Tusk waluciarz?

Obrazek użytkownika rejms
Kraj

  Patrząc realnie na możliwość zachowania się elektoratu PO po ostatnio ujawnionej aferze z finansowaniem tej partii przez niemieckich sąsiadów, można być pewnym że znowu wzrośnie poparcie tej aferalnej partii, oni tak mają, że dzień bez afery to dzień stracony i jak tylko nowa afera to słupki w górę - dziwne prawda?

  Że co, że to nie ta partia była dofinansowana /słowa p.Kidawy dzisiaj w TV/ ?, no wolne żarty, sama zmiana nazwy i to kilkakrotnie od KL-D do PO może tylko potwierdzać chęć zacierania śladów i uniknięcia odpowiedzialności, zawsze można powiedzieć, że to nie moja ręka która została przyłapana na złodziejstwie /no tutaj to akurat nie złodziejstwo tylko samarytański uczynek ze strony sąsiada/.

  Dziwne w tym wszystkim jest to, że żadne ze służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo Państwa nie jest zainteresowane tego typu wiadomościami, swego czasu była wiadomość z ust wysoko postawionej osoby, że PO zakładały /pomagały/ dawne służby specjalne i co?- też nic-rozeszło się po kościach.

  Inna partia korzystała z pomocy pieniędzy moskiewskich i też jakoś sprawa przyschła a jej szef - ten co woził ruble w walizkach w nagrodę został Premierem RP tak jak ‘‘piłkarzyk“ obecnie.

  Wsparcie finansowe z zagranicy w niektórych przypadkach jest korzystne i potrzebne ale to na działalność polityczną może tylko politycznie uzależnić od ‘‘szczodrego pożyczkodawcy“ /ciekawe czy Tusk spłacił tę zapomogę, bo Miller swoją podobno tak/.

  Nic dziwnego, że paraPremier głosi, że „polskość to nienormalność“ i jak mały psiak pozwala się prowadzić na smyczy silnemu pod każdym względem sąsiadowi z za Odry, nic dziwnego, że np. pozwolił na odcięcie portu Szczecin-Świnoujście dla statków o większym tonażu- a takie miały dostarczać ropę i gaz do tych portów, dlaczego pozwolił? bo były kanclerz /pożyczkodawca/ jest w zarządzie Gazpromu i jak tu takiemu odmówić albo nie zgodzić się na rurę zawalidrogę.

  Dla poprawy samopoczucia zagadka- kto z torbami ‚latał‘ do kantorów wymieniać pieniądze na nasze?, jeżeli był to cieć pilnujący niemieckiego dobytku to wygrałem i przyznaje sobie nagrodę.

To ya.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

niemieckie i zydowskie.

Taswolocz powinna wisiec za zdrade Polski.

Zadnym normalnym kraju nie moze byc jakas partia sponsorowana z poza granicy gdyz jest to zabronione i tak partia zostaje natychmiast zzdelegalizowana.

Ale to w normalnym kraju a nie wPolsdce okupowanej prze zgentury od 45 roku do dnia dzisiejszego bez przerwy.

Ci wymienieni zdrajcy za to ze zroboli sponsorowi na rekke nie tylko ze dostali kase na swoja partie to glowni wyzej wymienieni dostali kase na swoje konto.

Tak ze to sa judsze naszej ojczyzny czy naszych pieniedzy.

Te fortuny na ich kontach to za wyprzedanie Polski albo podpisanie szkodliwych kontraktow.

Oczywiscie nie mogli ot tak sobie wlozyc pieniedzy na konto,ale od czego jest tzw.pralnia.

Jada sukinsyny za granice na prywatna uczelnie dac wyklady za jeden wyklad dostaja 100tys$ szybko uzbieraja milion.

Te wyklady to pic na wode bo co moze nauczyc kacpski  pacholek albo moskalki magister w dodatku pijany?

Kazdy moze wplacic dowolna sume na uczelnie [rywatna a ta moze te piniadze dowolnie wydac na kogo chce tyle ze te pieniadze to nie dowolna suma tylko umowiona

i to z wiadomym przeznaczeniem chodzi o dokadnie tego prelegenta to dziala w calym swiecie.

 

Zeby PIS wygral ci co wspieraja i chca PISu to musza potrzasnac kieszenia tak jest na calym swiecie ze kasa odgrywa najwieksza role w wyborach.

Tyle ze Polacy sa dalej w swiadomosci w PRLu ze wszytko jest za darmo i sie samo zrobi i sie im nalezy.

Wystarczy ze 6 milonow sympatykow PISu wplaci po 20zl to juz bedzie 120milionow a to moze wystarczyc zeby wygrac z PObolszewia.

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1
#1423858

...dziadostwo rządzące już jest tak beszczelne a lemigoza wyżarła resztki co kiedyś było mózgiem że teraz nie ma co się z tym kryć - no na przykład,  jedyny słuszny wódz powinien od razu z grubego rurska walnąć - moi rodacy lemingi my jako jednyna słuszna partia finansowani jesteśmy przez III rzeszę bo.......nie okradamy was jak PISIORY i inni...tylko my i jeszcze raz my....kapitał germański rząd ruski ...a waszych kieszeniach pustki....

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ardawl

#1423870

Teraz normalnie funkcjonuje cinkciarz(reklamy w tv),tak jakby to było coś pozytywnego.Cinkciarze w całym kraju funkcjonowali tylko dlatego że opłacalli się mililcji a na niewygodnych donosili.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

staryk

#1423875

Przecież Tusk i PO to agenci Putina!!!!

Oddali śledztwo , itp.

A tu patrzcie finansowani przez niemieckie CDU.

Jedyne wyjaśnienie to to,że CDU jest finansowany przez KGB i wtedy wszystko by się zgadzało.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Kazek

#1423881

Konsekwentne i logiczne byłoby zadanie teraz pytania, kto finasnsuje PO, skoro partia ta tak chętnie rezygnuje z dofinansowania z budżetu państwa, pozostawiając swych politycznych konkurentów bez żródła legalnego finansowania ?

Czy jest to również rządząca w Niemczech partia ?

W jaki sposób premier Tusk odwdzięcza się swym dobroczyńcom ?
Czy przypadkiem za to poparcie nie musimy zapłacić my, wszyscy Polacy głodowymi zarobkami i przymusem emigracji za chlebem ?
Czy to naprawdę polski premier, czy niemiecki ?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1423938