Zgroza.Symbol ateizmu w Sejmie

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Jazgot palikociarni i żądania usunięcia Krzyża z Sejmu są bezpodstawne. W Sejmie w identycznym miejscu i równie widoczny znajduje się symbol ateizmu. Żądajmy zawieszenia w tym miejscu choćby portretu Premiera lub Prezydenta

 Ludzkość posługuje się symbolami od swojego zarania.Mozna je znaleźć nawet w jaskiniach. Ludzie którym symbole przeszkadzają, są na poziomie intelektualnym człowiek przed jaskiniowego.

 

 

  Krzyż przez wieki był symbolem dążeń narodowych i walki ze złem spadającym na Polskę, zachowując ciągle swój religijny  charakter . I tak jest do dzisiaj.

 

W tak laickim kraju jak Gerat Britain posiedzenie parlamentu zaczyna się od modlitwy . Zgodnie z wyrokiem Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w Strasburgu: - Krzyż jest nie tylko symbolem religijnym, ale zwiastuje to, co najlepsze w Europie: etykę chrześcijańską.

Dla Polaków Krzyż symbolizuje coś więcej - walkę o wolną Polskę.

 

Włochy wygrały przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu, który rozpatrywał ich odwołanie od poprzedniego orzeczenia Trybunału, sprzeciwiającego się obecności krzyży w szkołach. Trybunał w uzasadnieniu podkreślił, że krzyż jest "symbolem zasadniczo biernym" i nie ma wpływu na uczniów. Wielka Izba Trybunału 15 głosami za i przy 2 głosach sprzeciwu ostatecznie uznała, że wieszanie krzyży w szkołach nie stanowi naruszenia prawa do wolności ani nie jest elementem "indoktrynacji".

Ta informacja jest w zasadzie "dla porządku", ponieważ krzykliwa hałastra straszy skargą do Strassburga.Niejako również dla porządku dopowiemże wykluczenie Krzyza z widoku publicznego przyczyni się automatycznie do zajęcia się przez pana Arlukowicza conajmniej 30 milionami wykluczonych chrześcijan. Ciekawe jak sobie z nami poradzi jeśli jednego dnia przyjdziemy do jego ministerstwa?

Pretensje ateistów są bezprzedmiotowe, bowiem w Sejmie jest na widoku publicznym ich symbol.

Ateiści ,przeciwnicy Kryża, prefidnie pokazują tylko jedne drzwi wejściowe. A jaka jest prawda ?

                          

Każdy widzi. Nad drugimi drzwiami jest symbol ATEISTÓW- pustka ! Taka sama jak w ich sercach i umysłach.

Ciekaw jestem jak należy postąpić z ich symbolem.

Sprawa jest prosta. Razi ich widok krzyża? Niech sobie patrzą na drzwi lewe i lewymi drzwiami wchodza i wychodzą tak jak na lewactwo przystało. Prawe drzwi sa dla ludzi prawych.

W sprawie krzyża normalnie wypowiada się PSL. -" Niech sobie składają , natomiast ten krzyż tam pozostanie. I tutaj żaden Palikot ani jego Ruch nic nie zrobią w tym zakresie, by go zdjąć, bo gdyby tylko próbowali zdejmować, nie wiem, fizycznie, to prędzej by zdjęli Palikota niż ten krzyż -

- Żaden marszałek własnym zarządzeniem nie może podjąć decyzji o zdjęciu krzyża. Marszałek czuwa na straży oczywiście godności, porządku w Sejmie. Ten krzyż nie zakłóca porządku w Sejmie, a jeżeli kogoś opętał szatan, mam nadzieję, że kiedyś to zrozumie i przejdzie czy wejdzie na prawdziwą ścieżkę" - oświadczył Kłopotek

Facet z PSL- nie cygani tylko mówi wprost i do tego mądrze. Hofman powinien teraz połknąć własny jęzor i chyba połknął bo na ten temat jak dotąd ani słowa.

 

Brak głosów

Komentarze

Tymczasem socjotechnika wkracza w nowy etap.

Spójrzcie na medialną woltę, którą obserwujemy, no może niektórzy obserwują a inni z debilnym wzrokiem gapią się w TV z puszką lecha w łapie. Otóż dziś, chyba pierwszy raz TV 2 w godzinie największej oglądalności (około 18:00) pokazała mszę luteran z płomiennym kazaniem ich kapłana. Natomiast radio na każdym kanale bębni o helloween a w głównym wydaniu wiadomości oprócz wzmianki o święcie luteran, mieliśmy szybki wykład o budownictwie sakralnym cerkwi. Jak sami o siebie nie zadbamy, dopóki będziemy siedzieć i narzekać z założonymi rękami, zdechniemy jako Polacy, jako Naród. To się naprawdę dzieje, trzeba tylko umieć dostrzec chytre praktyki skurwiałego lewactwa. Otwórzcie oczy i bądźcie czujni.

Vote up!
0
Vote down!
0
#195870

odpowiadać racjonalnie.
Ale taki "bryk" nie znajduje na portalu uznania. Szkoda. Bowiem ważne jest nie tylko jak takie sprawy "zalatwiać" w Sejmie ale jak z takimi poglądami polemizować prywatnie w towarzyskiej rozmowie. A tu najczęściej reakcji nie ma. nawet jak w naszej obecności opowiadaja "kawaly" o religi, wierze, księdzu , kościele ludzie rechocza razem z "komediantami".

Nathanel

WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM.

Vote up!
0
Vote down!
0
#195876

świetny wpis. Też to zauważyłem!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#195896

Dycha!
Przy okazji informuję, że Pan Boniecki, dawniej ksiądz, dziś w swojej ulubionej Gazecie Wyborczej poparł Palikota, i chyba razem będą walczyć o zdjęcie krzyża z sejmowej sali. Pustka zbliża tych dziwnych ludzi do siebie, a krzyż przeszkadza.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#195889

#195986