Podpisz apel w obronie profesora Chazana

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Jak pisał św. Jan Paweł II w "Veritatis splendor": "Wobec norm moralnych, które zabraniają popełniania czynów wewnętrznie złych, nie ma dla nikogo żadnych przywilejów ani wyjątków. Nie ma żadnego znaczenia, czy ktoś jest władcą świata, czy ostatnim "nędzarzem" na tej ziemi: wobec wymogów moralnych wszyscy jesteśmy absolutnie równi" (VS 96).

Zamieszczam apel jaki do mnie dotarł, choć może już ktoś miał okazję się z nim zapoznać. Liczy się jednak każdy głos, co potwierdzi że Polacy w sprawach najważniejszych potrafią mobilizować się i łączyć. Przeczytaj. Podpisz.

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

Zwracamy się do Ciebie z bardzo ważnym apelem. Sytuacja staje się dramatyczna! Zwolniony ze stanowiska dyrektora szpitala przez Hannę Gronkiewicz-Waltz prof. Bogdan Chazan jest atakowany niemal w szaleńczy sposób.

Jad sączy się już nie tylko z ust promotorów mordowania nienarodzonych dzieci, ale także polityków odpowiedzialnych za ochronę zdrowia Polaków.

Minister Zdrowia Bartosz Arłukowicz w taki oto sposób odniósł się do osoby prof. Chazana:

 

 

Jeżeli ktoś chce stosować swoje dogmaty religijne w prawie, to powinien przenieść się do Iranu.

 

 

Dodatkowo Narodowy Fundusz Zdrowia nałożył na szpital prof. Chazana karę 70 000 złotych.

 

 

Czy jeszcze możemy mieć wątpliwości, jaki jest cel ataków na prof. Chazana?!

Chodzi o to aby zastraszyć całe środowisko lekarzy.

Nałożyć obowiązek brania udziału w aborcji.

Niepokornych pozbawić pracy.

STOP

Nie możemy na to pozwolić, musimy zaprotestować przeciwko szykanom, których doświadcza jeden z najlepszych polskich ginekologów-położników.

Nasza bezczynność może doprowadzić do sytuacji, w której lekarze będą zmuszeni deklarować ateizm. Oczywiście później przyjdzie czas na nauczycieli, żołnierzy, policjantów... A być może i nas samych.

Musimy działać, zanim będzie za późno!

Dołącz do naszej akcji, kliknij w StopSzykanom.pl i podpisz petycję.

List z Twoim podpisem trafi m.in. do Ministra Zdrowia - Bartosza Arłukowicza, Prezydent Warszawy, Hanny Gronkiewicz-Waltz. Ci ludzie są odpowiedzialni za szykany wobec profesora, niech się dowiedzą co sądzimy o ich decyzji.

Oprócz walki z szykanami, profesor Chazan potrzebuje naszego duchowego wsparcia. Za pośrednictwem strony Protestuj.pl dajemy Ci możliwość wysłania listu poparcia dla profesora. Wydrukowane listy zostaną mu doręczone.

Wierzymy, że właśnie teraz poświęcisz chwilę i podpiszesz apel na stronie StopSzykanom.pl , a także wyślesz list do profesora Chazana za pośrednictwem Protesuj.pl. 

Zespół Protestuj.pl

P.S. Potrzebujemy co najmniej 80 000 podpisów, żeby pokazać siłę i skłonić decydentów do zaprzestania szykan wobec prof. Bogdana Chazana.

     

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Nie chowajmy głowy w piasek!!!!!  Nie dajmy  sobie narzucić praw które są przeciw PRAWU BOŻEMU!!!! Katolicy pokażmy jak wielką jesteśmy rodziną !!!!!podpisujmy petycję i udostepniajmy gdzie sie tylko da!!! BÓG ZAPŁAĆ!!!!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1431958

Hitler nakazywał zabijać słabych i chorych.
Lewacy zawsze ze swoim mistrzem????. Nie zabijaj. Faszyzm brunatny i czerwony wymordował w imię swoich "idei" miliony ludzi. Dosyć zbrodni na niewinnych. Hańba.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1431961

Lewactwo chce zawlaszczyc calego czlowieka,
bez wyjatkow. Juz Nietzsche pisal, ze "sumienie to szkodliwy wymysl judeo-chrzescijanski". Lewactwo (czerwone, brazowe i teczowe) ludzi od tego sumienia chce uwolnic, to ich agenda. Bo ono wladzy oczywiscie zawsze przeszkadza. Jak do tego dopuscicie, to sie dobrowolnie zniewolicie - a dobrowolne niewolnictwo jest najbardziej haniebne.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1431963