List Otwarty w obronie Grzegorza Brauna

Obrazek użytkownika Redakcja
Ogłoszenie

Podpisujcie i rozpowszechniajcie!

Drodzy blogerzy i komentatorzy!

Ponieważ prawicowe autorytety, w tym gwiazdy „niezależnej” publicystyki, w sprawie Grzegorza Brauna nabrały wody w usta, a niekiedy nawet uznały za stosowne się od niego demonstracyjnie odciąć, musimy wziąć go pod obronę my – komentatorzy, blogerzy i generalnie, wszyscy ludzie dobrej woli. Poniżej przedstawiamy List Otwarty w obronie Grzegorza Brauna. Prosimy o podpisywanie się pod nim w komentarzach lub na Petycje Online, wysyłanie go na adresy Prokuratury Generalnej (pk.skargi@ms.gov.pl, rzecznik@ms.gov.pl), a także promowanie w mediach społecznościowych i na innych portalach. Niestety, Prokuratura Rejonowa Warszawa – Śródmieście Północ, która prowadzi postępowanie przeciw Braunowi, nie podaje na swych stronach adresu mailowego. Pamiętajmy: dziś Braun, jutro - każdy z nas!

 

List Otwarty w obronie Grzegorza Brauna

W związku ze wszczęciem przez Prokuraturę Rejonową Warszawa – Śródmieście Północ postępowania w sprawie Grzegorza Brauna z art. 255 paragraf 2 Kodeksu Karnego („Kto publicznie nawołuje do popełnienia zbrodni, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3"), oświadczamy, co następuje.

Wystąpienie pana Grzegorza Brauna na spotkaniu w „Klubie Ronina” w dn. 11.09.2012 będące powodem wszczęcia postępowania karnego nie nosi znamion czynu zabronionego, ponieważ nie pada w nim nawoływanie do popełnienia zbrodni. Wypowiedź Grzegorza Brauna stanowi publicystyczny wywód na temat przesądów polskiej inteligencji, zawierający m.in. postulat karania śmiercią za zdradę stanu. Przykład z „wyprawianiem na tamten świat” redaktorów „Gazety Wyborczej” i „TVN” był jedynie ekspresyjną ilustracją przywoływanego wywodu, o czym łatwo może przekonać się każdy, kto zapozna się z całością zapisu ze spotkania, dostępnego chociażby pod adresami: http://www.youtube.com/watch?v=gRIMAi6A8Gk i http://www.youtube.com/watch?v=WLcBXEKO-5I , a nie tylko z wyrwanym z kontekstu fragmentem pokazywanym w środkach masowego przekazu.

Wolność słowa – w tym również prawo do formułowania drastycznych nawet ocen – jest jednym z fundamentów każdego demokratycznego państwa prawnego i jedną z podstawowych swobód obywatelskich naszego kręgu cywilizacyjnego, gwarantowaną stosownymi zapisami Konstytucji (chociażby art. 54 p.1 Konstytucji RP „Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji”).

Biorąc pod uwagę powyższe, uważamy próbę pociągnięcia do odpowiedzialności karnej pana Grzegorza Brauna za bezprawne i niekonstytucyjne usiłowanie ukarania za głoszone poglądy i formę zastosowania cenzury represyjnej, obliczoną na zastraszenie innych obywateli o zbliżonej ocenie rzeczywistości. Uważamy ponadto, że wszczęcie postępowania przeciw panu Braunowi jest spełnieniem politycznego zapotrzebowania obecnego obozu rządzącego oraz sprzyjających mu mediów tzw. „głównego nurtu” i jako takie stanowi sprzeniewierzenie się prokuratorskiej niezależności.

Rząd PO i Donalda Tuska wraz z popierającymi go mediami niejednokrotnie dawały dowody swych zapędów dążących do ograniczania debaty publicznej, ze szczególnym uwzględnieniem poglądów krytycznych i opozycyjnych – zwłaszcza mających swe źródło w tradycjonalistycznych i konserwatywnych przekonaniach. Świadczy o tym chociażby „Raport o zagrożeniach wolności słowa w Polsce w latach 2010 – 2011” Stowarzyszenia Polska Jest Najważniejsza (wersja do pobrania: http://niezalezna.pl/uploads/zalacznik/17208/raport-o-zagrozeniach-wolnosci-slowa-spjn.pdf?PDFPTOKEN=bfdb1bcd55066240e933e633cc053a267e62e297|1355681462#PDFP). W tendencję tę wpisuje się przewrotna kampania propagandowa przeciw tzw. „mowie nienawiści”, prowadzona m.in. przez polityków i publicystów słynących z agresywnych wypowiedzi wymierzonych w obrońców wartości konserwatywnych. Uważamy, że postępowanie formalnie niezależnej prokuratury przeciwko panu Grzegorzowi Braunowi jest elementem działań mających na celu stłumienie wolności słowa i swobody debaty publicznej w Rzeczypospolitej Polskiej.

