Nie idź tą drogą - Red. Sakiewiczowi do sztambucha

Obrazek użytkownika raven59
Kraj

Panie Redaktorze Sakiewicz!
Sądziłem że od człowieka, który jest redaktorem naczelnym poczytnego pisma można wymagać pewnego minimalnego intelektualnego wysiłku. Czasem jest lepiej milczeć, to dobra zasada, gdyż gdy się zabierze głos będąc nieprzygotowanym, inni zrozumieją, że mają do czynienia z głupcem.
Żeby zabierać zdanie na jakikolwiek temat trzeba mieć na ten temat elementarną wiedzę. Zabiera Pan głos w sprawie Grzegorza Brauna. To ja się pytam - czy zobaczył Pan całe nagranie z dyskusji, w której miedzy innymi zabierał głos Grzegorz Braun? Cały - nie kawałki, które podsunęła panu gazeta.pl, tokfm.pl czy tvn24.pl?
Oglądał Pan?
Śmiem wątpić ponieważ wymagało by to poświecenia około 2 godzin czasu. Gdyby Pan obejrzał nigdy nie zabrałby Pan głosu w ten sposób.
Nie przeczytał Pan również stenogramu z tego spotkania ponieważ do tej pory takowy nie istnieje. W tej chwili on powstaje, z całą pewnością w dwóch miejscach, jeden w prokuraturze a drugi na moim komputerze. Stenogram z prokuratury nie będzie dostępny ogółowi zainteresowanych sprawą. Myślę że z moim będzie się Pan zapoznać za kilka dni. Gdy tylko skończę dam Panu znać. Na razie proszę się zapoznać z tekstem zawierającym początek spotkania i dłuższą wypowiedzią Grzegorza Brauna:
http://niepoprawni.pl/blog/3444/jak-z-tego-wyjsc-%E2%80%93-zapis-spotkania-%E2%80%93-cz-i
Proszę uważnie go przeczytać nie pomijając wypowiedzi osób, które zabierały głos przed Grzegorzem Braunem.
Myślę, że jeżeli by Panu zależało to mógłby Pan zlecić któremuś ze swoich dziennikarzy biegłych w stenografii i w kilka godzin miałby Pan pełny tekst dyskusji.
I wtedy miałby Pan prawo zabierania głosu w tej sprawie.
A tak będąc nieprzygotowany przyłącza się Pan do zgiełku, który przygotowały tak znamienite organy głównego nurtu mediów jak Gazeta Wyborcza czy TVN.
Staje Pan z nimi w jednej linii, w jednym szeregu, razem z mediami, które Pan reprezentuje.

Moje gratulacje!

http://tomaszsakiewicz.salon24.pl/468088,pomocnicy-prowokacji

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Piękne podsumowanie, by pan Sakiewicz, nie zadzierał za bardzo nosa??? Widać, że kreuje się na mędrca opacznościowego, który poucza, co komu wolno a czego nie??? Tym bardziej, że chętnie drukuje i wyświetla wypowiedzi pana Brauna??? Popełnia ten sam błąd, co cała masa celebrytów, zwalcza konkurencję??? Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#310727

Sakiewicz nie jest godzien Braunowi buty czyścić.
A jego obecność w pobliżu Jarosława Kaczyńskiego jest obrazą dla Jarosława.
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

#310731

 spotkalem sie z niepublikowaniem wpisow tak na niezaleznej jak i na wpolityce.pl mimo ze komentowalem sporadycznie. Nie mieli jednak oporow przed publikowaniem rozmaitych pyskowek czy jakichs bzdur. Ponadto p Sakiewicz uprawia jakis rodzaj pro-izraelsko-amerykanskiej propagandy. Na ww portale juz od  dawna nie zagladam. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#311022