Przedwyborcza akcja „ŚWIADOMY WYBÓR” - listy 31- 35

Obrazek użytkownika Redakcja
Kraj

Nieustająca przedwyborcza akcja ankietowa „ŚWIADOMY WYBÓR”. Zapraszamy do głosowania i komentarzy!

Przypominamy, że akcja ma polegać na „weryfikacji” list wyborczych Prawa i Sprawiedliwości i wskazywaniu w komentarzach pod tekstem, którzy kandydaci, zwłaszcza z dalszych miejsc, zasługują na nasz głos – niech w Sejmie znajdą się najlepsi z najlepszych!

A zatem:

- jeżeli widzicie na liście kandydata zajmującego dalszą pozycję, a wiecie, że to człowiek godny poparcia – polećcie taką osobę w komentarzu!

I odwrotnie:

- jeżeli Waszym zdaniem na listach znalazły się osoby nie zasługujące na nasz głos – również o tym napiszcie!

Wskazujcie kandydatów! Zarówno tych godnych poparcia, jak i tych na których Waszym zdaniem głosować nie warto. Każdy z komentarzy pomoże nam wszystkim wybrać właściwych ludzi.

Dziękujemy za dotychczasowe wskazania w poprzednich ankietach: http://www.niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor

http://www.niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor-listy-5-9

http://www.niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor-listy-10-14

http://niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor-listy-15-20

http://niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor-listy-21-25

http://niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor-listy-26-30

Dziś publikujemy listy z okręgów: nr 31 Katowice,  nr 32 Sosnowiec, nr 33 Kielce, nr 34 Elbląg, nr 35 Olsztyn.

Okręg nr 31 Katowice

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Szarama

Wojciech Piotr

prawnik

Bytom

PiS

2

Tobiszowski

Grzegorz Józef

ekonomista

Ruda Śląska

PiS

3

Nowak

Maria Teresa

matematyk

Chorzów

PiS

4

Pietrasz

Piotr Aleksander

ekonomista

Katowice

PiS

5

Nowicka

Zofia

pośrednik nieruchomości

Mysłowice

PiS

6

Wójcik

Michał Marek

prawnik

Katowice

PiS

7

Paruzel

Henryk Józef

nauczyciel

Bieruń

PiS

8

Sobczyk

Danuta Elżbieta

nauczyciel

Siemianowice Śląskie

PiS

9

Panek

Krystyna Zofia

emerytka

Katowice

PiS

10

Kołodziejczyk

Grzegorz Tadeusz

nauczyciel

Tychy

PiS

11

Zięba

Janina Maria

handlowiec

Świętochłowice

PiS

12

Fierla

Damian Tomasz

nauczyciel

Tychy

PiS

13

Kaczyński

Leonard Zbigniew

rencista

Chorzów

PiS

14

Kurzawa

Jerzy

inżynier energetyk

Siemianowice Śląskie

PiS

15

Jacent

Daniel Andrzej

kierownik kancelarii prawnej

Mysłowice

PiS

16

Wermińska

Stanisława

lekarz pediatra

Katowice

Bezp.

17

Pierończyk

Marcin Tomasz

ekonomista

Ruda Śląska

PiS

18

Dziedzic

Magdalena Anna

nauczyciel

Katowice

PiS

19

Pawlik

Grażyna Ewa

socjolog

Katowice

PiS

20

Dziubany

Katarzyna

prawnik

Tychy

PiS

21

Osiejuk

Krzysztof Roman

nauczyciel

Katowice

PiS

22

Gosiewski

Maciej Zbigniew

przedsiębiorca

Katowice

PiS

23

Zuzelska

Grażyna

technik budowlany

Ruda Ślaska

PiS

24

Poczachowski

Wojciech Jerzy

dziennikarz

Katowice

PiS

 

 

Okręg nr 32 Sosnowiec

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Malik

Ewa Danuta

Parlamentarzysta

Sosnowiec

PiS

2

Andzel

Waldemar Franciszek

Parlamentarzysta

Rogoźnik gmina Bobrowniki

PiS

3

Waszczuk

Marcin

Żołnierz zawodowy

Katowice

Bezp.

4

Sokół

Paweł Jan

Rolnik

Koryczany

PiS

5

Głowacka

Halina Józefa

Nauczyciel

Dąbrowa Górnicza

PiS

6

Sroka

Andrzej Wiesław

Prawnik

Jaworzno

PiS

7

Grudzińska - Kubik

Bożena Władysława

Artystka śpiewaczka

Kęty

Bezp.