Redakcje portali:

www.Niepoprawni.pl,

www.niepoprawneradio.pl,

www.pomniksmolensk.pl 

www.solidarni2010.pl

Kongres Mediów Niezależnych

Data pierwotnej publikacji - 18.12.2012 (GG)

 

EDYCJA: List dostępny też na petycje on-line: http://www.activism.com/pl_PL/petycja/list-otwarty-w-obronie-grzegorza-brauna/41379  Można podpisywać!

Edycja 2 (21.12.2012): Do inicjatywy dołączył Kongres Mediów Niezależnych - witamy! ;)

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Wysyłajcie list do Prokuratury Generalnej (adresy w tekście), wrzucajcie gdzie możecie - powiedzmy NIE szykanom Dyktatury Matołów!

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
-1

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#315387

Tak działa niezależna prokuratura,wyłącznie na papierze i na ustach POlszewi

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#315394

recz z głównym matołem 3 rp i jego akolitami precz z wieprzem biłgoraskim precz z tw bolkiem lolkiem i won z cosa nostra tukaszenki

Vote up!
0
Vote down!
0
#315434

Wysłałem

Vote up!
0
Vote down!
0

Dorcia

#315402

Wysłaliśmy i przekazaliśmy znajomym pocztą mailową poprzez zakładkę:[przekaż]
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
[ts@amsint.pl]

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#315411

Bardzo dobra inicjatywa.

Dzisiaj w Radiu Wnet Piotr Gociek rozmawiał z Grzegorzem Braunem. Tutaj można posłuchać:

http://www.radiownet.pl/#/publikacje/to-jest-panstwo-w-stanie-rozpadu-grzegorz-braun

Vote up!
0
Vote down!
0
#315417

Wysłane. Przy petycji. czekam na zalogowanie.
Katarzyna

Vote up!
0
Vote down!
0

Katarzyna

#315426

Dzięki ;)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#315429

Przepraszam że nie na temat , ale mam problem . Od początku powstania portalu " Niezależna " , jestem częstym gościem na tej stronie . " Niezależna " to moja strona startowa i stamtąd czerpię większość informacji dnia , lubię też czytać teksty zamieszczanych tam autorów . Od jakiegoś czasu zauważyłem coś dziwnego w działalności " Niezależnej " . Nie zamieszczają moich krytycznych postów wobec artykułów , lub choćby nowej odsłony portalu . Działa totalna cenzura . Próbowałem kilkanaście razy zamieścić mój teks krytykujący nową wersję portalu , i nie zamieszczono go ani razu . Wczoraj postanowiłem przeprowadzić pewne doświadczenie . Wysłałem dwa teksty , jeden krytyczny dla strony , zaś drugi wynoszący działalność " Niezależnej " pod niebiosa . A teraz zagadka ...........Który tekst ukazał się po 3 minutach , a którego nie zamieszczono ? .Czy tak ma wyglądać działanie portalu , który mieni się być demokratycznym ? . Czy można mieć do nich zaufanie ? . Podobny proceder na stronie , potwierdzają mi znajomi . Na maile wysyłane do moderatora , nigdy nie otrzymałem odpowiedzi. Czyżby Onet bis ?

Vote up!
1
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#315452

Tak potwierdzam ten fakt bo sam tego doświadczyłem, pisząc że ten portal opanowały trolle,i jest cenzura,u mnie to wyszło,by za chwilę zniknąć,a POtem już mnie nie drukowali,jak zobaczyli moje IP

pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0
#315456

Dziwne reakcje Pana Sakiewicza , wspólne grillowanie Wolskiego , Ziemkiewicza i Giertycha ...... Coś mi tu pachnie drugim okrągłym meblem , nocną ( a może dzienną ) zmianą . Myślę ( obym się mylił ) że szykują nam drugą grubą kreskę i zmianę warty . Wszak jest jeszcze z czego Polaków okraść . Pozdrawiam .

