Albo się szczepisz , albo my cię zaszczepimy?

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Nachalnie i bez ogródek forsuje się teorię o wirusie H7N9. Nie udalo się świństwo z H1N1- więc wyprodukowano nowa odmianę wirusa wybierając Chiny -  jako poligon doświadczany. Tam jak wiadomo królików doświadczalnych nie zabraknie.

Światowi "eksperci" już dyskutują jak zapobiec "nowemu chińskiemu wirusowi H7N9) - który tak się po Chinach rozbrykał ze zachorowało już 14 osób. Jaki to % chińskiego społeczeństwa? Wirus jest śmiertelnie niebezpieczny i podobno zmarło dzięki niemu już CZWOROChińczyków. Nie wiadomo czy ze śmiechu ,czy ze strachu przed szczepionką....

Teraz wszyscy czekają czy w końcu ten cholerny wirus zacznie się rozprzestrzeniać czy nie.

"Eksperci" teraz dyskutują już tylko nie czy ale kiedy rozpocząć produkcję szczepionki na masową skalę.

Niedawno pojawiły się w mediach informacje że szczepionki które aplikuje się wszystkim dzieciom juz od niemowlęctwa mogą być przyczyna autyzmu, ADHD i innych kataklizmów coraz częściej atakujących młodzież. Natychmiast pojawiły się kontrujące publikacje twierdzące ze to nieprawda i cenzura zwinęła temat. Jest CISZA.

Taki sam kant jest z wirusami H7. Coraz wyraźniej widać że wirus ten jest hodowany w laboratoriach . Wybiera się tylko sposobu w jaki dałoby się go rozprzestrzenić spowodować pandemię i zmusić wszystkich do szczepień.

Kto ma jakakolwiek wiedzę CO JEST w szczepionce, aplikowanej bez żadnych klinicznych badań , o których nie ma najmniejszej wiedzy jeśli chodzi o MOŻLIWE skutki uboczne za kilka , kilkanaście lub kilkadziesiąt lat.szczepionce zrobionej na chybcika , bo przecież wirus jest " zupełnie nowy"

World Health Organization (WHO) powinno za swojego patrona obrać niejakiego Mendele. WHO z podobna lubością prowadzi eksperymenty na ludziach . Żywych jeszcze ludziach.

Przypominam . To wielkie zagrożenie wynika z sugerowanych 14 przypadkow zachorowań i 4 przypadków śmiertelnych przy czym nie ma żadnej pewności że to właśnie wirus były przyczyna zachorowań czy zgonów.

Na razie to mamy więcej ośrodków zangażowanych w "leczenie" choroby która nie wiadomo czy istnieje niż przypadków zachorowań. Nad wirusowym "holokaustem" dyskutują i harują w centrach naukowych w : Atlancie,Pekinie,Londynie,Melbourne,Tokio. Na ślepo szuka się na czym mozna by (trzeba by) oprzeć nową szczepionkę aby osiągnąć oczekiwane rezultaty. Eksperymenty prowadzi ośrodek badawczy Uniwersytetu Oxford (filia w Wietnamie).

Ale konia z rzędem temu , kto powie jakiego rezultatu oczekują ci , którzy kombinowali: z antraksem, oraz grypami: ptasią, świńską małpią czy jaka tam jeszcze.

Sanofi Pasteur, największy producent szczepionek w świecie , otrzymujący zlecenia z WHO juz przebiera paluchami licząc zyski. Jest też oczywiście międzynarodowa organizacja producentów szczepionek zwana: International Federation of Pharmaceutical Manufacturers and Associations (IFPMA). dziwicie się że jest tak bezczelne parcie na epidemie, skoro jest tyle gąb do wykarmienia?

Nie zapominajmy tez o takich piraniach szczepionkowych jak: GlaxoSmithKline czy Novartis.

Jakaś epidemia MUSI w końcu wypalić bo do tej pory te szczepionkowe potwory wyrzucały pieniądze na produkcję jak w zlew. Chętnie by sobie wszystkie straty, z nawiązką odbili.

