Antologia Niepoprawnego Wilka

Obrazek użytkownika Redakcja
Blog

Seawolf już nam nowych tekstów nie napisze. 

Czytajmy więc to, co nam zostawił. Odredakcyjny i subiektywny wybór tekstów.

 

Koniec marzeń i kasy

Dzisiejsze upokorzenie i utrata 3.5 mld to już nie jest jakieś przekomarzanie się opozycji i rządu, po prostu nie ma pieniędzy i już. Na razie do marca, jak się przekomarzają rządowi oficjele.

niepoprawni.pl/blog/1489/koniec-marzen-i-kasy-0

Zmiana daty. Org. 2013-05-03 02:17:00

Odlot

Gdy patrzę na partyjny klip Donalda Tuska, w którym idzie zwyczajnie na całość, w całkowitym oderwaniu od realnego świata, w którym wszystko, ale to wszystko, bez żadnych wahań, wyjątków jest takie super, wszyscy się kochamy, a jak nie, to znaczy jeszcze może nie wszyscy zrozumieli, że jesteśmy razem i mamy tylko siebie nawzajem, że te Święta to ostatnia szansa, by jednak się pojednać, pokochać i w ogóle, to naprawdę mam wrażenie, że żyję w jakimś Matriksie. 

niepoprawni.pl/blog/1489/odlot

Jeden z „Nocnej Zmiany” mniej

Ciekawe. Nie mam żadnych negatywnych konotacji związanych z nowym prezesem Piechocińskim, wydaje mi się, że jest on jednym z absolutnie typowych działaczy PSL, czyli nie jest przywiązany do jakichkolwiek ideologii, za które ktokolwiek chciałby umierać, albo choćby odnieść zadrapania na nosie, albo przynajmniej unieść prawą brew w geście mającym coś wyrazić. Być może po to został wybrany, by ewentualne rozmowy z PIS uczynić łatwymi i pozbawionymi jakiś zaszłości emocjonalnych?

niepoprawni.pl/blog/1489/jeden-z-nocnej-zmiany-mniej

A próbki w Rosji, czyli zaufanie

W Smoleńsku wykryto ślady TNT i NG. Wykryto mobilnymi wykrywaczami IMS. Prawdopodobieństwo pomyłki wynosi - no właśnie to powinni byli sprawdzić. Bo wynosi 1%. Czyli na 99% wiadomość jest pewna. Dużo, czy mało?

niepoprawni.pl/blog/1489/probki-w-rosji-czyli-zaufanie

Śmierć w sobotę wieczór

Gdy przeczytałem o śmierci świadka katastrofy smoleńskiej, technika z Jaka 40, kilka rzeczy wydrukowało mi się w mózgu, niczym Terminatorowi na wyświetlaczu. Po pierwsze, oczywiście, kolejny świadek nie żyje. Nie wiem, jak umarł, na razie wiem tyle, że nie żyje. Dlatego nie chcę tu spekulować, ani roztaczać jakiś teorii, wysnutych z palca, albo jeszcze skądeś indziej. Bo zwyczajnie nic nie wiem, podobnie, jak wszyscy inni, którzy dziś zajmują w tej sprawie stanowisko. Mogę jedynie złożyć serdeczne wyrazy współczucia rodzinom. Dopóki nie pojawią się jakieś fakty, bardziej mnie zajmują zaobserwowanie przy okazji poprzednich tajemniczych śmierci prawidłowości

niepoprawni.pl/blog/1489/smierc-w-sobote-wieczor

Gdzie jest pani Kopacz?

Bardzo byłbym ciekaw komentarza Pani Marszałek Kopacz odnośnie zamienienia ciał – ofiar katastrofy, lub zamachu smoleńskiego. Może mi coś umknęło, ale jakoś nie słyszałem, co ma do powiedzenia osoba, która z mównicy sejmowej i przy innych okazjach stanowczo potwierdziła, jako to Rosjanie z całą starannością przekopywali ziemię na metr wgłąb, jak ramię w ramię pracowali polscy i rosyjscy lekarze przy identyfikacjach i sekcjach, jak z charakterystycznym oburzeniem wstawała i udawała, że biegnie do wyjścia ( metr, nie dalej, potem wracała), bo nie mogła już znieść wrogiej bezczelności i nikczemnych insynuacji.

niepoprawni.pl/blog/1489/gdzie-jest-pani-kopacz

Śmiertelny wróg Wałęsy

Radziłem swego czasu pewnemu słabosilnemu intelektualnie kucharzowi zakochanemu w Wałęsie, jak może pomóc swemu idolowi, którego zdjęcia wiesza sobie nad łóżkiem i wypisuje listy pochwalne na papierze firmowym instytucji, w której pracuje, Sposób jest dość prosty, powinien skrzyknąć kilku kolegów kucharzy, sporządzić wielki knedel z silikonem, albo gigantyczna krówkę – mordoklejkę, po czym zmusić największego wroga Lecha Wałęsy, wroga, który co chwila bezlitośnie kompromituje Ikonę i Mędrca Europy, co ja mówię, Europy, całego świata, Drogi Mlecznej, by tą krówkę spożył, i zakąsił knedlem, to go powinno na jakiś czas zająć.