Vote up!
1
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#315462

To i tak jesteś szczęściarz, bo mnie nigdy nie udało się wkleić tam komentarza. ;-)
A dlaczego? Nie wiem. myślę, że kiedyś się w końcu dowiemy jak to jest z tą niezależnością. Czytam tam to, co mnie interesuje, a na komentarzach moich to im powinno zależeć. Oni mojego blogu też nie odwiedzają. :-))
Katarzyna

Vote up!
0
Vote down!
0

Katarzyna

#315459

 Również przestałem z tego względu komentować na niezaleznej.pl

Vote up!
0
Vote down!
0
#315552

To samo dotyczy portalu "wPolityce.pl". Coraz rzadziej nachodzi mnie, żeby tam coś skomentować, choć czytam dość regularnie. Nie dość, że siedzą tam dyżurne trolle, które dziwnym trafem niemal zawsze znajdują dla siebie eksponowane miejsce (dostają cynk, kiedy wejdzie ciekawszy materiał?), to jeszcze niektórzy publikujący tam są pod ochroną - redakcja nie przewiduje na przykład możliwości dodawania komentarzy do objawień niejakiego Mistewicza. Po prostu: brak linku i szlus. Ksiądz Zaleski też wygłasza tam tylko homilie. No i oczywiście bracia K. - choć oni czasem dopuszczają plebs do głosu.

Na krytyczne mejle redakcja nie odpowiada. Zresztą to jest choroba większości redakcyj. Rozumiałbym brak czasu i - jako usprawiedliwienie, natłok piszących, ale jakoś na pochwałę odpowiedzą zawsze. Za krytyczne wpisy dodawane "nie na temat" w innym wątku, szczególnie pod adresem owego Mistewicza, o którego teoryjkach mam zdanie niezbyt pochlebne,  dostaje się na kilka dni szlaban pod tytułem "Wystąpił błąd".

Teraz - wojna o Brauna (pewnie podpiszę protest, choć uważam, że ktoś taki jak On powinien bardziej ważyć słowa i nie dawać tamtym pretekstów do ujadania, bo ujadają niestety skutecznie). Za tą wojną kryje się coś znacznie gorszego - nasza rodzima prawicowa smuta. Główni medialni gracze naszej strony, niby to jszecze na siebie otwarci, nawet czasem wspierający w obliczu wspólnego wroga, już przysiadają, już zajmują strategiczne pozycje, by w przypadku przejęcia władzy przez prawicę, skoczyć sobie do gardeł. Łatwo przewidzieć, kto na tym wygra.

Bardzo lubię cytatę z "Klaudiusza i Messaliny", gdy umierający cesarz wypowiada słowa: "Niech muł jad zgnilizny wyzionie".

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#315612

Przestałam się bawić w pisanie komentarzy na niezależnej po tym jak kilkakrotnie nie przepuszczono moich punktujących komentarzy.

Po czynach ich poznacie: sprawa Wilgusa, wywalenie Michalkiewicza, postawa wobec Brauna, dziwnie niedoredagowana przez Sakiewicza kiążka Wódz, wydana z opóźniniem i szkodząca kampanii wyborczej PIS-u, przedziwne powiązania bizesowo- rodzinne z małopolskim bonzem, zdecydowana przewaga syjonistów wsród dziennikarzy GP, namolne forsowanie zawsze tych samych i jedynie słusznych priorytetów (bard to tylko Piekarczyk, ksiądz to tylko Zaleski - krytycznie oceniany przez Annę Walentynowicz, młodzi gniewny to żałosny Dawid Wildstein).

Vote up!
0
Vote down!
0

Fiona

#315633

Masz rację . Istnieje tam kasta ludzi nietykalnych . Nie można tknąć Pana Wolskiego . Sakiewicz nie do ruszenia . Młody Wildstein gwiazda . Nie przepuszczą żadnej krytyki. Coś jak Trybuna Ludu . Teksty na temat Syrii , to prawie GW . Przepraszam , ale u nich medalik w gazecie jest przekazem dnia !!!!. Na Marsz Solidarności już nie starczyło czasu i strony ??? . Proszę sprawdzić Niezależną z 14 grudnia rano , główna informacja to medalik w gazecie !!!!!!!. To jakaś paranoja .

Vote up!
1
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#315717

Blokowanie komentarzy jest nie tylko na 'niezależnej' ale i na Naszeblogi.pl, kilka razy pisany komentarz nie ukazał się pod komentowaną notką mimo, że nie był krytyczny w stosunku do Redakcji i Autora notki, o dziwo, był krytyczny w stosunku do wypowiedzi p.Laska z 'komisji Millera".
Widocznie cenzorzy z czasów komuny wrócili do pracy.
Pozdrawiam.
To ya.

