Seawolf wyróżniony przez Kongres Mediów Niezaleznych

Obrazek użytkownika Redakcja
Ogłoszenie

Z przyjemnością informujemy, że Tomasz "Seawolf" Mierzwiński został pośmiertnie uhonorowany Laurem Kongresu Mediów Niezależnych. Bloger, felietonista, pisarz i kapitan Żeglugi Wielkiej wspólnie z Barbarą Chojnacką – współtwórczynią ruchu "Solidarni 2010" i portalu Solidarni2010.pl oraz Erazmem Ciołkiem – wybitnym fotografikiem dokumentującym polską drogę do wolności, został wyróżniony "za działalność na rzecz niepodległej i wolnej Polski".

Przewodniczący KMN, Krzysztof Czabański powiedział:

Każda z tych osób w swojej dziedzinie ma wybitne osiągnięcia. Tomasz Mierzwiński został doceniony za swoją publicystykę, Barbara Chojnacka za prace organizacyjne przy tworzeniu Ruchu Solidarni 2010 i redagowani portalu, a Erazm Ciołek za swoje wybitne zdjęcia z najważniejszych momentów z najnowszej historii Polski

Seawolf publikował na niepoprawnych.pl niemal od początku aż do końca swej blogerskiej aktywności. Do nagrody zgłosiła go właśnie Redakcja naszego portalu.

 

Redakcja

Brak głosów

Komentarze

Ja też uważam ,że Seewolfowi się takie uznanie należało. Smutno bez niego.

Vote up!
0
Vote down!
0

lupo

#362572

Czapka z głowy Redakcjo i wielkie dzięki za zgłoszenie Tomasza Mierzwińskiego.

Cieszy sukces Sewolfa i przypomina ponownie ogromny smutek, że już odszedł...

Vote up!
0
Vote down!
0

faxe

#362700

gość z drogi

Drogi nasz Nieobecny Przyjacielu...zasłużyłeś na to wyjątkowo...tylko tak smutno,że

jesteś juz po drugiej stronie....

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#362857

Bardzo brakuje SEAWOLFA , bardzo... Czytam Jego "Alfabet Seawolfa" i jest to niesamowite odczucie a także niegasnący podziw nad talentem, zmysłem obserwacyjnym, głeboką refleksją a równoczesnie umiejętnością trafnego i dowcipnego puentowania.
Wieczna Pamięć i Szacunek Seawolfie .....

Vote up!
0
Vote down!
0
#363115