niepoprawni.pl/blog/1489/smiertelny-wrog-walesy

A więc potwierdziło się…

A więc potwierdziło się, pani Anny Walentynowicz nie było w grobie na Srebrzysku, żegnaliśmy wtedy, w kwietniu 2010 inną osobę. Pan Tusk nie tak dawno w Sejmie tak żałośnie i rozdzierająco odstawiał szopkę z miłością ojcowską do swego dziecięcia, niczym słynna już pani posłanka Cielebąk- Sawicka, której rozmazane po twarzy gluty pomogły wygrać wybory.

niepoprawni.pl/blog/1489/wiec-potwierdzilo-sie%E2%80%A6

Wyć, albo nie wyć

Generalnie nie wyć, bo to jednak cmentarz i leżący tam zabici niekoniecznie się orientują, o co chodzi z tym wyciem, i kto to jest ten rudy, co na niego wyją i gwiżdżą. Jakby wiedzieli, to by pewnie zużyli resztki koktajli Mołotowa, by mu je spuścić na łeb z zaświatów, no, ale nie spuścili, wiec pewnie nie wiedzą, albo nie są aż tak zaangażowani emocjonalnie w dzisiejsze spory. W każdym razie, Tusk ma szczęście, ze nie wstali z grobów, bo by uciekał jeszcze szybciej.

niepoprawni.pl/blog/1489/wyc-albo-nie-wyc

Kreator po łokieć w d....

Pisałem niedawno o nowej ofensywie medialnej przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu, mianowicie artykuł w tygodniku Liza o Ojcu Jarosława i Lecha, Rajmundzie. Oczywiście, bo oni zawsze działają w sposób skoordynowany, zgodny z tym, co piszą podręczniki propagandy i reklamy, przekaz musi być wielokrotnie powtórzony i wsparty przez podobne wrzutki z różnych stron.

niepoprawni.pl/blog/1489/kreator-po-lokiec-w-d

Pani Ania

Rzadko , kiedy coś mnie wścieka tak, że bym mógł kogoś zatłuc, ale czasem się to zdarza.... Właśnie czytam, nawet bez zdumienia, bo przecież to ta sama wiadomość, którą mieliśmy w przypadku Przemysława Gosiewskiego, czy Zbigniewa Wassermanna, że także w przypadku Anny Walentynowicz w papierach z sekcji nic się nie zgadza poza stwierdzeniem płci żeńskiej –jak mówi osoba związana ze śledztwem ws. katastrofy smoleńskiej prowadzonym przez Wojskową Prokuraturę Okręgową w Warszawie.

niepoprawni.pl/blog/1489/pani-ania

10 lat dla Gruppenfuehrera KATa?

Jeśli ktoś myślał, że bycie Meżem, lub Mężykiem Stanu jest gwarancją bezkarności, to ostatnio musi czuć się trochę nieswojo. Nie tak dawno procesu nie doczekał się Muammar Kaddafi, którego przed kamerami własna ludność zwyczajnie zatłukła i zastrzeliła. Z krajów bliższych geograficznie, a i kulturowo ( nie ma się, czym chwalić, doprawdy) smutny los spotkał Julię Tymoszenko, co to za rzekome, lub prawdziwe machloje finansowe i niekorzystną umowę umowę gazową siedzi (a Pawlak za to samo nie siedzi, ciekawostka) , a właściwie bardziej leży w szpitalnym łóżku w więzieniu, na razie na lat 7, ale słyszę, że następne 13 niewykluczone.

niepoprawni.pl/blog/1489/10-lat-dla-gruppenfuehrera-kata

Ruch Odrodzenia Antysemityzmu

Czytam coś, co wygląda na dowcip, prowokację, albo, jeśli nie dowcip, to koszmar senny autora strony śledzącej Żydów pod przykryciem, w zasadzie wszyscy znani ludzie w Polsce tam są. A jak nie są, to będą. No, ale co się dziwić, jak czytamy taki cymesik?

niepoprawni.pl/blog/1489/ruch-odrodzenia-antysemityzmu

O jeden mord za daleko

Tak się starałem napisać wczoraj z daleka, bo siedzę na wyspach Bahama, jakiś aktualny felieton, nawet antycypowałem najnowszą wersję w sprawie Ramonki, czyli suczki Kory, genialnego zwiarzaka , który jest lepszy od tego psa z czytanek, co jeżdził koleją, bo zamawiał marychę online na swój adres. W skrócie, już nie tylko poseł PIS Terlecki był winien, ale sam Jarosław Kaczyński osobiście, no, ale to było łatwo, jak nie wiadomo, kto winien, to Jarosław Kaczyński, sprawdza się w 90%. Jak to się stało, że był winien, ano, proszę zajrzeć i przeczytać, bo dzisiaj już mamy ważniejsze sprawy i to nie jest sarkazm. Mamy sprawy śmiertelnie ważne.