Vote up!
0
Vote down!
0

To ya.

#316195

nie twierdze że konfabulujesz ale w imię uczciwych wzajemnych relacji na NP nalegam na podesłaniu mi na priva Twoich "ocenzurowanych testów" - zobowiązuję się założyć nowy temat pt "Czy na NP cenzuruje się bloggerów?" gdzie jego zawartością będą jedynie akapity skarzących się na cenzurowanie.

Jak w pokerze - SPRAWDZAM!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#315690

Proszę czytać powyższe komentarze i troszkę pomyśleć  . Na moich kilka wpisów protestujących przeciwko przeinaczaniu faktów o toczącej się wojnie w Syrii , Niezależna nie zamieściła żadnego !!. Assada obsmarowali nie gorzej od GW , opowiadając o nim jakieś idiotyzmy . Może to wina pochodzenia , sporej ilości osób tworzących Niezależną ??. Może dlatego tak bardzo napadli na ten arabski rząd i jego legalne władze ? . Warto się zastanowić .

Vote up!
1
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#315852

a dyżurne trolle jakies takie nieśmiałe ;)

ponoć dobry i wydajny troll może liczyć na kwoty rzędu 10tys/mies z kasy Partii Oszustów - nazywa się to zajecie dla zmylenia NIK  "moderator forów internetowych"

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#316168

Jeśli to było do mnie , to proszę sprecyzować , w  przeciwnym razie , zgłoszę naruszenie . Walczę z chamstwem , i nie chcę być nim dotykany .

Vote up!
2
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#316346

to nie przytyk ad personam tylko syntetyczny opis postrzeganego na forach zjawiska. Sformułowałem go tak a nie inaczej na podstawie:

1) wielomiesięcznego czynnego uczestnictwa na NP (głównie) oraz monitorowania innych forów (NE, S24, wPolityce, Niezalezna itp)

2) lektury zestawienia dobrze płatnych zajęć publikowanej onegdaj m.in. przez Onet gdzie była pozycja "moderator forów internetowych - zarobek nawet do 10tys zł/mies"

3) wiarygodnych relacji wielu osób o zaleceniach przekazywanych z biura propagandy PO i innych central dezinformacji do takich czynowników o "przekazach dnia" i strategii trollowania forów,np. zalecenie "nie wdawajcie się w merytorykę, po prostu bluzgajcie, wklejajcie jakies brednie, po prostu rozwalajcie niewygodne watki" co było zawarte np w okólniku min. propagandy PO Nowaka do młodzieżówek PO.

 

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#316593

Xenia
z powodu braku czasu, ale nie zauważyłam żadnych negatywnych zmian na tym portalu od kiedy się tu zalogowałam, a to już 2 lata. Coś Pan ściemnia. Wiadomo, wulgaryzmy nie przechodzą, ale reszta tak. Coś mi tu nie gra w Pana wypowiedzi. Co? Przyznać się bez "bicia".

Vote up!
0
Vote down!
0

Xenia

#316634

Tyberiusz pisze o Niezależnej, a nie o Niepoprawnych.

Vote up!
0
Vote down!
0
#316643

Przepraszam , nigdy nie używam wulgaryzmów i  nikogo nie obrażam . To tak gdybyś Xeniu miała wątpliwości co do moich wpisów na Niezależnej ( i nie tylko ) . Pozdrawiam :)

Vote up!
1
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#316790

 Precz z komuną!

Vote up!
0
Vote down!
0
#315503

no chyba, że żyjemy w kraju, w którym zdrajców się nagradza...
___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

#315514

chyba?

Vote up!
0
Vote down!
0
#315525

Cenię i szanuję Grzegorza Brauna za jego twórczość i działalność społeczną. Godne uwagi są prowadzone przez niego akcje informowania polonii o właściwych wymiarach naszych polskich spraw i problemów. Jego bezkompromisowość i odwaga a przede wszystkim nienaganna kultura słowa i bycia zasługują na uznanie. Bez chwili wahania podpisuję list otwarty w jego obronie.

Vote up!
0
Vote down!
0

mika54

#315589

Moje komentarze ostatnio również nie przechodzą. Przestaję więc zabierać głos i ograniczam odwiedziny "Niezależnej" do minimum. Niech się kiszą i cenzurują we własnym sosie z eskalacją samozachwytu, jako główny jego składnik.

