Znienawidzony kurdupel z wiecznie rozwiązaną sznurówką

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz
Blog

Po długim milczeniu Jarosław Kaczyński zabrał głos w ważnej dla Polski sprawie imigrantów.

I co?

W post-komuszych mediach powiało grozą i psy się rozwyły. Komentują, judzą, podszczypują, obrażają, knują, opluwają…

Więc coś Wam przypomnę – rozszczekane kundle.

Pamiętacie jeszcze ileż to razy cynicy z Gazety Wyborczej bili go niżej pasa, a sędziowie udawali, że tego nie widzą. Zaś sprzedajni fotoreporterzy zrobili mu tysiące szpetnych fotek.

Ileż nieczystych ciosów musiał przyjąć Prezes.

Na korpus - od brutalnie faulujących dziennikarskich hien: Olejnik, Kolendy-Zaleskiej, Lisa, Żakowskiego, Wołka, Szostkiewicza, Kuczyńskiego i nieustannie go punktujących jadowitą kpiną „satyryków” Szkła Kontaktowego.

Ile bolesnych ciosów dostał na wątrobę - od sprzedajnych lizusów z tytułami profesora: Kuźniara, Markowskiego, Krzemińskiego, Czapińskiego, Śpiewaka, Nałęcza et consortes, którzy go przedstawiali ludziom, jako ludojada pożerającego na śniadanie niemowlęta..

Ileż trafień na szczękę zaliczył - od politycznych rzezimieszków: Palikota, Sławka Nowaka, Radka Sikorskiego, Grupińskiego, Olszewskiego...

No i ta straszliwa seria brudnych ciosów, jaką dostał w splot słoneczny od tandemu do mokrej roboty Miller – Anodina.

Bili bezlitośnie. A gdy się tylko zachwiał, z loży różowego salonu rozlegało się zdziczałe wycie: Złam mu szczenę!!! Wal go w potylicę!!! Wybij zęby!!! No bij!!! Zabij!!! Dorżnij!!! A że ludzi nietrudno podpuścić, rozpalona widownia wyła razem z nimi.

A, gdy prezes schodził po walce do szatni, pluli na niego w przejściu obłąkany z nienawiści Niesioł i toksyczna Janka Paradowska wylewając mu na głowę hektolitry pomyj i fekaliów.

A nazajutrz Gazeta Wyborcza wybijała tłustą czcionką nagłówki: „Już nigdy nie wróci na deski”. „Kaczyński na zawsze skończony”.

A ten znienawidzony przez post-komunistów „kurdupel z wiecznie rozwiązaną sznurówką” odradzał się za każdym razem jak Feniks z popiołów. Odnowiony, rześki, gotowy do walki o Polskę.

Jak to możliwe??? Głowią się ci, co go zdawało się mieli na widelcu, którzy już tyle razy witali się z gąską, a gdy na Polskę spadła tragedia smoleńska zacierali ręce, że tym razem już się nie podniesie.

Otóż odpowiedź jest prosta.

Choć rozumiem, że można Kaczyńskiego nie lubić, to nie sposób zaprzeczyć, że pan Prezes posiada ów nadprzyrodzony polityczny instynkt, który go czyni czującym wolę narodu mężem stanu.

Wisi Wam warga?

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, ten sam, który PIS wielokrotnie konstruktywnie krytykował)

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (31 głosów)

Komentarze

Szanowny Panie Profesorze,

dziękujemy z małżonką za ten cenny wpis dotyczący wybitnego męża stanu, szczerego patrioty Pana prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego

                        Z wyrazami szacunku

 

          

Vote up!
13
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#1493918

Witam! Chcac ustabilizowac Polske,To musimy zarabiac 5 tysiedzy zlotych! Nie ma skladek ,nie ma godnych emerytor! Dlaczego Wymiar Sprawiedliwosci nie placi skladek do urzedu skarbowego! Dlaczego Wojsko ,Policja,Sady???Oni maja inne rodziny???Czas na nowa Polske!