niepoprawni.pl/blog/1489/o-jeden-mord-za-daleko

Naród morderców

No i doczekaliśmy się wreszcie, do tej pory było to sugerowane jakoś tak półgębkiem, że niby mordowali jacyś naziści wsparci przez polskich nacjonalistów i katolików, no, ale wreszcie nadszedł czas by walnąć prawdę prosto w oczy. Tak, to my. Nasi dziadkowie ich mordowali, a my pławimy się w bogactwie zagrabionym gminom żydowskim. Mało, który kraj i mało, który naród tak sie obrzydliwie wzbogacił, jak my na tej wojnie światowej.

niepoprawni.pl/blog/1489/narod-mordercow

Skąd wiedziałeś, Palikot?

Chamstwo Palikota w Sejmie zostało już skomentowane na sto sposobów, badź pochwalone i usprawiedliwione na sto sposobów, zależy od sympatii politycznych dziennikarza, czy komentatora. I ja też poświęciłem tej szumowinie aż nadto swego czasu i energii. Pisałem wczoraj, ze w tym popisie chamstwa i zbydlęcenia nie było ani trochę spontanicznosci, wszystko było zaplanowane i wykonane według precyzyjnie napisanego planu, no, jak to zwykle bywa w przypadku służb wojskowych, a takie w końcu stoją za tymi clownami, stojącymi tytularnie na czele „projektu PO”, jak swego czasu to określił sam Tusk.

niepoprawni.pl/blog/1489/skad-wiedziales-palikot

Hostessa Kopacz

Nie ukrywam, że z rosnącą frustracja piszę o tych ludziach. Dwa lata mijają, a oni nadal na wolności, nadal nikt ich nie wywlókł za kudły z ich gabinetów, pomagając kopniakami. Ot, paru Murzynków wyrzucono z pirogi, aligatory i piranie wysłały emaile z podziękowaniami, ale główni współkonspiratorzy są na wolności. Jak się wydaje, już niedługo i oni też to zdaje się wiedzą, bo zachowują się dość nerwowo. Ale trzeba przyznać, że zwieracze trzymają się szczelnie, jadą na tak zwanego „bezczela”, typu „to nie moja ręka, ludzie, to nie moja ręka”, gdy kogoś złapano z ręką w cudzej kieszeni. ot, taki Grupiński właśnie stwierdził, że rząd robi wszystko, by odzyskać wrak i dowody, które Rosjanie sobie prawem kaduka przetrzymują. Ba, nie tylko wszystko robią, ale i nawet za dużo, trzeba ich powstrzymać, bo nadużywa się powagi najwyższych władz, a po co, skoro wystarcza zwykłe naciski dyplomatyczne. Trzeba czekać i już. On jest dobrej myśli.

niepoprawni.pl/blog/1489/hostessa-kopacz

Niebolek Niewałęsa

Jak słyszę, szykuje się rewelacja, przewrót kopernikański w polskiej historii i polityce i w ogóle we wszystkim. Mianowicie odnalazł się zestaw ukradzionych dokumentów agenta Bolka. Tfu, chciałem powiedzieć, Niebolka, czyli Nielecha Niewałęsy, to chyba jest bezpieczna forma pisania o tym epizodzie z życia Mędrca Europy i potomka imperatora Valensa ( byłoby:Wałęsy, ale, jak to wyjaśnił z całą powagą Lech Wałęsa w rozmowie ze swym bratem, w Rzymie nie znano liter ę i ł, stąd kroniki zapisały jego imię błędnie, ale nie szkodzi, bo wiadomo, że uciekł on „między Słowiany”, konkretnie w okolice Popowa i tam sie rozmnożył, więc cenne DNA zostało zachowane). 

niepoprawni.pl/blog/1489/niebolek-niewalesa

Volkssturm, czyli rozpacz…

Jak rozpacz, ano, rozpacz Sekty Pancernej Brzozy widoczna w dzisiejszej TVN. Część znam z omówień, część obejrzałem osobiście. Rzadko to robię, tym większe wrażenie zrobiła na mnie dzisiaj histeria tam widoczna. Widać przy tym, że wyraźnie skończyła się TVNowi lista ludzi , którzy by mieli ochotę się tam pokompromitować. Któż to bowiem zdecydował się tam dzisiaj „dać odpór” wrażym siłom reakcji , imperializmu i kaczyzmu- macierewizmu?

niepoprawni.pl/blog/1489/volkssturm-czyli-rozpacz%E2%80%A6

Największy kokpit świata

Nie wiem, co się dzieje, ale Sekta Pancernej Brzozy znalazła się w takiej desperacji, ze porzuciła już ostatnie pozory i pojechała po bandzie. Nieważne już, czy jej kolejne wrzuty maja jakiekolwiek punkty styczne z prawdą i zdrowym rozsądkiem. Na statku, jak już śmierć jest w oczach , mówi się wtedy: wszystkie ręce na pokład, bo wtedy potrzebne są ręce operatorów powierzchni płaskich, czyli sprzątaczy, zmywakowych, śmieciarzy, kuchcików i ich pomocników, operatorów pralni i krawców. I kasjerów i recepcjonistek, i baby sitterek, i gitarzystów. Coś podobnego nastąpiło właśnie teraz , po obaleniu tezy o obecności generała Błasika. Sekta Pancernej Brzozy albo sama zobaczyła taką konieczność, albo takiego dostała smsa.

niepoprawni.pl/blog/1489/najwiekszy-kokpit-swiata

Antoni O Strasznych Oczach.