Wkurza mnie wyniosłość i izolacja wielkich redaktorów, którzy nigdy nie odpowiedzą gawiedzi na żadne pytanie. Nawet najbardziej proste, bezpośrednie i powtarzane wielokrotnie. Nie komunikują się.

Widać są równi i równiejsi. Pamiętacie "Mychę"? Była świetna. Już dawno jej tam nie ma.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#315647

Mychę dobrze pamiętam, z czasów, kiedy i ja tam się trochę wtrącałam. Rzeczywiście była świetna. Nie wiedziałam, że już jej tam nie ma, bo prawie przestałam czytać tam komentarze.

Vote up!
0
Vote down!
0
#315664

To był jednak świetny test na niepokorność „Niepokornych”. Może co niektórzy winni przeprosić toyaha i Coryllusa?

Vote up!
0
Vote down!
0
#315684

Chyba se żartujesz,albo jaja se robisz,Coryllus gdy mu grzecznie zwróciłem uwagę,że wyzywa blogerów od szmaciarzy,tylko dla tego że nie zgadzają się z jego rozumowaniem,to ten harcerzyk zaczął mnie straszyć prokuraturą,i tego dupka mamy przepraszać,sam go sobie przepraszaj

Vote up!
0
Vote down!
0
#315744

Jan Bogatko

podpisałem,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#315692

jest list. Oczywiście podpisałam.

Vote up!
1
Vote down!
0

Podłe słowa bolą !

#315787

Lusterko rzekło już podpisałeś.
Wierzyć?
Głupie pytanie: Czy niepoprawni .pl służą edukacji czy inwigilacji?
Coś mi zalatuje czosnkiem.
Zbyt dużo ludzi ciężko pracuje.
To bez sensu, cicha III wojna światowa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#315910

Próbowałem wiele raz z nadzieją
Niestety bez jakiegokolwiek efektu
Czyżby to wina defektu?
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#315919

Próbowałeś podpisać na petycje online? http://www.activism.com/pl_PL/petycja/list-otwarty-w-obronie-grzegorza-brauna/41379

Jeśli tak, to dziwne. Nie wiem, dlaczego - sprawdź listę, może za pierwszym razem jednak Cię wpisało i dlatego odrzuca drugi podpis? Albo ktoś inny korzystał z Twojego IP?

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#316061

Sprawdzałem na liście i nie ma mnie mimo ,że kilka razy wysyłałem. Nie ma możliwości korzystania z mojego IP, chyba że zewnętrznie.Na prośbę o przesłanie hasła każą czekać na wiadomość, tak jak przy klikaniu , gdy nie otrzymuje się maila.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#316091

Gdzie była prokuratura kiedy Janusz P. podżegał do zabójstwa J. Kaczyńskiego, mówiąc "kto wilka Jarosława Kaczyńskiego upoluje, przechodzi jako zbawca do historii tego narodu"?
Link na dowód: http://www.tvp.info/informacje/polska/zastrzelimy-kaczynskiego-i-wypatroszymy/2033452

Jeżeli wypowiedź G. Brauna jest "podżeganiem do zabójstwa" to prokuratura powinna się też zająć bardzo podobną wypowiedzią Radosława S. - "jeszcze jedna bitwa, jeszcze dorżniemy watahy, wygramy tą batalię".

To są dowody na to co jest napisane w tym liście, że to co robi prokuratura to tzw. działanie na zamówienie polityczne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#316055

Podpisałam na activism.com 19 XII 12 (nie było problemów). Zbulwersował mnie wpis naczelnego GP na niezależnej.pl dot. p. G.Brauna. Chciałam się zarejestrować i skomentować, ale po przemyśleniu, zrezygnowałam. Wystąpienie z Komitetu Organizacyjnego Marszu Niepodległości, wpis dot.p.G.Brauna spowodował, że przestałam kupować GP i GPC. Kupię tylko, jeżeli będzie dołączony film p.G.Brauna.
Do Polon210- nie chodzi o cenzurę na NP, tylko na niezależnej.pl. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#316082

Podpisałem, bo słowa G.Brauna traktuję jako swoiste "non possumus".

Vote up!
0
Vote down!
0

charamassa

#316107

Panie Grzegorzu, ten utwór - dla Pana:

http://www.youtube.com/watch?v=4hYyne0UIx8

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#316126

nie jestem w stanie śledzić wszystkich źródeł a chcę znać opinie innych bloggerów w ważnych biezących sprawach

pozdrawiam życząc Wesolych Świąt!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#316167

Niezalezna i GP to przybudowka zydowska. Widac to w momentach gdy komentuja wojne w Libii, czy Syrii - niestety wielu lblogerow si na to nabiera. Tak czy siak oni chwala te wojny, mordowanie ludzi itd. A nastepnie dolaczaja dodatki o aniolach. szatan niejedno ma imie...

