Nie o Mary Wagner - premiera filmu i spotkanie z Mary Wagner

Obrazek użytkownika raven59
Idee
Mary Wagner na premierze filmu

Po obejrzeniu tego filmu nie pozostaniesz obojętny.

Premiera filmu Grzegorza Brauna "NIE O MARY WAGNER" w kinie Luna, połączona ze spotkaniem z Mary Wagner, kanadyjską katoliczką więzioną za obronę życia poczętego. W spotkaniu po premierze filmu wzięli, obok w/w również m.in.: Mariusz Dzierżawski i Jacek Kotula a także osoby współpracujące przy powstaniu filmu.

]]>http://film-ratuje-zycie.pl/]]>
]]>https://www.facebook.com/marywagnerpolsce]]>
]]>http://prolifeprisonersofconsciencewebstartscom.webstarts.com/mary_wagne...]]>

]]>http://www.youtube.com/watch?v=-k4NUz5NIlc]]>"Mary Wagner, 38-letnia Kanadyjka, która za obronę życia i przekonywanie kobiet do zaniechania aborcji spędziła 23 miesiące w więzieniu, stając się symbolem walki z cywilizacją śmierci, wkrótce przyjedzie do Polski.

Gorliwa obrończyni życia przyjedzie do Polski na zaproszenie Jacka Kotuli, szefa Fundacji PRO – Prawo do Życia na Podkarpaciu. – To jest bohaterska dziewczyna, która narażała swoje życie, żeby ratować niewinne dzieci, których matki zdecydowały już o ich unicestwieniu – relacjonuje w rozmowie z NaszymDziennikeim.pl Jacek Kotula. – Udawała się do klinik aborcyjnych w Kanadzie – kraju, gdzie nie ma żadnych ograniczeń dla aborcji i gdzie dziecko przed urodzeniem nie jest traktowane jak człowiek, rozdawała białe róże pracownikom, przypominając o wartości ludzkiego życia, modliła się, namawiając kobiety do zrezygnowania z aborcji, co w wielu przypadkach się jej udawało – zaznacza. – Kiedy usłyszałem o niej i jej bezkompromisowej postawie w obronie życia nienarodzonych dzieci, postanowiłem zaprosić ją do Polski. Nawiązałem z nią kontakt i ku mojemu zdziwieniu otrzymałem pozytywną odpowiedź – podkreśla Jacek Kotula.

Tym sposobem Mary Wagner, która za obronę życia została pociągnięta do odpowiedzialności karnej i w areszcie spędziła 23 miesiące, stając się symbolem walki z cywilizacją śmierci, 2 października przyjedzie do Polski, gdzie spędzi ponad dwa tygodnie. Będzie miała 26 otwartych spotkań i 20 mniejszych, nieoficjalnych. Ponadto 16 października będzie obecna w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie, gdzie odbędzie się rozprawa w procesie cywilnym, jaki Szpital Specjalistyczny Pro-Familia w Rzeszowie wytoczył obrońcom życia Jackowi Kotuli i Przemysławowi Syczowi.
(...)
Mariusz Kamieniecki"
całość tutaj: ]]>http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/100421,mary-wagner-przyjedzie-do-...]]>
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Mam nadzieję , ze sama obecność pani Wagner na sali rozpraw obroni oskarżonych przed wyrokiem skazującym . Co za czasy , obrońcy życia traktowani są jak kryminaliści .

Pozdrawiam .

Vote up!
8
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1443935

dziękuję za ten materiał.

Tam gdzie obrona życia nienarodzonego, tam zawsze najwyższa ocena od "Bibrusa".

"Dołowanie" tego ważnego postu potwierdza, że to co najlepsze na "NP" wisi na samym dole.

Pozdrawiam. 5.

Vote up!
5
Vote down!
-2

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1444074

Jest wielu takich którzy za wzór demokracji i praw obywatelskich postawią Ludową Republikę Kanady gdzie większe prawa ma obronca fok lub karibu a nie nienarodzonych dzieci

Vote up!
3
Vote down!
-1

hobo

#1444172