W kraju, w którym nie udało się postawić przed sądem ani tym bardziej skazać żadnego szpiega sowieckiego , ruskiego, niemieckiego, luksemburskiego, jordańskiego, zuluskiego, ani żadnego innego, w którym zbrodniarze komunistyczni są na wolności WSZYSCY, łącznie z Piotrowskim i jego kompanami, łącznie z Jaruzelskim i Kiszczakiem, żaden nie siedzi, chyba, że czegoś nie wiem, to proszę poprawić, w którym jedynym skazanym w związku z zabójstwem Stanisława Pyjasa pozostaje do dziś Bronisław Wildstein ( za obrazę ubeka), w którym mordercy zza biurka są zbyt chorzy, by się stawiać na rozprawy, ale na wywiady telewizyjne biegną żwawym truchtem, lekko skrzypiąc w stawach ( no, oczywiście na wizji trzeba pokuśtykać, żeby zapunktować „na litość”), w którym Drzewiecki z Chlebowskim hasają sobie swobodnie, narzekając jedynie na dzikość lokalnych plemion lechickich, wśród których przyszło im funkcjonować, w którym Sekuła zostaje wiceministrem, otóż w tym kraju postanowiono, że jednak jednego zbrodniarza się postawi przed sądem. A co, niech triumfuje sprawiedliwość! Jak już nie da się żadnego innego, to chociaż tego jednego! Tego najgorszego.

niepoprawni.pl/blog/1489/antoni-o-strasznych-oczach

Legenda i potwór!

Mało nie spadłem z fotela i to nie w wyniku sztormu, ale w wyniku przeczytania, że złowrogi pisowski Agent Tomek, czyli poseł Tomek Kaczmarek pozwał , uwaga, LEGENDĘ „SOLIDARNOŚCI”. Jaką, kurna, legendę, Andrzeja Gwiazdę, może?? A, to łobuz! A tu nie, okazuje się , ze Panią Henrykę Krzywonos, od niedawna ogłoszoną legendą. Kiedyś, i jest to fakt, Stalin zagroził Nadieżdie Krupskiej, że, jak nie przestanie krytykować kierownictwa partii, to wyznaczy nową wdowę po Leninie, a starą rozstrzela, tak i obecnie wyznaczono, najwyraźniej, nową legendę Solidarności, na miejsce Pani Ani Walentynowicz.

niepoprawni.pl/blog/1489/legenda-i-potwor

Wściekłość

Zastanawiałem się, jakie słowo najlepiej oddaje to, co czuję, gdy czytam, że protokół z sekcji Zbigniewa Wassermanna jest w 90% fałszywy. Nie to, że zawiera błędy, pominięcia, pomyłki błędy ortograficzne, brakuje tu, czy tam przecinka. Nie, jest zmyślony, zawiera kompletne bzdury, nic sie nie zgadza. Liczba zwłok- 1 i waga się zgadzają, to wszystko. Został napisany na odp.. się, żeby Polaczkom zatkać gęby. Żeby liczba protokołów zgadzała się mniej więcej z liczbą trumien.

niepoprawni.pl/blog/1489/wscieklosc

Kraina płonących dowodów

Jak już wielokrotnie pisałem, nie wiemy i prawdopodobnie jeszcze dość długo się nie dowiemy, co naprawde się zdarzyło w Smoleńsku tamtego strasznego dnia. Wiemy natomiast z całą pewnością, co się nie zdarzyło. Mianowicie nie zdarzyło się to, co piszą pani Anodina, MAK i ich lokalni paputczicy w Polsce, którzy znali przyczynę katastrofy w 30 minut po niej, a kto wie, czy nie 30 minut przed nią. Nie było czterech podejść, nacisków i przycisków Prezydenta, ani generała Błasika, nie było żadnych „ jak nie wyląduję, to mnie zabije,”, albo „ patrzcie, jak lądują debeściaki”, nie było żadnego „ląduj dziadu”, w wersji „ostatnia deska ratunku” także „startuj, dziadu”, jeszcze na lotnisku, gdy już zupełnie nie dało się obronić kłamstw o kłótni w kokpicie, nie istnieją w naturze słupy linii wysokiego napięcia o wysokości 400 metrów, nawet w Rosji, choć tam wszystko większe, kawałki metalu nie przemieszczają się nocami w stronę bardziej pasującą do kolejnych oficjalnych wersji.

niepoprawni.pl/blog/1489/kraina-plonacych-dowodow

Kto zabił Andrzeja Leppera?