Vote up!
0
Vote down!
0
#316356

Niestety , myślę podobnie ...........

Vote up!
1
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#316510

Podpisałam na PETYCJE ONLINE - bez problemów. Na link aktywujący czekałam ok.3godz.
Wszystkich pozdrawiam :)

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#316178

Bije brawo Panu Braunowi

----

Ciężko wyznać: Na taką miłość nas skazali, taką przebodli nas Ojczyzną... Z. Herbert

Vote up!
0
Vote down!
0

Jesteś Polakiem? Zastrzeliłbym się, gdyby w moich żyłach płynęła inna krew. W. Łysiak

#316230

Zwracam uwage na to, ze prokuratura to tylko wykonuje rozkazy. Ale ci powyzej - oni to sie boja, ze faktycznie ktos kiedys ich mialby rozliczyc za to co robia.

Vote up!
1
Vote down!
0
#316354

i protestuje przeciwko totalitaryzmowi w Polsce. POLSKA JEST POD OKUPACJA MIEDZYNARODOWEJ MAFII KOMUNISTYCZNEJ. Oczywiscie podpisalem petycje i wara wam od nas zydoskie parchy komuchy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#316484

Pisanie już się kończy, musimy iść drogą ludzi odważnych. Wiara w Boga nie znaczy interesu coś za coś, to czas sumienia a judasze od zaraz muszą sami chwycić za sznur. Mamy więc jedno wyjście - stanąć murem za prawdą, którą Pan Grzesiu Braun wdraża skutecznie w łby matołom z ław ministerialnych, tudzież ich wykonawcom/mordercom ruskich "dyrektywek". Nasza rola jest jasna - edukować każdego znajomego, bo LEMINGOWSTWO -  to choroba totalna ostatniej dekady.

Pamiętajmy !!!  Wojna o Polskę toczy się już od dawna - jednak nie od dawna tak wielu Polaków ma o tym świadomość.

Bóg-Honor-Ojczyzna

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#316583

ujcie sytuacji w jakiznalazla sinasza ojczyzna.

Vote up!
0
Vote down!
0
#316588

ujcie sytuacji w jakiznalazla sinasza ojczyzna.

Vote up!
1
Vote down!
0
#316589

Xenia
i poglądy bronić P. Brauna, to wspaniały dziennikarz i reżyser, prawdolinijny człowiek, broniący swojej i naszej niezależności.
Podpisałam i rozsyłam gdzie się tylko da. Niestety. ani wp, ani onet, ani interia nie przepuszczają moich wypowiedzi. Wiadomo. Dlatego jestem wściekła i po Nowym Roku trzeba się się zjednoczyć, cała prawica! powtarzam: CAŁA, kibice, mohery, inteligencja, ateiści, katolicy, WSZYSCY i POgonić to czerwone bydło i zaprzaństwo w pierony! Przedtem oczywiście ich rozliczyć ze złodziejstwa, odebrać zagrabione NAM mienie i Polsce, i umieścić ICH tam, gdzie teraz ONI umieszczają swoich wrogów, czyli nas, np. Piotra Staruchowicza. To jest teraz naszym nadrzędnym celem, a nie "kasa", póżniej, w demokratycznej a nie policyjnej i reżimowej Polsce jak teraz, będziemy się spierać o wszystko. To jest cecha Polaków i bez tego się nie obejdzie. Ale to już póżniej.
Teraz musimy odzyskać nasza ukochaną Ojczyznę i wypędzić mafię, która okupuje nasz kraj, jeżeli chcemy mieć i nasze dzieci oraz wnuki swój dom, czyli Polskę.
Nie mamy już czasu! Ani chwili!
Żegnam z Bożym Błogosławieństwem i życzeniami zdrowych i spokojnych świąt oraz Nowego Roku.

Vote up!
0
Vote down!
0

Xenia

#316633

Witam, bój będzie długi i bolesny, szczególnie dla chrześcijan, ale nie można ustąpić. Bardzo proszę przeczytać artykuł na
www.gazetawarszawska.com/2012/12/23/spisek-w-celu-zniszczenia-chrześcijaństwa/.
Artykuł długi,ale warto poświęcić czas.
Życzę radosnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Roku Pańskim 2013. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#316671