Vote up!
14
Vote down!
0

ronin

#1493919

!!!!!!!!!!!!!!

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1493937

Od siebie mogę dodać, że na temat Prezesa PiS Jarosława 29 czerwca 2014 roku napisałem artykuł na Niepoprawni.pl. Wówczas w "zajawce" napisałem tak, cytuję: "Nie jestem członkiem PiS-u, ani żadnej innej partii. Ale szlag mnie trafia, kiedy czytam komentarze, w których niektórzy tu piszący „utuskują” na Jarosława Kaczyńskiego. Że w życiu prywatnym jest nieporadnym gamoniem, że… w życiu politycznym jest nieudacznikiem, itp. Zatem muszę zareagować, bo taka opinia jest krzywdząca dla tego polityka. Tym bardziej, że owi piszący nie podpierają swych opinii faktami, a jedynie kierują się… swoją antypatią do „Kaczora” – jak go niekiedy nazywają. W dodatku piszą, że robią to… z chrześcijańskiej miłości".

A co osiągnął jako polityk? O tym można przeczytać tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/8282/nie-mow-falszywego-swiadectwa-przeciw-blizniemu-swemu-j-kaczynski-nieudacznikiem. 

 

Serdecznie pozdrawiam,

Satyr

Vote up!
11
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1493924

Że nie udało się zgładzić dwóch braci naraz, bo nie ma takiego drugiego polityka, który PO tylu razach jakich żydo ubecja mu zadała, by wstał.

A Jarosław zawsze wstawał, i szedł wyprostowany, i zawsze gotowy do obrony Polski.

I to on poprowadzi nas do zwycięstwa na jesieni.

Vote up!
9
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1493931

Jestem od poczatku zwiazany z PISem! Kaczynscy ,to Polska! Zostal nam sie jeden,Ktorego kochamy,jako wielkiego Polskiego Patriote! Klaniam sie!

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1493971

moę powiedzieć, że nie krytkowałem Go nigdy!. Jestem nie tylko rówieśnikiem, ale też prawie sąsiadem. Pochodzę z warszawskich Bielan, które w latach dzieciństwa administracyjnie podlegały pod Żoliborz. Podobna mentalność, pochodzenie społeczne i szacunek dla Ojczyzny, uczyniły mnie Jego najwierniejszym kompanem!. Obcym, a bardzo bliskim!. Pamiętam jakie boje toczyłem na forum brukowca "spieprzaj dziadu" z tamtejszą rozpasaną hołotą. Byłem tam jedynym krytykiem, ich prostactwa!. To był portal Palikota i jego wychowanej na marginesie społecznym, kamaryli!. Nikt chyba nie dał im się we znaki, tyle co ja!. Byłem znienawidzony i opluwany. Portal szlag trafił, a ja dalej tępie plugawe, lewackie szumowiny. Wszędzie gdzie tylko zbytnio się panoszą. Na Onecie, Interii i WP......

Vote up!
8
Vote down!
0
#1493942

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Piotr_bzyk został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jak w temacie, platforma rujnuje ten kraj ale czy jeśli Pis dojdzie do władzy może być lepiej?

Vote up!
0
Vote down!
-4
#1493964

Moze wtedy cos Ci madrego do glowy przyjdzie

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1493965

Chwalebnie chlopie zaczales!Nie prowokuj

,bo ktos sie poczuje obrazony!

Vote up!
2
Vote down!
0

ronin

#1493966

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Piotr_bzyk nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Może jakieś normalne wypowiedzi?

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1493967

"Może jakieś normalne wypowiedzi?"

Wlasnie tego Piotrze od Ciebie oczekujemy

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1493969

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Piotr_bzyk nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Która część mojej wypowiedzi jest poza normą?

Vote up!
0
Vote down!
-3
#1493970

Całokształt - synu - całokształt !  ( tak odpowiedział ojciec synowi na pytanie : za co dostaję w tyłek ?)

