Wyją hieny i kojoty

Obrazek użytkownika Nathanel
Kraj

Jeszcze nie umilkły dzwony i syreny a już wyją szakale, kojoty i hieny. Widocznie czują truchło na platformie.

Nie zgadzam się na żadne upolitycznienie tego wydarzenia -powiedział w Gnieźnie prymas Polski, abp Józef Kowalczyk.  Czyżby biskup miał jakąś współwłasność (udział) w wydarzeniach pod Smoleńskim,że chce rządzić nimi jak prywatnym folwarkiem? Jeżeli ktoś będzie chciał to upolitycznić, to zatracił ducha chrześcijańskiego - powiedział prymas podczas konferencji prasowej. Z tym zgoda, T.W. "Cappino". Kowalczyk już to swoim przykładem udowodnił. dziś nie pierwszy raz.

"Dzisiejsze uroczystości to klęska JarKacza. 7 tys pod pałacem to mniej niż na meczu Korona-Wisła. Tak się kończy upolitycznianie katastrofy" - napisał na Twitterze poseł partii bez legalnej nazwy, Paweł Poncyljusz.

Według  Marka Siwca, prezes PiS w “bardzo drastyczny sposób, nie zważając na pamięć ofiar, zaczął kampanię wyborczą”. Jemu ,specjaliście od oddawania szacunku na kolanach, można wierzyć.

Prezes PiS przedkłada interes własnej partii nad interes narodowy. Interes narodowy polega na umacnianiu więzi społecznych, a nie na dzieleniu Polaków na skonfliktowane grupy- to Gowin. Towarzyszu Gowin, Polacy już się nie pozwolą związać i ubezwłasnowolnić.

To, że dziś odbywało się kilka różnych uroczystości i że PiS uczestniczył w swoich, a nie w państwowych obchodach, świadczy o tym, że PiS nie chce budować z innymi obywatelami wspólnoty narodowej,

......

mówi Karasiewicz. który pewnie chce widziec Polskę we wspólnocie "niepodległych państw".Niedoczekanie.

 

 Obchody widzę tragicznie,powiedział Deresz.  Widocznie był w "końskich" okularach.

To wycie, to balsam na moje serce. Wyją, bo widocznie mocno ich zabolało. I dobrze, bo powinno.Towarzystwo jak widać doborowe.

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Masz rację. Pysznie skowyczą. Jak tak dalej pójdzie, to mogą się nie tylko skrętu kiszek ale i skrętu zwojów mózgowych dorobić.
Jeden z poznańskich profesorów powiedział, że na jego oko to mogło być na Krakowskim Przedmieściu i Al. Marszałkowskich i 100 tyś. ludzi, a to człowiek spokojny, wyważony.
A co do dzielenia i zawłaszczania.
Prawda łączy, kłamstwo dzieli. Niech przejdą na naszą stronę i zaczną razem z nami szukać prawdy. Droga otwarta.
Oni załatwiają, że Ruskie oddają skrzynki, wrak samolotu, my otwieramy trumny, robimy sekcje zwłok, zapraszamy speców od katastrofy w Lockerbie i składamy szczątki Tupolewa, prosimy Amerykanów o zdjęcia, o pomoc. Pełna zgoda narodowa.
Zawłaszczamy patriotyzm?! Przecież oni się brzydzą polskim patriotyzmem. Niech się trzymają od niego z daleka, żeby im nie zaszkodziło. Mogą dostać alergii albo zapaści.
Zawłaszczamy obchody rocznicy?! Czy my ustawiamy kordony, policję z pałami, szczujemy ludzi na ludzi ?! Zabraniamy im pod karą pobicia lub śmierci organizować swoje uroczystości? Mogą nawet postawić swoje pomniki Lecha Kaczyńskiego, mogą mu zbudować kopiec Kaczyńskiego. Czy my im bronimy?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#151084

Jan Bogatko

...aż u mnie (1200 km w linii prostej),

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#151140