Przedwyborcza akcja „ŚWIADOMY WYBÓR” - listy 10 - 14

Obrazek użytkownika Redakcja
Kraj

Kontynuujemy naszą przedwyborczą akcję ankietową „ŚWIADOMY WYBÓR”.

 

Przypominamy, że akcja ma polegać na „weryfikacji” list wyborczych Prawa i Sprawiedliwości i wskazywaniu w komentarzach pod tekstem, którzy kandydaci, zwłaszcza z dalszych miejsc, zasługują na nasz głos – niech w Sejmie znajdą się najlepsi z najlepszych!

A zatem:

- jeżeli widzicie na liście kandydata zajmującego dalszą pozycję, a wiecie, że to człowiek godny poparcia – polećcie taką osobę w komentarzu!

I odwrotnie:

- jeżeli Waszym zdaniem na listach znalazły się osoby nie zasługujące na nasz głos – również o tym napiszcie!

Wskazujcie kandydatów! Zarówno tych godnych poparcia, jak i tych na których Waszym zdaniem głosować nie warto. Każdy z komentarzy pomoże nam wszystkim wybrać właściwych ludzi.

Dziękujemy za dotychczasowe wskazania w poprzednich ankietach: http://www.niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor

http://www.niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor-listy-5-9

 

Dziś publikujemy listy z okręgów: 10 - Piotrków Trybunalski, 11 – Sieradz, 12 - Kraków 1, 13 - Kraków 2 i 14 - Nowy Sącz.

 

 

Okręg nr 10 Piotrków Trybunalski

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Macierewicz

Antoni

historyk

Warszawa

Ruch Katolicko Narodowy

2

Seliga

Dariusz Michał

administratywista

Skierniewice

PiS

3

Krupa

Urszula Irena

lekarz

Łódź

Bezp.

4

Telus

Robert

inżynier środowiska

Ostrów gm. Opoczno

PiS

5

Maciejewski

Krzysztof

inżynier mechanik

Radomsko

PiS

6

Witko

Marcin

nauczyciel

Tomaszów Mazowiecki

PiS

7

Brózda

Jarosław Konrad

politolog

Bełchatów

PiS

8

Olejnik

Wiesława Helena

nauczyciel

Piotrków Trybunalski

Bezp.

9

Grabek

Anna Małgorzata

nauczyciel

Tomaszów Mazowiecki

PiS

10

Penczak

Maria Karolina

pracownik ochrony zdrowia

Rawa Mazowiecka

PiS

11

Grabowski

Piotr

ekonomista

Gorzkowice

PiS

12

Pokora

Beata Wiesława

finansista

Łazy gm. Kobiele Wielkie

Bezp.

13

Lasota

Magdalena Małgorzata

doradca finansowy

Małoszyce gm. Poświętne

PiS

14

Kubiak

Dariusz Jan

elektryk

Bełchatów

PiS

15

Sikorska

Iwona Ewa

lekarz stomatolog

Radomsko

Bezp.

16

Nowakowska

Joanna Małgorzata

administratywista

Tomaszów Mazowiecki

PiS

17

Marasek

Mariusz Wojciech

nauczyciel

Miedniewice gm. Skierniewice

Bezp.

18

Witczak

Witold Jacek

inżynier mechanik

Radomsko

PiS

 

Okręg nr 11 Sieradz

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Schreiber

Grzegorz Zenon

filolog

Bydgoszcz

PiS

2

Matuszewski

Marek

przedsiębiorca

Zgierz

PiS

3

Mastalerek

Marcin

samorządowiec

Ksawerów

PiS

4

Grabicka

Krystyna Stanisława

prawnik

Sieradz

Ruch Katolicko Narodowy

5

Mateusiak-Pielucha

Beata Anna

pracownik samorządowy

Posmykowizna

PiS

6

Zarzycki

Wojciech Szczęsny

inżynier rolnik

Biała Parcela

PiS

7

Woźniak

Tadeusz Jacek

historyk

Mieczysławów

PiS

8

Polak

Piotr

rolnik

Grabinka

PiS

9

Kłopotowski

Konrad

technik elektronik

Kutno

PiS

10

Czyżak

Grażyna Ewa

ekonomista

Łask

PiS

11

Kosiorek

Marcin Rafał

nauczyciel

Łowicz

PiS

12

Dęga

Sylwia Bogumiła

nauczyciel

Sieradz

Bezp.

13

Olas

Stanisław Czesław

magister inżynier mechanizacji rolnictwa

Wylazłów

Bezp.

14

Krzak

Michał Bazyli

lekarz dentysta

Lututów

PiS

15

Rządziński

Robert Roman

nauczyciel

Lutomiersk

Bezp.

16

Sagan

Marlena Barbara

przedsiębiorca

Karsznice

PiS

17

Gędek

Łukasz Andrzej

magister nauk politycznych

Zduńska Wola

PiS

18

Moska

Jolanta Maria

przedsiębiorca

Teklinów

Bezp.