Przyznam, że jestem zaszokowany tą wiadomością. Składam rodzinie szczere wyrazy współczucia, także z powodu tego, co już, jak widzę, się wyrabia w mediach. Już wiadomo, że jego zwłoki nie będą zostawione w spokoju, dla rządowych mediów jest wart tyle, ile może zaszkodzić PiSowi i Jarosławowi Kaczyńskiemu. Zresztą, dokładnie, tak, jak za życia. To, co o nim pisano było bezpośrednią funkcją tego, w jaki sposób można było tym zaszkodzić PiSowi. A jeszcze wcześniej AWSowi.

niepoprawni.pl/blog/1489/kto-zabil-andrzeja-leppera

Tola, jak Adolf Hitler!!

Jak czytam, fakt posiadania przez Pana Premiera MAK Donalda niejakiej Toli jest znany w coraz większym gronie, także dawnym bastionie PO, czyli UK, ta wiedza zdaje się torować sobie drogę do mózgów MWzWM, a konkretnie MWzL, czyli z Londynu.

niepoprawni.pl/blog/1489/tola-jak-adolf-hitler

Żółta kartka dla Łazarza!

Obiecałem sobie i przemiłej 1maud zabrać głos w gorącej dyskusji, jaka rozgorzała na blogowiskach- Niepoprawnych, Nowym Ekranie i Salonie24. No, to zabieram.

Generalnie, jest gorąco, oskarżenia latają lotem koszącym, tak są ciężkie.Wiele w tym egzaltacji, która świetnie rozbroił swoim wczorajszym wpisem Chłodny Żółw, generalnie, odczepta się, bo on będzie pisał wszędzie i już. I ja się z nim zgadzam.

niepoprawni.pl/blog/1489/zolta-kartka-dla-lazarza

Kotylion

Miałem dzisiaj obśmiać Pana Prezydenta, oby żył wiecznie, za obnoszenie kotylionów w barwach Indonezji- zgodnie z zasadami heraldyki powinien być czerwony na zewnątrz, biały w środku, tak, jak biały jest Orzeł na czerwonym tle.

No, ale po pierwsze, ktoś przytomnie wyciągnął obraz Grottgiera z powstańcem z wyraźną kokardą w barwach również „nieprawidłowych”, a po drugie , Kancelaria po pierwszych, czerwono- białych kotylionach przytomnie dodała do „indonezyjskiego” kotylionu wielką białą kropę w środku, zatem , niech już będzie taki, poprawiony, biało- czerwono- biały, lepszy taki, niż żaden. Powstańcy nie mieli z tym problemu ( może się spieszyli na zbiórkę!), to i my nie będziemy mieli.

niepoprawni.pl/blog/1489/kotylion

Bul, czyli Prezydent wszystkich dyslektyków.

Nie mam wątpliwości, ze napiszę 435 tekst o najnowszej kompromitacji Pana Prezydenta, oby żył wiecznie. Mam, oczywiście pełną świadomość tego, ze jest to czyn nikczemny, niczym kopanie niepełnosprawnego, znęcanie się nad klasowym idiotą, przypalanie papierosem sarenki w zoo. No, ale my tak już mamy, nie tylko jątrzymy i dzielimy Polaków, ale i znęcamy się nad słabosilnymi intelektualnie. Tym chętniej, gdy ci słabosilni intelektualnie są mocno silni, jeśli chodzi o dysponowanie armią, flotą, lotnictwem, wszystkimi służbami specjalnymi krajowymi ( a jak trzeba, to i zagraniczne pomogą, po bratersku), sądownictwem rozgrzanym do czerwoności, apolitycznymi urzędnikami i służbami miejskimi, co to, jak trzeba, apolitycznie i po godpodarsku, nazistowskie znicze i zdjęcia Prezydenta rozjadą walcem i spychaczem do śmieci uprzątną, a ostatnio wyszło, ze i koncertu upamiętniającego pisowców (a przy okazji i paru swoich, ale co, tam, rodziny zrozumieją, że to dla sprawy zwycięstwa nad kaczyzmem- macierewizmem) zakażą…

niepoprawni.pl/blog/1489/bul-czyli-prezydent-wszystkich-dyslektykow

„Startuj, dziadu!”, czyli Imperium się nie poddaje!

Jak słyszę, następuje ostatnia rozpaczliwa próba utylizacji ciała i honoru generała Błasika. Ostatnia, czy może raczej najnowsza, bo, znając desperację rządowych mediów na pewno tak łatwo nie ustąpią, tym bardziej, że nie one o tym decydują, tylko raczej karnie wykonują polecenia tych, którzy do łatwo poddających się nie należą. Cywilizacja turańska cechuje się cierpliwością i uporem mierzonym w dziesięcioleciach.

