Jest kolejne nagranie. Nie tylko dźwięk ale i obraz.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Ujawniamy kolejne sensacyjne nagranie. Możecie nie tylko słuchać ale i zobaczyć bohaterów nagrania. Informacje zawarte na taśmie zapewne mają wartość dla następnych pokoleń. Zresztą możecie sprawdzić sami.  Zbieżność osób, stanowisk, wydarzeń, zjawisk, określeń z obecnymi przypadkami jest całkowicie przypadkowa...  Stwierdzenie "To wy sami wywindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! I z was się śmieje głupcy." - to nie tylko fragmenty filmu "Kariera Nikodema Dyzmy". To ciągle powtarzająca się, powracająca rzeczywistość.

Cholerny Oxford. Mówi wam to coś?

 

   

 

„I z kogo się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!”  Z bohaterów Martwych Dusz śmiała się cała Rosja. Dziś z bohaterów taśm śmieje się cała Polska. Różnica polega na tym że tym razem  rozbawieni Polacy mają "martwe swoje dusze". To te martwe dusze powodują że ludzie dbają głownie o potrzeby ciała i dla własnej wygody pozwalają by coraz to inne kanalie wdrapywały się na piedestał.

I jeśli śmiejecie się z tergo fragmentu filmu, to sami z siebie się śmiejecie. Wkrótce wybory i cała ta heca zmierza do tego że ma nastąpić kolejna zmiana chętnych na piedestał. Już za chwileczkę już za momencik i świat się w kółko kręci , bo właśnie leci (kolejny) kabarecik.

 

  

 

Wówczas gdy pojawił się ten program wydawało się ze to satyra z tamtych czasów. A o dziwo, dziś okazuje się że nic się w mentalności (na lepsze) nie zmieniło. Że rzeczywistość przerosła najgorsze obawy i wyobrażenia. Powie ktoś że to antypolska propaganda Osieckiej i Lipińskiej. Pewnie tak. Ale powiedziano Polakom ze  państwa już nie ma ,wszyscy pochrząkali i przeszli   nad tym do porządku dziennego i czekają na nowe taśmowe sensacje z pijackich poczęstunków.

Więc pytam raz jeszcze. I z kogo się śmiejecie?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:15)

Komentarze

bananowe ksiestwo.

Zeby to nie byla prawda to mozna by sie posmiac.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1430339

W małym kręgu sprawy medialnie nadmuchiwane, jak sprawa mamy Madzi, nazwaliśmy mamamadzi. To co się dzieje jest prawie dokładną kopią, bo zapowiada się cykanie kolejnymi informacjami przez następne miesiące, a zamieszani w mamamadzię, jak tamta, nie są osadzeni, a maja plany, włacznie z wyjazdami zagranicznymi, udzielają wywiadów mediom itp. Dalej uważam, że skoro sięgnięto po przykuwanie uwagi społeczeństwa tą mamamadzią to idzie o ukrycie spraw o wiele ważniejszych niż te taśmy. W tej chwili sytuacja Polski jest gorsza niż w czas Sejmu Czteroletniego.

Model takiego działania został doskonale opracowany po kwietniu 2010 i doprowadził do tego, że jeden z moich, już byłych, znajomych posunął się do tego, że powiedział iż rzyga juz Smoleńskiem.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1430341

Uwaga - truizmy.

Władza narzucona przez obce (z reguły wrogie) siły to okupacja. Obecne władze wybiera (ało) społeczeństwo. Nie interesuje mnie to, że bardzo mała część tego spoleczenstwa. Gdyby ta władza temu spoleczeństwu przeszkadzała, należałoby oczekiwac, że owe spoleczeństwo zwane czasami elektoratem czy suwerenem zrobi wszystko by ją usunąc. Rozmaitymi formami nacisku. A co mamy w Polsce? Błogie rozleniwienie i oczekiwanie na nowego gajowego, który przyjdzie i za Polaków zrobi to, co powinni zrobic oni sami. Obecnie notuję stan TĘPEGO uśpienia.

Ci "wybrancy" rządowi nie spadli z kosmosu, to część polskiego spoleczeństwa.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1430344

obwiesi

 

choć się dyplomami 

po ścianach obwiesi

lecz z braku kultury

jest niczym obwiesi

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1430346

Trzeba ujawnić wszystkie taśmy jakie są nagrane.!! Nie obawiać się że jakiś tam (łeb konia) czytaj gertych zrobi z tego sprawę.!! Z niego taki mecenas jak z grodzkiego grodzka.!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Marika

#1430364

Czytajac czasami blogi dochodze do smutnych refleksij i zadaje sobie pytanie jak to sie stalo ze w ciagu 30 lat zrobiono z narodu nigdys dumnego bande pazernych zapatrzonych we wlasna wygode bez honoru sluzacych przygladajaca sie bezradnie jak szalbierze i cwaniaczki rozprzedaja i kupcza narodem oraz wlasnoscia narodu, tak wlasnie teraz nie zaslugujemy na miano dumnych jest oczywiscie garstka mlodych ludzi nie godzacych sie z aktualnym stanem ale wiekszosc wydaje sie byc zadowolona i nie stac ich lub strach paralizuje bohaterow na wspieranie tych mlodych ludzi a szkoda bo moglibysmy jeszcze raz pokazac swiatu ze jeszcze Polska Nie Zginela!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

adolfnr2

#1430388