie na naszych oczach dzieją się rzeczy niesłychane,pewnie nasz błogosławiony Papież ma też w tym swój udział.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#206764

Nic nie ginie i żadna ofiara nie jest nadaremna!

Vote up!
0
Vote down!
0

eska

#206806

A nad wszystkim Pani Nasza Jasnogórska.
I Krucjata.
Który to już raz nas ratuje?
Gdzie byłaby Polska bez Wiary?
Pozdrawiam serdecznie

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#206767

rolę w tym wszystkim ma Mulat z USA i jego koszerni przyjaciele?:)

Bo nie wierzę, że Mulatowi w smak wręcz już masochistyczna miłość Angeli i Vladimira.

Vote up!
0
Vote down!
0
#206771

Starsi w wierze, dyskretnie teraz się ulotnią w zaprzyjaźnione góry, aby stamtąd pilnować geszeftów.
A Mulat, panikuje teraz o następne wybory, w czym mu
"resety" z czerwonym satrapą nie pomogą.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#206774

odezwała się w duecie z Gorbaczowem. Putin w ostrych słowach zaatakował H.Cliton, która określając wybory jako sfałszowane, "dała sygnał" jego oponentom. Putin w niełaskach, czyżby tylko tarcza antyrakietowa?

No i ten bardzo bezpieczny i zorganizowany marsz, policja interweniowała wyłącznie w miejscu, gdzie przekroczono WYZNACZONĄ  TRASĘ.

Kilkadziesiąt tysięcy demonstrujących w Moskwie
...Oto jeden z komentarzy dziennikarki „Kommiersanta” dotyczący wydarzeń w Moskwie: „Za kolumną anarchistów idzie Diemuszkin z kolumną nacjonalistów. Brak słów”. Czyżby faktycznie tego jednego dnia, 10 grudnia, cała rosyjska opozycja zjednoczyła się wokół idei odnowienia Rosji na zupełnie innych zasadach niż te proponowane przez Władimira Putina i „Jedną Rosję”? Dodajmy, że niezależni obserwatorzy informują o licznych flagach Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej, a około 15 czasu moskiewskiego przed zgromadzonymi wystąpił Giennadij Gudkow, jeden z wiceprzewodniczących „Sprawiedliwej Rosji”.
 

http://www.portal.arcana.pl/Kilkadziesiat-tysiecy-demonstrujacych-w-moskwie,1937.html#post

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#206780

Sława Bohu - - że powiem z radziecka :)

"Czyżby faktycznie tego jednego dnia, 10 grudnia, cała rosyjska opozycja zjednoczyła się wokół idei odnowienia Rosji"

na to wygląda i to jest niesamowite

Vote up!
0
Vote down!
0

eska

#206805

Jeszcze nie można zapomnieć o Iranie, ale o tym głośno nikt nie mówi.

Natomiast głośniej jest, że globaliści próbują przejąć Rosję – „Śnieżna Rewolucja”.

Czy akcja globalistów o nazwie „Śnieżna Rewolucja” przyniesie sukces okaże się w niedalekiej przyszłości, może już dzisiaj. Nie można mieć jednak wątpliwości, że internetowa kontrabanda kierowana przez pewne zachodnie frakcje,  już teraz zachwiała potęgą Putina.

http://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/10/globalisci-probuja-przejac-rosje-sniezna-rewolucja/#comment-59877

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#206811

to nasze Radki i Donaldki musiałyby się chyba z Łukaszenką zakumplować he he :)
Remek.

Vote up!
0
Vote down!
0

Remek

#206827

bedą wisiec komuniści i nieludż sie won thusk i ty slepy agencie sowiecki jaruzelski ty agencie i zdrajco komoruski ,sikorski kiszczaku micnn iku blumsztajnie i wy medialne psy z tvn ,plsatu na was juz czas Polska nie jbyla i nie będzie waszym domem za zdrade jest jedna tylko kara kula w sowiecko lewacki łeb

Vote up!
0
Vote down!
0
#206839

Niespodziewanie zaczyna się ona od ludu rosyjskiego. Teraz czas na pozostałe ludy w reszcie Europy. Naprawdę czas obalić tę skorumpowaną, wyzyskującą "elitę" mafiosów, bankierów i polityków.

Vote up!
0
Vote down!
0
#206898