8

Warwas

Robert Piotr

Politolog

Dąbrowa Górnicza

PiS

9

Materla

Maria

Ekonomistka

Jaworzno

PiS

10

Wydra

Przemysław Aleksander

Nauczyciel

Sosnowiec

PiS

11

Romaniak

Monika Maria

Fizykoterapeuta

Siewierz

Bezp.

12

Szydlik

Bożena Grażyna

Pielęgniarka

Włodowice

Bezp.

13

Skarbińska - Poznańska

Alicja Ewa

Pielęgniarka

Sosnowiec

PiS

14

Gruca

Michał Roman

Inżynier rolnik

Dąbrowa Górnicza

PiS

15

Paś

Stanisław

Technik hutnik

Sławków

PiS

16

Piątek

Zbigniew Józef

Mistrz sieci i urządzeń gazowych

Dąbrowa Górnicza

PiS

17

Guzdraj

Maciej Piotr

Politolog

Łazy

PiS

18

Zarychta - Surówka

Małgorzata Wioletta

Radca Prawny

Sosnowiec

PiS

 

 

Okręg nr 33 Kielce

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Kempa

Beata Agnieszka

prawnik

Syców

PiS

2

Rusiecki

Jarosław

socjolog

Ostrowiec Świętokrzyski

PiS

3

Zuba

Maria

inżynier elektryk

Suchedniów

PiS

4

Bętkowski

Andrzej Krzysztof

menadżer sportu

Skarżysko-Kamienna

PiS

5

Lipiec

Krzysztof Bogdan

nauczyciel

Starachowice

PiS

6

Kwitek

Marek

parlamentarzysta

Sandomierz

PiS

7

Olendzka

Halina Bronisława

lekarz medycyny

Kielce

PiS

8

Latosiński

Bogdan Jan

kierowca

Gumienice Straszniów

Bezp.

9

Sołtysiak

Małgorzata Krystyna

kurator rodzinny

Kielce

PiS

10

Piątek

Zbigniew Jacek

trener

Kielce

Bezp.

11

Nassalski

Paweł Adam

psycholog społeczny

Warszawa

Bezp.

12

Janiszewski

Lech Tadeusz

inżynier elektronik

Ostrowiec Świętokrzyski

PiS

13

Forkasiewicz

Grzegorz Paweł

politolog

Rytwiany

PiS

14

Olejnik

Małgorzata Dorota

pracownik administracji

Włoszczowice

PiS

15

Gawlik

Stanisława Marianna

ekonomista

Kielce

Bezp.

16

Faryna

Paweł Adam

nauczyciel

Skroniów

PiS

17

Leśniewicz

Danuta

pracownik samorządowy

Fałków

PiS

18

Kowalczyk

Bogusław Sławomir

przedsiębiorca

Tomaszów

PiS

19

Grządziel

Andrzej

historyk

Opatów

PiS

20

Wicha

Renata Elżbieta

pedagog

Kielce

PiS

21

Nawrot

Janusz

pedagog

Kaczkowice

Bezp.

22

Gębski

Mieczysław

przedsiębiorca

Długojów

PiS

23

Nowak

Stanisław Eustachy

nauczyciel

Włoszczowa

Bezp.

24

Zgrzywa

Romuald Leon

przedsiębiorca

Staszów

Stronnictwo "Piast"

25

Barwinek

Beata Jadwiga

nauczyciel

Kielce

Bezp.

26

Wiśniewska

Anna

emeryt

Solec-Zdrój

PiS

27

Lenart

Andrzej Marek

pracownik samorządowy

Końskie

PiS

28

Dzwonek

Michał Jan

elektromonter

Zakrucze

Bezp.

29

Kowalczyk

Anna

księgowa

Śnieżkowice

PiS

30

Ramus

Tomasz

nauczyciel

Sandomierz

PiS

31

Duda

Jadwiga

pracownik samorządowy

Domaszowice

Bezp.

32

Kaczmarek

Tomasz Krzysztof

emeryt

Wrocław

Bezp.

 

 

Okręg nr 34 Elbląg

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Krasulski

Leonard Seweryn

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Elbląg

PiS

2

Kulczyk

Joanna

Magister inżynier zootechnik

Odmy

PiS

3

Babalski

Zbigniew

Inżynier rolnictwa

Ostróda

PiS

4

Necio

Jerzy

Nauczyciel, magister historii

Kamińsk

Bezp.

