Uroczyście i godnie. Marsz Pamięci 10.03.2011 r.

Obrazek użytkownika MD
Kraj

Na początek, chcę się podzielić ze społecznością niepoprawnych.pl radością z faktu konsolidacji naszego narodu przy sprawie upamiętnienia ofiar drugiego Katynia. Masz św. i Marsz Pamięci odbył się z udziałem przynajmniej kilku tysięcy ludzi, w uroczystej, pełnej zadumy atmosferze. To były chwile, gdy rzeczywiście można poczuć POLSKOŚĆ. Może jeszcze drobny szczegół. Jak miło być w tak wielkiej grupie ludzi, którzy zachowują się kulturalnie, GODNIE. I to niezależnie od wieku uczestników. A przybyli na wczorajsze uroczystości ludzie starsi, w średnim wieku, ale też sporo było ludzi młodych. W takich postawach tkwi wielkość, tego prawdziwie obywatelskiego ruchu. Zachęcam, wszystkich do udziału w tych uroczystościach w kolejnych miesiącach. Starsi mogą sobie przypomnieć, legendarne już Msze św. za Ojczyznę. Dwa miesiące temu sam Pan Premier Jarosław Kaczyński przyznał, że atmosfera przypomina czasy Solidarności. Młodsi mają niepowtarzalną okazję wielkiej lekcji patriotyzmu. Czy, pytając na warszawskiej ulicy możemy dowiedzieć się kto to jest ks. Stanisław Małkowski? Po udziale w takich uroczystościach jesteśmy rzeczywiście dużo bogatsi.
Rzeczywistość nie jest dla nas łaskawa. Wojna propagandowa trwa. Wczorajsze uroczystości próbowali zakłócić "tarasowcy", zapewne na komendę któregoś z decydentów PO. Mizerny był skutek ich hałasu.
Na koniec proszę porównać dwie filmowe relacje z przemówienia Jarosława Kaczyńskiego. Najlepiej bez głosu.
Pierwsza:
http://www.youtube.com/watch?v=dAo_pGYBXEk&feature=player_embedded
Druga:
http://www.tvn24.pl/12690,1692348,0,1,kaczynski-idziemy-ku-prawdzie,wiadomosc.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Byłem, potwierdzam, był pełen przegląd wiekowy uczestników, świetne przygotowanie techniczne - transparenty. Mam i z dumą noszę przyklejoną mi naklejkę SMOLENSK 2010 PAMIETAMY

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142376

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142384

Dziękuję za umieszczenie tej relacji w swoim komentarzu.
Pozdrawiam
MD

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142386

W jakiejś nieziemskiej poświacie go ukazali..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Jedynie prawda jest ciekawa"

#142595

Właśnie takimi "szczegółami" buduje się obraz "nienawistnego" Jarosława Kaczyńskiego. Przecież w relacji na niezalezna.pl Pan Premier jest pełen ciepła i sympatii a dzięki "kolorom" na WSI już o sympatię trudno... do tego dołożyć jeszcze jakiś "obiektywny" komentarz i lemingi są nakarmione.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#143102