19

Olczak

Grażyna Jadwiga

ekonomista

Chwalborzyce

Bezp.

20

Żebrowska

Jolanta Janina

logistyk

Łęczyca

Bezp.

21

Rozmarynowska

Anna Maria

ekonomista

Wieluń

PiS

22

Liberski

Zbigniew Krzysztof

pracownik samorządowy

Traby

PiS

23

Woźniak

Marlena Maria

studentka

Ksawerów

PiS

24

Rozmarynowska

Urszula Teresa

pedagog szkolny

Sieradz

PiS

 

Okręg nr 12 Kraków 1

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Szydło

Beata Maria

etnograf

Przecieszyn

PiS

2

Szczerski

Krzysztof Maria

nauczyciel akademicki

Kraków

PiS

3

Łatas

Marek Jerzy

nauczyciel

Myślenice

PiS

4

Polak

Marek Władysław

technik mechanik

Andrychów

PiS

5

Górska

Anna Teresa

ekonomista

Młoszowa

Bezp.

6

Jurzak

Jarosław Ludwik

pracownik samorządowy

Kęty

PiS

7

Hajos

Sławomir Paweł

technik pożarnictwa

Zawoja

Bezp.

8

Bieniek

Władysław

realizator filmowy

Wadowice

Bezp.

9

Kasperek

Krzysztof

politolog

Chrzanów

PiS

10

Nieśpielak

Jeremi Paweł

przedsiębiorca

Oświęcim

Bezp.

11

Kozik

Krzysztof Janusz

górnik

Libiąż

PiS

12

Światłoń

Krystyna

księgowa

Rudnik

PiS

13

Świerkosz

Grażyna

pracownik samorządowy

Lachowice

Bezp.

14

Majka

Jolanta Maria

rolnik

Zegartowice

PiS

15

Wągiel

Krystyna Maria

nauczyciel

Sucha Beskidzka

Bezp.

16

Kaczyński

Filip Roman

urzędnik samorządowy

Wadowice

PiS

 

Okręg nr 13 Kraków 2

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Duda

Andrzej Sebastian

nauczyciel akademicki

Kraków

PiS

2

Adamczyk

Andrzej Mieczysław

parlamentarzysta

Krzeszowice

PiS

3

Terlecki

Ryszard Iwon

historyk

Kraków

PiS

4

Bubula

Barbara Ewa

filolog

Kraków

Bezp.

5

Osuch

Jacek Piotr

parlamentarzysta

Olkusz

PiS

6

Kosior

Bolesław Henryk

zarządca nieruchomości

Kraków

PiS

7

Tatara

Agata Iwona

pedagog

Kraków

PiS

8

Biesaga

Jan Czesław

nauczyciel biologii

Książ Wielki

Bezp.

9

Ćwik

Piotr Krzysztof

nauczyciel

Borek Szlachecki

PiS

10

Pietrus

Włodzimierz Wacław

inżynier elektroenergetyk

Kraków

PiS

11

Śmiałek

Witold Janusz

inżynier środowiska

Kraków

PiS

12

Gilarski

Mirosław Jan

historyk

Kraków

PiS

13

Duda

Elżbieta

konserwator zabytków

Skała

PiS

14

Wróblewska

Halina Elżbieta

ekonomista

Bukowno

PiS

15

Gamrat

Krystyna

nauczyciel

Miechów

Bezp.

16

Mazur

Andrzej Karol

technik - mechanik

Kraków

PiS

17

Tochowicz

Włodzimierz

technik handlowiec

Słomniki

PiS

18

Kwiatkowska - Rachwał

Ewa Maria

nauczyciel przedszkola

Kraków

PiS

19

Słoniowski

Łukasz Jan

prawnik

Kraków

PiS

20

Głowa

Elżbieta

pielęgniarka licencjonowana

Wawrzeńczyce

PiS

21

Plewniak

Stanisław Zdzisław

technik energetyk

Chechło

PiS

22

Jagocki

Marek Witold

technik mechanik

Kraków

PiS

23

Wyrwińska - Cieślak

Małgorzata Anna

psycholog

Kraków

PiS

24

Buczkowski

Andrzej

politolog

Kraków

PiS

25

Zaremba - Piwowarska

Maria Teresa

pedagog

Kraków

Bezp.

26

Duraj

Izabela Agnieszka

prawnik

Górka Stogniowska

PiS

27

Zamorska

Grażyna Małgorzata

biolog

Kraków

PiS

28

Jahn - Machowska

Joanna Agnieszka

ekonomistka

Kraków

PiS

 

Okręg nr 14 Nowy Sącz

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Mularczyk

Arkadiusz

parlamentarzysta

Nowy Sącz

PiS

2

Naimski

Piotr Aleksander

biochemik

Warszawa

Bezp.

