List Ewy Stankiewicz

Obrazek użytkownika Redakcja
Kraj

Poniżej treść listu Ewy Stankiewicz na temat udziału Solidarnych2010 w wydarzeniach z 12 czerwca.

[quote]POLSKI PREZYDENT ZAMORDOWANY W ROSJI (POLISH PRESIDENT MURDERED IN RUSSIA) - międzynarodowe agencje prasowe zacytowały bardzo ważny dla nas przekaz! Transparent przed meczem Polska – Rosja - to była nasza odpowiedź na dezinformację rosyjskich służb i polskich władz, co do przyczyn katastrofy smoleńskiej. Do końca nie wiemy, co się stało, ale wiemy na pewno, że nie stało się to, o czym rosyjskie i polskie władze poinformowały świat. Chcemy zwrócić na to uwagę i konsekwentnie docierać do opinii międzynarodowej z informacją, że została okłamana.

O tym, że Polacy wystawili transparent o zamordowaniu polskiego prezydenta, odnosząc się do katastrofy samolotu w Rosji, w której zginął polski prezydent i 95 osób - napisał licznie cytowany Reuters, FoxNews.com, brytyjskie, irlandzkie, greckie, kanadyjskie, tureckie i hinduskie media. W doniesieniach pojawiają się informacje o starciach polskich i rosyjskich kibiców oraz o kontekście relacji polsko-rosyjskiej zatrutej kilkudziesięcioletnią dominacją Sowietów nad Polską po II wojnie światowej.

Dziękuję Solidarnym i wszystkim Polakom, którzy byli z nami i nas bronili. Zachęcam wszystkich, aby pod artykułami na zagranicznych portalach wpisywali komentarze z informacjami na temat katastrofy smoleńskiej. Można także odsyłać do strony www.onePoland.eu na której znajduje się pełna informacja w j. angielskim.
Ewa Stankiewicz[/quote]

Brak głosów

Komentarze

za wszystko co pani robi.Brak slow na ignorancje,oblude i wrecz chamstwo tuska,hgw i reszty bandyPO.Pani Ewo,prosze nie zwazac na epitety,wyzwiska i ponizanie,prawda predzej czy pozniej wyjdzie na jaw i antypolskie scierwa odpowiedza za wszystko.

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>waldimeola</p>

#265488

To my bardzo Pani dziękujemy.
Prawda dzięki takim Polakom wyjdzie na jaw, zobaczymy wszystkie kłamstwa, jak zaczną się sypać powoli.
Głęboko wierzę że teraz to już reakcja łańcuchowa zdrajcy, oszuści, zostaną ukarani.
Chwała Bohaterom, SOLIDARNIE zwyciężymy,!!!
Pani Ewo raz jeszcze dziękujemy!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#265537

To my pani dziękujemy za trud jaki pani wkłada o wolność Polski

Vote up!
0
Vote down!
0
#265661

Pani Ewo.

Spotkaliśmy się poza granicami naszej wspólnej Ojczyzny. Ja nie mogę ze względów obiektywnych być z Wami, ale codziennie proszę Boga, by się Wami opiekował. Pani i wszystkim, którzy bezpośrednio Panią wspierają, z całego serca dziękuję. Dzięki Wam moja wiara w to, że rozliczymy i uprzątniemy do ostatniego papierka ten śmietnik wciąż żyje i rośnie.

Jeszcze raz dziękuję z całego serca.

...nie dość prawdy się dorobić, trzeba ją jeszcze obrobić i obronić, i piersiami zastawić, i pieczęć swą położyć jej na piersiach...

Vote up!
0
Vote down!
0

****** "Not Every Conspiracy is a Theory" ******

#265669

Lucy
DZIĘKUJĘ!

Vote up!
0
Vote down!
0

banitka

#265979