Przedwyborcza akcja „ŚWIADOMY WYBÓR” - listy 36-41

Obrazek użytkownika Redakcja
Kraj

Nieustająca przedwyborcza akcja ankietowa „ŚWIADOMY WYBÓR”. Zapraszamy do głosowania i komentarzy!

Przypominamy, że akcja ma polegać na „weryfikacji” list wyborczych Prawa i Sprawiedliwości i wskazywaniu w komentarzach pod tekstem, którzy kandydaci, zwłaszcza z dalszych miejsc, zasługują na nasz głos – niech w Sejmie znajdą się najlepsi z najlepszych!

A zatem:

- jeżeli widzicie na liście kandydata zajmującego dalszą pozycję, a wiecie, że to człowiek godny poparcia – polećcie taką osobę w komentarzu!

I odwrotnie:

- jeżeli Waszym zdaniem na listach znalazły się osoby nie zasługujące na nasz głos – również o tym napiszcie!

Wskazujcie kandydatów! Zarówno tych godnych poparcia, jak i tych na których Waszym zdaniem głosować nie warto. Każdy z komentarzy pomoże nam wszystkim wybrać właściwych ludzi.

Dziękujemy za dotychczasowe wskazania w poprzednich ankietach: http://www.niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor

http://www.niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor-listy-5-9

http://www.niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor-listy-10-14

http://niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor-listy-15-20

http://niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor-listy-21-25

http://niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor-listy-26-30

http://niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor-listy-31-35

Dziś publikujemy listy z okręgów:

36 - Kalisz, 37 - Konin, 38 - Piła, 39 - Poznań, 40 - Koszalin i 41 - Szczecin.

Okręg nr 36 Kalisz

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Waśko

Andrzej Marian

nauczyciel akademicki

Kraków

PiS

2

Rogacki

Adam Maksym

prawnik

Kalisz

PiS

3

Dziedziczak

Jan Michał

politolog

Warszawa

Bezp.

4

Dera

Andrzej Mikołaj

prawnik

Ostrów Wielkopolski

PiS

5

Czechak

Lidia

prawnik

Jarocin

PiS

6

Psikus

Piotr Paweł

specjalista ds. finansów

Kępno

Bezp.

7

Szymoniak

Czesław Jan

nauczyciel

Tursko

PiS

8

Skrzypczak

Andrzej Stanisław

inż. melioracji wodnych

Krotoszyn

PiS

9

Stankiewicz

Arkadiusz Andrzej

inż. środowiska

Rawicz

PiS

10

Grzebisz

Antoni Maciej

rolnik

Bodzewo

Bezp.

11

Małecki

Damian

pedagog

Bukówiec Górny

Bezp.

12

Lehmann

Zdzisława

pedagog

Czempiń

Bezp.

13

Hemmerling

Stanisław Adam

rolnik

Parzynów

PiS

14

Sokalla

Grażyna Teresa

zarządca nieruchomości

Leszno

Bezp.

15

Wosińska

Joanna Elżbieta

nauczyciel języka polskiego

Jarocin

PiS

16

Kieres

Aleksandra

ekonomista

Ostrów Wielkopolski

PiS

17

Piotrowski

Roman

lekarz weterynarii

Kalisz

PiS

18

Kordos

Hubert Remigiusz

student

Leszno

PiS

19

Herczak-Wojtaszek

Małgorzata

prawnik

Ostrów Wielkopolski

PiS

20

Pokojowa

Natalia Danuta

student

Kalisz

Bezp.

21

Olszak

Aneta Kazimiera

ekonomista

Rawicz

PiS

22

Reszel

Renata Magdalena

nauczyciel plastyki

Pleszew

PiS

23

Cebulski

Bogusław Janusz

muzyk

Odolanów

Bezp.

 

 

Okręg nr 37 Konin

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Czarnecki

Witold Wojciech

wykładowca akademicki

Zielona Góra

PiS

2

Hofman

Adam Andrzej

politolog

Warszawa

PiS

3

Dolata

Zbigniew

parlamentarzysta

Gniezno

PiS

4

Budner

Alfred Józef

zootechnik

Tomaszew

PiS

5

Itman

Zofia Mariola

bibliotekarz

Konin

PiS

6

Bartosik

Ryszard

politolog

Kowale Pańskie

PiS

7

Ostrowski

Krzysztof Jan

lekarz

Skiereszewo

Bezp.