3

Paluch

Anna

pracownik samorządowy

Krościenko nad Dunajcem

PiS

4

Bartuś

Barbara Halina

parlamentarzysta

Lipinki

PiS

5

Siarka

Edward

parlamentarzysta

Podsarnie

PiS

6

Janczyk

Wiesław Stanisław

parlamentarzysta

Męcina

PiS

7

Romanek

Andrzej Stanisław

radca prawny

Łososina Dolna

PiS

8

Piczura

Jan

księgowy

Witów

PiS

9

Ciągło

Edward

fizyk

Gołkowice Dolne

PiS

10

Filipiak

Ewa

specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi

Kasinka Mała

PiS

11

Poręba

Antoni Marian

emeryt

Stróże

PiS

12

Dorula

Leszek

przedsiębiorca

Zakopane

Bezp.

13

Nowak

Alicja

nauczyciel

Gorlice

PiS

14

Sułkowski

Stanisław Jan

technik rolnik

Muszyna

PiS

15

Borzęcki

Michał Piotr

inżynier mechanik

Nowy Targ

Bezp.

16

Kosakowska

Iwona Maria

nauczyciel

Czarny Dunajec

Bezp.

17

Janczura

Teresa

pielęgniarka

Łącko

Bezp.

18

Palki

Jan Piotr

dyspozytor

Dobra

Bezp.

19

Baran

Bonifacy

rolnik

Łużna

Bezp.

20

Ostrowska

Helena

pracownik administracji samorządowej

Łapsze Niżne

PiS

 

 Już wkrótce kolejne listy, a tymczasem:

 

Zapraszamy do głosowania i komentarzy!

 

Redakcja

 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Kraków, okręg 13.
Duda Andrzej
Terlecki Ryszard
Tatara Agata

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#183117

"Kraków 2" generalnie nieźle wygląda. Ja by,m jeszcze dorzucił nr4 - Barbarę Bubulę z Rady Etyki Mediów.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#183167

W okręgu 10 Piotrków Trybunalski obok A. Macierewicza na "1", warto głosować na poz. (3) Urszula Krupa oraz poz. (6) Marcin Witko

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#183243

gdyby nie to, że w 10 bardziej jednak na A. Macierewicza (1), Piotra Grabowskiego (11) i Mariusza Maraska (17) :-) Efekty ich pracy w regionie widać na moim blogu oraz stronie piotrkovskie.pl.

Ps. Pozdrawiam Panią - mam nadzieję, że warunki jakie zaproponował Państwu Klub z Piotrkowa nie były aż tak spartańskie, jak to niektórzy opowiadają :-)

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#183248

W Piotrkowie było wspaniale!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#183611

Okręg 10 [Piotrków]
- (3) Urszula Krupa, (6) Marcin Witko, (2) Dariusz Seliga, (4) Robert Telus, (5) Krzysztof Maciejewski, (12) Beata Pokora, (17) Mariusz Marasek
Okręg 11 [Sieradz]
- (4) Krystyna Grabicka, (6) Wojciech Zarzycki, (8) Piotr Polak, (14) Michał Krzak, (24) Urszula Rozmarynowska
Okręg 12 [Kraków I]
- (2) Krzysztof Szczerski, (3) Marek Łatas, (4)Marek Polak, (7)Sławomir Hajos, (11) Krzysztof Kozik
Okręg 13 [Kraków II]
– (3) Ryszrd Terlecki, (4) Barbara Bubula, (5) Jacek Osuch, (12) Mirosław Gilarski, (19) Łukasz Słoniowski
Okręg 14 [Nowy Sącz]
– (2) Piotr Naimski, (3) Anna Paluch, (4) Barbara Bartuś, (5) Edward Siarka, (6) Wiesław Janczyk

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#183982

D. Seliga i K. Maciejewski to jeden z najgorszych wyborów, jakie można podjąć w okręgu 10 (oczywiście mowa o liście PiSu, bo jasne, że można gorzej wybierając inną listę). Jeden blokuje rozwój struktur, drugi zblatowany z pseudoprawcią z pzprowcami w szeregach. Ręce opadają. Pani Krupa jest z Łodzi i szkoda, że tam jej nie wystawiono. Przysporzyłaby PiSowi głosów w mieście fabryk, natomiast w okręgu 10 zabierze tylko A. Macierewiczowi. Raczej nie powiększy puli wyborców. Drobny fakt a jak smutny...

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#183989

Jacek Trzaska
Kandydatem Chrzanowskiego Klubu GP jest w okręgu 12 Krzysztof Kasperek z pozycji 9, nie tylko jest współzałożycielem tegoż klubu, ale jest także PRZEWODNICZĄCYM ZARZĄDU POWIATOWEGO PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI w powiecie chrzanowskim. Powiem krótko: bez jego zaangażowania trudno mówić o działalności PiS w Chrzanowie. Jest współautorem licznych uroczystości patriotycznych, kulturalnych, sportowych... Od wielu lat zasiada w samorządzie, obecnie radny powiatowy. Z wykształcenia politolog.Jak sądzę, z naszego punktu widzenia najważniejsze jest to, że to człowiek ideowy, związany z prawicową działalnością od wielu lat...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jacek Trzaska

#184219