niepoprawni.pl/blog/1489/startuj-dziadu-czyli-imperium-sie-nie-poddaje

Brudna fala znowu wzbiera…

Przypatruje się z daleka temu, co się dzieje w kraju, wydaje mi się, że, jak zawsze z daleka widzę pewne rzeczy lepiej, niż z bliska, no i znowu widzę kolejną wzbierającą falę nienawiści i agresji, falę pokonującą kolejne bariery… Widziałem to wyraźnie w lipcu, sierpniu, gdy po kampanii wyborczej sprowokowano obronę krzyża, akcje „sponatnicznie skrzykniętych fejsbukiem” pijanych bydląt atakujących modlących się ludzi na Krakowskim Przedmieściu, których zwołano i dano dyspensę, byśmy sobie nie myśleli, że tylko my, pisowcy mamy monopol na uliczne manifestacje, proszę bardzo, oni też i ich też jest dużo, a w dodatku maja za sobą życzliwe władze rozdająca pozwolenia na nocne zadymy, rzecz rzadko spotykana.

niepoprawni.pl/blog/1489/brudna-fala-znowu-wzbiera%E2%80%A6

Kochani, kooochaaam Waaas!

Kochani, kocham Was, jesteście wspaniali i za to Was kochaaaaaaaam! Kto nie lubi być kochany i być wspaniałym? I czuć się szlachetnie? Pomagać dzieciom? To jest mniej więcej i tajemnica arcyprostego przesłania, jakim Jerzy Owsiak rozpoczął swoją oszałamiającą karierę medialną.To znaczy, rozpoczął dużo wcześniej, ale oszałamiająca stała się dopiero po wystartowaniu WOŚP. Do tej pory robił jakieś witrażyki, jakieś audycje, takie tam badziewie, drobiazgi, no, nic godnego uwagi. Aż nagle trafił w dziesiątkę! Nie sposób nie pochylić się z autentycznym podziwem i uznaniem nad geniuszem Owsiaka, moim zdaniem i nie jestem w tym zdaniu odosobniony, cwanego, kutego na cztery nogi cynika, który zrobił w Polsce karierę na miarę i w ten sam sposób, co telewizyjni kaznodzieje na południu USA.

niepoprawni.pl/blog/1489/kochani-kooochaaam-waaas

JEST RELACJA OCALAŁYCH W SMOLEŃSKU!

Wszyscy pamiętamy wiadomość, że z miejsca tragedii odjechały na sygnale trzy karetki. Nie dojechały do żadnego szpitala, co prokuratury rosyjska i polska ( co oczywiste, wszak, oficjalnie zapowiedziano, że nie może być tak, że dojdą do odmiennych wniosków, no, a komu należy wierzyć bardziej, Polakom, czy Rosjanom, to już Pan Prezydent Komorowski i minister Nałęcz wyjaśnili jednoznacznie, zresztą, niepotrzebnie, bo przecież sami wiemy) uznały za dowód, ze karetek nie było, bo, jakby były, toby przecież do szpitala dojechały. Logiczne, więc więcej się tym nieistotnym szczegółem nie zajmowano.

niepoprawni.pl/blog/1489/jest-relacja-ocalalych-w-smolensku

„Spektakl chamstwa”, czyli Dziurawy Stefan w spazmach

I znowu, jakże często musze to robić, musze się pochylić i zaszlochać ze współczuciem nad ciężką dolą Dziurawego Stefana ( od tych 8 dziur w piersiach, które mu o mało,co nie zrobił morderca z Łodzi). Co chwila spada na niego i jego wrażliwa psychikę kolejny cios! Jak on to wytrzymuje? No, właściwie, to nie wytrzymuje, ale, jakżesię dziwić? Kto by wytrzymał?

niepoprawni.pl/blog/1489/spektakl-chamstwa-czyli-dziurawy-stefan-w-spazmach

Łomatko, jestem po ciemnej stronie!

Łomatko, jestem po ciemnej stronie!
Nie po ciemnej stronie mocy, choć to też, zapewne, ale po ciemnej stronie generalnie, w sensie ciemny i głupi, właśnie czytam w Wyborczej, że TV Karnowskiego była po ciemnej stronie w sporze o krzyż. Znaczy się, jeśli mnie moja logika nie myli, wnioskuję, że, zdaniem Wyborczej Taras, Palikot i reszta tego pijanego bydła była po jasnej stronie. No, to ja rzeczywiście zostanę sobie po stronie ciemnej, dziękuję. Ale jakiż elegancki i obiektywny , niewartościujący i niesugerujący sposób informowania, w dodatku właśnie w artykule demaskującym nikczemną stronniczość TV!

niepoprawni.pl/blog/1489/lomatko-jestem-po-ciemnej-stronie

Blumsztajn świetuje Niepodległość

Pamietam z "Pianisty" scenę, gdy Niemcy , to jest przepraszam , nazisci bija Żydów ot tak, bez powodu, po czym im wyjaśniają, że w ten radosny sposób świętuja Nowy Rok. Cos mi sie tak skojarzylo, gdy przeczytałem, jak Wyborcza dla uczczenia Niepodległosci bedzie wygwizdywać legalną manifestacje legalnych organizacji.

