TO JUŻ NIE MÓJ PREMIER

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz
Blog

Arogancja, bezczelność i buta Platformy sprawiają, iż coraz częściej myślę, iż ta partia w pomiataniu ludźmi i oszukiwaniu społeczeństwa posuwa się znacznie dalej, niż niegdyś PZPR. Na domiar złego, wczoraj dołączyli do nich Ali-Baba Palikot i jego czterdziestu rozbójników. Zdeptano polityczny obyczaj. W dążeniu do partyjnej hegemonii nie ma już poczucia wstydu. Nastało prawo dżungli. Kto silniejszy, ten lepszy. Wszystkie chwyty dozwolone.

Jedynym niekwestionowanym autorytetem jaki nam się jeszcze ostał jest Jan Paweł II.

Niestety, wczoraj pan Tusk celem umocnienia władzy z premedytacją nakazał partyjnym żołdakom by wicemarszałkiem polskiego Sejmu wybrali niejaką Wandę Nowicką. Tak, tak, tę samą, która niegdyś ośmieliła się powiedzieć, iż się wstydzi, że Papież jest Polakiem. Przemilczę już biografię jej partyjnego kolegi pana Kotlińskiego by nie kalać etosu bestialsko zamordowanego ks. Popiełuszki. Nawet nienawistny furiat Niesiołowski wydawał się pognębiony tym upodlającym głosowaniem.

Więc dzisiaj, w wigilię Narodowego Święta Niepodległości chciałem panu, panie Premierze oznajmić, że choć szanuję funkcję, którą pan piastuje jako Urzędnik Państwowy, to od wczoraj, nie jest pan już moim premierem jako człowiek.

Dlaczego? Bo uważam, że nie zdołał pan sprostać zaufaniu Polaków, którzy panu powierzyli tę moralnie zobowiązującą funkcję. Wiem, wiem, że w polityce trzeba czasem dokonywać trudnych wyborów. Ale nawet Premier nie ma prawa narażać na uszczerbek najdroższych Polakom świętości. Nie musiał pan tego robić. Więc choć bardzo bym chciał, ja się już do Pana nie przekonam.

Kiedyś pan napisał, że „polskość to nienormalność”. Łudziłem się jeszcze, że się to panu wtedy niechcący wypsnęło. Wczoraj pan pokazał, kim pan jest naprawdę.

Krzysztof Pasierbiewicz
(nauczyciel akademicki)

Źródsło oryginalne:
http://salonowcy.salon24.pl/362108,to-juz-nie-moj-premier

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

A ja nie ufałem im od 1989r,gdzie sprzedali Polskę za bezcen nazywając to prywatyzacjom,gdzie Tusk brał w tym udział,a do reszty dowiodło mnie że Tusk sprzyja ubecji i WSI,po nocnej zmianie gdzie Tusk w raz z TW Bolkiem,Pawlakiem,Moczulskim,dali zielone światło ubekom i WSI,obalając legalny rząd pana Olszewskiego,i dziś widzimy,kaci lepiej żyją,jak ich ofiary,i to jest właśnie ten cud Tuska,który obiecywał społeczeństwu

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200462

do tych typów przemawia tylko siła i to obca. Oni nie są z naszej polskiej bajki tylko z obcej przemocy! Nadchodzą czasy wielkiej wojny, nieuniknionej ostatniej wojny tej cywilizacji i znowu sprowokowanej wielką kasą takich typów - planistów jak Rockeffelerzy i inni wielcy przestępcy tego świata. Bo to od nich płyną wskazówki jak zwalczać narodowe tradycje poszczególnych krajów. Ubzdurali sobie, że wprowadzą jeden światowy rząd i będą rządzić całą ludzkością, a te pieski wykonują każde polecenie płynące odgórnie. W Kalendarzu Majów jest powiedziane; NIC JUŻ NIE WRÓCI DO NORMY TEJ CYWILIZACJI, KTÓREJ KRES WŁAŚNIE NADCHODZI I NIKT NIE SCHOWA SIĘ W SWOIM BUNKRZE PRZED NADCHODZĄCĄ KATASTROFĄ! Teraz, właśnie teraz następuje czas polaryzacji dusz i to jest naprawdę ostatni dzwonek po której stronie każdy stanie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200510

W kraju jest poruta,
Głupki wybrali fiuta.
http://www.youtube.com/user/janolsza?feature=mhee

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JAN OLSZEWSKI

#200472