8

Dąbrowska

Teresa Jadwiga

ekonomista

Koło

PiS

9

Cichońska

Alicja Maria

budowlaniec

Września

Bezp.

10

Matelski

Michał

muzyk

Szlachcin

Bezp.

11

Miernik

Waldemar

dziennikarz

Słupca

PiS

12

Stępiński

Jan

nauczyciel

Koło

Bezp.

13

Kasierska

Mariola Teresa

ekonomista

Września

PiS

14

Pszczółkowska

Joanna

marketingowiec

Przedecz

PiS

15

Kubiak

Marek

oficer pożarnictwa

Psary

Bezp.

16

Marciniak

Waldemar

nauczyciel

Sompolno

Bezp.

17

Pieczykolan

Alicja

doradca podatkowy

Śrem

Bezp.

18

Zając

Maria Sławomira

nauczyciel

Russocice

Bezp.

 

 

Okręg nr 38 Piła

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Szałamacha

Paweł Włodzimierz

radca prawny

Poznań

Bezp.

2

Kraczkowski

Maks

prawnik

Piła

PiS

3

Czarnecki

Krzysztof Władysław

przedsiębiorca

Trzcianka

PiS

4

Podmokły

Jerzy

radca prany

Złotów

PiS

5

Sobota

Halina Teresa

przedsiębiorca

Wągrowiec

PiS

6

Usidus

Paweł

historyk

Piła

PiS

7

Chmielewska

Agnieszka Ewa

ekonomista

Trzcianka

Bezp.

8

Żółć

Witold

inż. elektrotechniki

Oborniki

PiS

9

Mateja

Natalia Weronika

prawnik

Granowo

Bezp.

10

Tadej

Stanisław Piotr

inż. mechaniki

Chodzież

PiS

11

Jaśkowiak

Dorota Justyna

nauczyciel

Jabłonna

PiS

12

Borsukiewicz

Piotr

lekarz

Międzychód

PiS

13

Kołos

Józef

rolnik

Kosztowo

PiS

14

Hermann

Jadwiga Teresa

katechetka

Tarnówka

Bezp.

15

Krzywoszyńska-Urban

Dorota Maria

pedagog

Rogoźno

PiS

16

Królik

Michał Andrzej

nauczyciel

Duszniki

Bezp.

17

Bosak

Zdzisława Maria

pedagog

Łobżenica

Bezp.

18

Klimko

Jan

historyk

Nowy Tomyśl

Bezp.

 

 

Okręg nr 39 Poznań

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Dziuba

Tadeusz Antoni

inżynier technolog drewna

Poznań

PiS

2

Hoffmann

Zbigniew Grzegorz

politolog

Poznań

PiS

3

Spychalski

Błażej Henryk

prawnik

Poznań

PiS

4

Przybylska

Renata Barbara

adwokat

Poznań

PiS

5

Alexandrowicz

Przemysław Józef

historyk

Poznań

PiS

6

Jaroniec

Aleksander Adam

technik mechanik

Mościenica

PiS

7

Czerwiński

Zbigniew

historyk

Poznań

PiS

8

Rdesiński

Filip Michał

dziennikarz

Zakrzewo

Bezp.

9

Nowak

Barbara

ekonomista

Przeźmierowo

PiS

10

Majchrzak

Teresa Marianna

nauczyciel

Poznań

PiS

11

Górski

Tomasz Paweł

przedsiębiorca

Poznań

PiS

12

Kuleczka-Drausowska

Ewa

nauczyciel

Chludowo

PiS

13

Foltyn

Małgorzata Maria

rolnik

Kubalin

Bezp.

14

Musiał

Grzegorz Roman

wykładowca akademicki

Poznań

Bezp.

15

Jemielity

Ewa Anna

nauczyciel

Poznań

PiS

16

Nowak

Izabela Monika

pracownik socjalny

Poznań

PiS

17

Sieniawski

Marek Włodzimierz

nauczyciel

Poznań

PiS

18

Korcz

Jolanta

handlowiec

Luboń

PiS

19

Kucharski

Dariusz Piotr

funkconariusz celny

Poznań

Bezp.