niepoprawni.pl/blog/1489/blumsztajn-swietuje-niepodleglosc

Krzyż nad Gajowym

Pamiętacie prowokację z usunięciem Krzyża? Policja, Straż, barierki, kamery, cuda- niewida, histeria w mediach, inwazja bydła spod znaku Palikota i Tarasa? Oczywiście, ze pamiętacie! A pamiętacie Radio Solidarność nadające z dachów? No, myślcie, myślcie, kojarzcie… Po co się przepychać z neozomowcami Gajowe…, to jest, chciałem powiedzieć, Pana Prezydenta (oby żył wiecznie!), czy Bufeto… to jest, chciałem powiedzieć Pani Płezydent (oby żyła wiecznie!) w walce o krzyż? A nie lepiej zrobić coś innego? No i niech usuwają! O świcie, o zmroku, o północy, w samo południe, proszę bardzo! Już widzę te lotne brygady śmigające po dachach w poszukiwaniu rzutnika laserowego- jeszcze się któremu nóżka omsknie z gzymsu i BUM! A raczej PLASK! Pani Płezydent wydaje polecenie Muzeum Wojska Polskiego , by odszukało na placu stare wozy pelengacyjne Gestapo ( chciała poprosić, to znaczy popłosić Muzeum Powstania, ale przypomniała sobie, ze jeszcze nie odzyskane i nie odpolitycznione- pokiwała tylko głowa i zapisała cos w kajeciku w rubryce „ do zrobienia”), ale jej wytłumaczyli bardziej od niej kumaci ( konkretnie portier), ze to nie te same fale i że nie zadziała.

niepoprawni.pl/blog/1489/krzyz-nad-gajowym

8 kul w piersi Stefana

Słyszałem oczywiście, jak to opatrzność uchroniła najlepszego ze swych podopiecznych, co to mu już 8 kul w pierś leciało, ale się ponownie narodził, tylko mu mróz po plecach przeszedł, czy jakoś tak, streszczam z pamięci wypowiedź Wicemarszałka Sejmu, ale co innego gdzieś tam usłyszeć , a co innego na własne oczy zobaczyć, jak Szalony Stefan odgrywa ta swoją, chyba najżałośniejszą z dotychczasowych, a i najbardziej nikczemną i podłą, komedię przed wszystkimi możliwymi kamerami, jakie były w zasięgu rażenia szaleńca ( nie mam tu na myśli Ryszarda C., żeby była jasność).

niepoprawni.pl/blog/1489/8-kul-w-piersi-stefana

Donaldzie Tusk, masz tę krew na rękach!

Donaldzie Tusk, masz tę krew na rękach!

Właśnie wkleiłem wesoły tekscik o Kwiatkowskim, gdy nagle rzuciło mi się w oczy coś tak wstrząsającego, ze poczułem się , jak ktos zachowujący się co najmniej niestosownie w dniu, gdy zupełnie inny nastrój i zupełnie inne treści będą panować....

niepoprawni.pl/blog/1489/donaldzie-tusk-masz-te-krew-na-rekach

Kaczyński, jak Ozjasz Szechter!

Mało jest rzeczy, które mnie jeszcze dziwi na tym swiecie, ale od czasu do czasu sie zdarzy. Otóż niedawno zadziwił mnie Adam Michnik. Juz sam fakt, że mnie zaskoczył i zadziwił, jast zaskakujacy i zadziwiajacy, bo mu sie to nie udało od wielu lat. Własciwie od 20 lat, gdy hołubiony przeze mnie obraz niezłomnego antykomunisty okaza ł sie kompletnym nieporozumieniem i projekcją moich naiwnych pragnień.

niepoprawni.pl/blog/1489/kaczynski-jak-ozjasz-szechter

Matka Boska Krzywonosa

Znowu festiwal Matki Boskiej Krzywonosej ( tej okładki Przekroju nikt i nigdy już nie przebije, żeby to była Pierwsza Dama w zestawie skórzanym sado- maso, albo penisoręki mąż stanu z Biłgoraja nago, to bardziej surrealistycznie i bezsensownie już nie bedzie) , patronki PO i pogromczyni antychrystów z PiS. Wzruszający materiał w Wyborczej o tej, co zatrzymała komunikacje w Gdańsku a potem poskromiła potwora z PiSu. Po pierwsze, g.. tam zatrzymała, tylko prąd jej wyłączyli, to wysiadła i poszła zobaczyć, co się dzieje w Stocznie. Jeśli cos zatrzymała, to nie w 1980, tylko wiele lat później, gdy montowano legendę Geremkowi i Balcerowiczowi.

niepoprawni.pl/blog/1489/matka-boska-krzywonosa

Genialne, Pani Henryko, udana promocja!