Vote up!
5
Vote down!
-1

#1493974

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Piotr_bzyk nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Odnoszę wrażenie, że większość użytkowników tego serwisu jest pro pisowskich. Stąd moje pytanie. Ok, każdy może mieć własne poglądy, można głosować na PiS, zmienią się tylko nazwiska w partii rozdającej karty, zmieni się też logo. Niestety nic poza tym. Zasada jest taka: jeśli raz gość w Twoim domu okazał się zlodziejem drugi raz zapewne już go nie zaprosisz prawda? Niestety w umysłachi polskich wyborców świadomość ta zbyt często nie występuje. Od kilkunastu lat w polityce oglądamy te same ryje- karawna zwana RP konsekwentnie zmierza w kierunku przepaści. Dlaczego więc oddajemy lejce cały czas tym samym ludziom? Czas wyłączyć telewizory i włączyć myślenie. 

ps. wiem, że komentarz będzie zbombardowany minusami- nie dbam o to. 

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1493975

Cyborgu, jak to się mówiło ?

- bzykniem bo odwykniem, chyba

 

No i bzyknął synuś i lanie dostaje: 

I nie wie synuś dlaczego.

Nie pasuje synkowi niech spada stąd.

MIEJSCE nie dla takich jak on,

 

panie kolego....

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1493997

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Twoje pytanie jest jak najbardziej w normie. Natomiast komentarze na NP są , niestety ,czasem dużo poniżej normy, czasem głupie, czasem chamskie. Zaglądając tu trzeba być na wszystko przygotowanym. Różnie zachowują się Polacy. Co do twojego pytania ...uważam, że dojście pis-u do władzy niewiele zmieni bo to społeczeństwo decyduje o jakości życia a nie partia ta czy tamta. A jacy jesteśmy? Miałeś właśnie okazję się przekonać o poziomie "elity" narodowej. Nie mogę Ci dać plusa bo mi ta funkcja została odebrana.

Vote up!
2
Vote down!
-4

Verita

#1493976

Od kiedy pamiętam, jestem wiernym "pieskiem" Kaczyńskiego. Pomimo swych wad, przywar, trudnego charakteru zawsze go ceniłem za ten niesamowity instynkt polityczny. I zawsze mu wierzyłem. To prawda, że zwykły polityk powinien dawno polec, spasować, wywiesić białą falgę. Nikt, nigdy nie był tak szkalowany, opluwany, wyśmiany knajackim rechotem "różowych" elit. Nawet smierć jego brata, poprzedzona totalną nagonką i zaszczuciem Prezydenta, nie zesłała go w poltyczny niebyt. Przycichł, przygasł ale trwał, aby "odrodzić" sie na nowo. Trzeba mieć niesamowity charakter, wielką wewnętrzną siłę, która pozwala mu znosić te wszystkie ciosy niczym Cassius Clay w pojedynku z George'em Foremanem.
Jednocześnie mam cholerny żal, również do samego siebie, że nie obroniliśmy jego zwycięstwa z 2005 roku, że pozwoliliśmy aby rechot zjednoczonych sił zła, zaszczuł Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Teraz rodzi się wielka szansa na ponowne zwycięstwo. Jedno już było. Mamy Prezydenta, z którego możemy być dumni. Teraz kolej na Parlament. Skorzystajmy z tej szansy!

Dziękuję autorowi za wpis. 100% popracia!

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
4
Vote down!
0

Kriss66

#1494007

 

Pan Prezes Kaczyński jest jak Guliwer:
 
POśród liliputów.
Przerasta badziewie we wszystkim.
Więc się POdnieca dno sznurówką 
z butów.
I się nakręca swoim własnym piskiem.
 
POtuskie kundle, POstkomuniści,
Na WSIowych smyczach borsuki różne:
 
i k.....wy sprzedajne - żurnaliści.......
 
 
Vote up!
2
Vote down!
0
#1494014