Protest w Londynie

Obrazek użytkownika Redakcja
Świat

1 LIPCA - PROTEST PRZECIWKO PUTINOWI! POLSKA - NIE POWINNA MIEĆ PREZYDENTURY EU! CHCEMY MIEDZYNARODOWEJ KOMISJI W SPRAWIE SMOLEŃSKA!

W piatek 1 lipca pomiędzy 9.30 i 12.00 będzie spokojny protest przeciwko teraźniejszemu reżimowi w Polsce, który nie powinien otrzymać Prezydentury EU, zwłaszcza że ten reżim pomógł Rosji zamordować patriotów Polski w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 r.

Protest odbędzie się w 4 różnych miejscach, przed 4 ważnymi organizacjami i potrwa 24 minuty w każdym z nich - 4x24=96 ofiar Smoleńskich. Będzie minuta ciszy; publiczny list dam tym organizacjom jako formalny protest.

Protest jest zorganizowany przez PWWB, która to organizacja była współorganizatorem wiecu o Smoleńsku na Trafalgar Square 10 Kwietnia br.

Jeżeli chcesz wziąć udział w protescie, to proszę o kontakt z Sylwią - telefon: 0787-529-8737 lub email: srkosiec@googlemail.com.

Proszę też zobaczyć www.pwwb.co.uk.

Zapraszam!

Dr Marek Laskiewicz

Dyrektor PWWB

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

już wiedzą że przerżnął wybory więc od dziś będą się zajmować li tylko sadzaniem swoich dupsk na europróżniaczych stołkach - byle dalej od Polski bo tu już Trybunał Stanu jak nie trybunał w sprawie o morderstwo smoleńskie dla coponiektórych utracjuszy ;/

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#167788

szkoda, że ten protest ogłaszacie Państwo z tak małym wyprzedzeniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#167796