20

Torz

Zenon

przedsiębiorca

Poznań

PiS

 

 

Okręg nr 40 Koszalin

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Hoc

Czesław

lekarz medycyny

Kołobrzeg

PiS

2

Strzałkowski

Stefan Zdzisław

nauczyciel

Białogard

PiS

3

Skórka

Mirosław Michał

magister sportu

Koszalin

PiS

4

Mętlewicz

Anna Bożena

nauczyciel

Koszalin

PiS

5

Modrzejewski

Andrzej Kazimierz

inżynier leśnictwa

Szczecinek

PiS

6

Budrewicz

Rafał

nauczyciel

Złocieniec

PiS

7

Pietras

Robert

lekarz medycyny

Świdwin

Bezp.

8

Grochowalska

Jadwiga Maria

pracownik biurowy

Sławno

PiS

9

Ryder

Zdzisław

nauczyciel

Wałcz

PiS

10

Bokun

Henryk Jerzy

politolog

Choszczno

PiS

11

Kulec-Kaczmarska

Izabela Maria

lekarz medycyny

Drawsko Pomorskie

PiS

12

Szanel

Marek Zbigniew

inżynier elektronik

Wrześnica

PiS

13

Szabla

Henryka

magister ekonomii

Tychowo

Bezp.

14

Ogorzałek

Bogusław Adam

nauczyciel

Połczyn Zdrój

PiS

15

Szpulak

Irena

magister administracji

Grzmiąca

PiS

16

Kostuch

Urszula Helena

magister ekonomii

Koszalin

Bezp.

 

 

Okręg nr 41 Szczecin

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Brudziński

Joachim Stanisław

politolog

Szczecin

PiS

2

Dobrzyński

Leszek

politolog

Szczecin

PiS

3

Jach

Michał

ekonomista

Stargard Szczeciński

PiS

4

Szałabawka

Artur Lesław

socjolog

Szczecin

PiS

5

Biernat

Stefania Elżbieta

nauczyciel

Szczecin

PiS

6

Drzazga

Kazimierz

historyk

Police

PiS

7

Mucha

Paweł Karol

adwokat

Gryfino

PiS

8

Jaworowski

Waldemar

kapitan żeglugi wielkiej

Pobierowo, gm. Rewal

PiS

9

Przybylska

Agnieszka

pedagog

Sławoszewo, gm. Dobra

Bezp.

10

Zarębska - Kulesza

Magdalena

nauczyciel

Świerczewo, gm. Nowogard

PiS

11

Patkowska

Danuta

ekonomista

Dębno

PiS

12

Duklanowski

Marek Zbigniew

ekonomista

Szczecin

PiS

13

Wójtowicz

Wojciech

lekarz

Kamień Pomorski

PiS

14

Chojnacki

Józef

budowlaniec

Stuchowo, gm. Świerzno

Bezp.

15

Kopeć

Maciej Stanisław

nauczyciel

Szczecin

PiS

16

Namyślak

Aleksandra

ekonomista

Świnoujście

Bezp.

17

Stępień

Konrad

prawnik

Pyrzyce

Bezp.

18

Kopacka

Marzena Teresa

prawnik

Szczecin

PiS

19

Adamska

Grażyna Teresa

zarządca nieruchomości

Szczecin

PiS

20

Strzeboński

Andrzej Tadeusz

inżynier mechanik

Szczecin

PiS

21

Kosmal

Edward

rolnik

Tychowo, gm. Stargard Szczeciński

Bezp.

22

Bielewicz

Janusz

lekarz medycyny

Stargard Szczeciński

Bezp.

23

Plaugo

Łucja Janina

ekonomista

Szczecin

PiS

24

Jutrzenka - Trzebiatowska

Beata Maria

pedagog

Szczecin

PiS

Już wkrótce podsumowanie akcji, a tymczasem:

 

Zapraszamy do głosowania i komentarzy!

 

Redakcja

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Okręg 41 Szczecin - warto głosować na poz. 2 Dobrzyński Leszek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#187481

Dr Tadeusz Dziuba(poz. 1.). W stanie wojennym organizował pomoc dla internowanych i ich rodzin na (ówczesnej) Akademii Rolniczej. W okresie rządów PiS był Wojewodą Wielkopolskim, dobrym Wojewodą.

Filip Michał Rdesiński(poz. 8.) dziennikarz (w tym Misja Specjalna), członek Naszości. Najlepszą rekomendację otrzymał od gadzinowego blogera, niejakiego Azraela: http://www.ithink.pl/artykuly/aktualnosci/polska/dziennikarze-pozyteczni-idioci/, polecam lekturę odpornym na czerwony jad.

Navigare necesse est

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Navigare necesse est

#188433