Przez chwilę zastanawiałem się , o co chodzi pani Krzywonos, wielce zasłużonej działaczce, matce , (pełen szacunek!) które przez te wszystkie lata ledwo wiązała koniec z końcem, aż, jak widzę postanowiła radykalnie poprawić swój status materialny. Oczywiście, pani Henryka ma pełne prawo mieć takie poglądy, na jaki tylko ma ochotę, pytanie jednak, dlaczego akurat teraz wdarła się na mównicę i dlaczego to co powiedziała nie pozostaje w żadnym związku z tym, co powiedział Jarosław Kaczyński. Pani Henryka wykrzyczała kilka sloganów, jak to Jarosław dzieli i jątrzy, co absolutnie nijak się ma do tego, co przed chwila powiedział.

niepoprawni.pl/blog/1489/genialne-pani-henryko-udana-promocja

Jątrzące wzburzenie Jarosława

Jątrzące wzburzenie Jarosława

Czytam w Wyborczej , choć sam siebie pytam, po jaka cholerę to robię, skoro tylko mi ciśnienie skacze od tego i szczękościsk z wściekłości następuje, że Jarosław dopuścił się kolejnej niegodziwości w swoim życiu. Nic nowego, on to robi codziennie, rutynowo, co Wyborcza skrupulatnie odnotowuje. Niedawno niegodziwie i jątrząco nie pojawił się na grobie Gierka, choć, jak pisała Wyborcza, niektórzy się tego spodziewali. I tak Wyborcza była dlań łaskawa ( ZBYT łaskawa!! Ileż można to tolerować!?) Nie wspomniała przy tym o zwielokrotnionej niegodziwości , bo nie pojawił się także w wielu innych miejscach, włączając w to na przykład wyspę Bora- Bora ( podobno kilka osób się go tam spodziewało), czy ujście rzeki Zambezi ( miejscowi, spodziewający się go – na próżno!- rybacy przygotowują list protestacyjny w miejscowym narzeczu).
Ale dziś nowa porcja pisowskiej podłości . Jarosław miał czelność być wzburzony faktem, że w czasie sekcji zwłok Prezydenta najwyraźniej dołożono fragmenty zwłok kogoś innego, najprawdopodobniej generała, sądząc z fragmentów munduru. Nie dość na tym, bezczelnie i jątrząco domagał się informacji, w jakich czynnościach tuz po katastrofie brali udział przedstawiciele Polski, bo coraz bardziej wygląda na to, ze w żadnych, wbrew bezczelnym łgarstwom Kopacz.

niepoprawni.pl/blog/1489/jatrzace-wzburzenie-jaroslawa

Cienka stalowa linia.

Cienka linia, którą wyznacza red. Wołek w Rzeczpospolitej zdaje się wyznaczać granice pomiędzy normalnością, a zatrutym nienawiścią zidioceniem. Trudno wyczuć, co się przed kilku , czy kilkunastu laty stało z tym człowiekiem. Niewątpliwie przełomem była sprawa artykułu w „Życiu” o wakacjach z agentem, po której przed Wołkiem stanęło widmo całkowitej katastrofy finansowej , a może i czegoś jeszcze.

niepoprawni.pl/blog/1489/cienka-stalowa-linia

Żegnaj Nato, było miło!

Nie mogę się powstrzymać, by nie skomentować najnowszego projektu politycznego Pana Bronisława - mianowicie wyjścia z Nato. Słusznie, po co Nato, gdy mamy wreszcie pojednanie z Rosją na skalę niespotykaną od czasu ambasadora Repnina rozdającego w Ambasadzie rodzaj dzisiejszego stypendium Adenauera, wtedy nazywało się to jurgielt, od słowa Jahr geld, czyli roczna pensja.

niepoprawni.pl/blog/1489/zegnaj-nato-bylo-milo

carskie epolety na rabinie Kaczynskim

Nawet pobieżny przegląd wiadomości z kraju świadczy o jednym- gajowemu i jego szefom puszczają nerwy. Maja miejsce dwie stanowcze odmowy- Komorowskiemu na mysl o debacie z Kaczynskim odmawia posluszenstwa zwieracz, czego rezultatem jest kolejna odmowa- udzialu w debacie, pod pretekstem, ze telewizja jest pisowska. Jak wiadomo, Marszalek z szalencza odwaga rozmawia tylko z telewizjami przyjaznymi, na tle obrazow z Rejtanem. W sondażu Jarosław idzie w gore, i to w sondażu tej części ankietowanych, którzy nie rzucili słuchawką, ani grubym słowem.

niepoprawni.pl/blog/1489/carskie-epolety-na-rabinie-kaczynskim

 

Brak głosów

Komentarze

Dziękuję.

Vote up!
1
Vote down!
-1

markiza

#354544

Bardzo dziękuję!

Vote up!
1
Vote down!
-1
#354585

Taka już ludzka natura, że wszystko robimy w pośpiechu. Niektórzy nie klikną w link, więc dobrze byłoby, żeby przy tych fragmentach były daty, będące jakby kontekstem historycznym - umiejscowieniem komentarzy w czasie i ich dopasowaniem do wydarzeń.

Sam pomysł jest wart pochwały, tylko właśnie taki mały szczegół tu szwankuje.

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

Vote up!
0
Vote down!
-1

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#354626

że jakieś wydawnictwo zechce zrobić to samo drukiem.

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

Vote up!
1
Vote down!
-1

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#354661