5

Kobryń-Szczepańska

Dorota

Nauczyciel

Elbląg

PiS

6

Polański

Marek Józef

Magister fizyki, nauczyciel

Iława

PiS

7

Koniecko

Adam

Magister inżynier rolnik

Pasłęk

PiS

8

Nawrocki

Przemysław Aleksander

Ekonomista

Lidzbark

PiS

9

Ołdakowski

Adam

Inżynier rolnik

Witki

Bezp.

10

Kielak

Danuta

Administratywista

Kraszewo

Bezp.

11

Straus

Adam

Ślusarz - Mechanik

Nowe Miasto Lubawskie

PiS

12

Motyka-Kozioł

Karolina

Magister zarządzania

Braniewo

PiS

13

Waszczak

Renata Magdalena

Technik kolejnictwa

Działdowo

PiS

14

Ulewicz

Andrzej

Pedagog

Olsztyn

PiS

15

Wrońska

Anna Weronika

Magister pedagogiki

Elbląg

PiS

16

Sadowski

Jan Adam

Magister administracji

Susz

Bezp.

 

 

Okręg nr 35 Olsztyn

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Szmit

Jerzy

geodeta

Olsztyn

PiS

2

Arent

Iwona Ewa

politolog

Olsztyn

PiS

3

Opara

Jakub Marcin

urzędnik państwowy

Łomianki

PiS

4

Kossakowski

Wojciech

prawnik

Ełk

PiS

5

Małecki

Jerzy Wojciech

technik ekonomista

Pisz

PiS

6

Olbryś

Szczepan Tadeusz

ekonomista

Szczytno

PiS

7

Krajewska

Teresa

pedagog

Olecko

Bezp.

8

Plawgo

Tadeusz

lekarz medycyny

Barczewo

PiS

9

Kunda

Jerzy

inżynier rolnik

Giżycko

PiS

10

Krzyżewska

Ewa

przedsiębiorca

Kozłowo

PiS

11

Kochanowski

Michał

politolog

Kętrzyn

PiS

12

Senda

Grażyna Barbara

przedsiębiorca

Gołdap

Bezp.

13

Ołyński

Waldemar

nauczyciel

Pieczarki

PiS

14

Wiszowaty

Zbigniew Grzegorz

przedsiębiorca

Mrągowo

Bezp.

15

Kucharski

Jan Ludwik

lekarz weterynarii

Olsztyn

PiS

16

Krysiuk

Bożenna Halina

pielęgniarka

Wydminy

PiS

17

Ragin-Mic

Danuta

lekarz medycyny

Olsztyn

Bezp.

18

Maciejewski

Andrzej

nauczyciel

Giedajty

Bezp.

19

Rusinowski

Grzegorz Józef

farmaceuta

Jedwabno

PiS

20

Ulewicz

Bożenna

dziennikarz

Kaborno

PiS

Już wkrótce kolejne listy, a tymczasem:

 

Zapraszamy do głosowania i komentarzy!

 

Redakcja

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

OKRĘG 31 , miejsce 21
Polecam ! Myślę, że Polska bardzo by zyskała, by właśnie ten pan(znany w świecie blogerów jako TOYAH)zasiadał w ławach sejmowych. Wiem, nie jest znany, ale od kiedy czytam jego teksty(piękne i mądre- polecam!)dochodzę do wnioski, że to własnie tacy ludzie powinni wchodzić do polityki. Ludzie prawi, wrażliwi, inteligentni i KOCHAJĄCY OJCZYZNĘ.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#186547

W okręgu 31 -Katowice pozytywne postaci są.
(6) Michał Wójcik
(8) Danuta Sobczyk
(15) Daniel Jacent

Może być też 5 Nowicka.

Uwaga na tej liście są osoby zaangażowane w kodyfikację języka śląskiego - pierwszy krok do stworzenia narodu czyli realizacji niemieckiego pomysłu z końca XIX w. kodyfikacja języka niszczy śląskie gwary! Jest tez działaniem nie tylko antypolskim ale i antyśląskim.

http://niepoprawni.pl/blog/208/jeszcze-raz-ras-i-pis

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#186679

Okręg 32 Sosnowiec

Warto głosować na

(8) Roberta Warwasa

lub

(3) Marcina Waszczuka

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#186681

olencja45
Jestem za Krzysztofem Osiejukiem z okregu31 pozycja21.Wspaniały bloger. Mysle że, dużo wniósłby do debaty sejmowej jeśli chodzi o kulturę języka isposób argumentacji

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

olencja45

#186704

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#187404