Najgorsze że ciągle nie udaje się wyprodukować nowego wirusa który przenosiłby się z człowieka na człowieka. Ale wysiłki w tym kierunku nie ustają, więc kto wie ?

Największa operacja szykowała się z okazji dobrze zapowiadającej się świńskiej grypy H1N1. Firmom farmaceutycznym zeszło sześć miesięcy na wyprodukowanie specyfiku , który gdy swińska grypa zrobiła im świństwo i sama zdechła , usiłowano sprzedać nieprzydatne "szczepionki " rządom państw w/g rozdzielnika.

W Europie mamy European Centre for Disease Prevention and Control które też macza w tym procederze swoje palce.

Ciekawe czy tym razem czeka nas "globalne zagrożenie" przygotowane przez agendy NWO.

 

PS. W Chinach już zaczynają rżnąć kury po to aby "zagłodzić wirusa". Otwierają sie dwa rynki .Jeden na eksport do Chin kurzego mięsa ( bo białko jeść trzeba) oraz ...... ponad MILIARD amatorów do szczepień. W jednym kraju mozna zrobić biznes - a Chińczyki kasę mają.

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

"na metr w głąb" Kopacz nie kupiła szczepionek, bo po prostu nie miała pieniędzy. Jakoś jej mafia lekowa odpuściła tak haniebne zaniedbanie (co nie przeszkodziło jej chodzić w chwale swojej "przewidywalności")
Teraz zapewne już nie popuszczą, nierzont, choćby miał zabrać pieniądze chorym na raka, kupi szczepionki w nadmiarze. Za coś nas w końcu muszą chwalić!!!

_____________________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#348761

  Zgodnie z uchwala sejmowa stanowiaca o obowiazkowym szczepieniu wszystkich Polakow, ktora to ustawa przeszla z jednym glosem sprzeciwu z PiS-u.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#348763

Narusza wolność osobistą człowieka ale także prawo wlasnosci wlasnego ciała.

Skoro kobieta dostała prawo w ochrobie własnego brzucha zabić dziecko my mamy prawo zabic każdego kto zechce naruszyć naszą cielsnośc W obronie wlasnej.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348767

potrzeba tylko kogoś z jajami, kto poda tą ustawę pod Trybunał Konstytucyjny. Ale tu niestety gościa takiego brak a i sam TK ostatnio sprawiedliwością i rzetelnym wywiązywaniem się z powierzonych zadań nie błyszczy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348783

Najwięksi krytycy szczepionek mówią o wdrażaniu za ich pomocą tzw. "programu planowanej redukcji populacji". Niezależnie jednak od ich opinii, bez wątpienia znaleźliśmy się dziś nad gigantyczną przepaścią, która pokazuje liczne ułomności koncernów farmaceutycznych i ogromny medyczny chaos. Problem dodatkowo potęgują propagowane na szeroką skalę "uniwersalne" szczepionki, których negatywne skutki (co potwierdzają kolejne badania) odłożone są w czasie...

fot. anh-usa.org

 

Ostatnie badania potwierdzają, że popularna szczepionka przeciwko A/H1N1 (przeciwko "świńskiej grypie") zawiera toksyczny związek powodujący występowanie zespołu Guillaina-Barrégo. Choroba paraliżuje układ nerwowy oraz powoduje neuropatię ruchową na skutek procesów autoimmunologicznych.

Najnowsze analizy zamieszczone w czasopiśmie Lancet (wiodące na świecie czasopismo medyczne i specjalistyczne) zawierają przekonywujące dowody, że liczne przypadki pojawienia się zespołu Guillaina-Barrégo spowodowane zostały poprzez szczepienia przeciwko grypie A/H1N1 z 2009 roku.

To nie jest jednak pierwszy raz, kiedy szczepionka przeciwko grypie jest związana z pojawieniem się zespółu Guillaina-Barrégo. W 1976 roku, szczepionka na świńską grypę spowodowała tak wiele przypadków choroby, że amerykańskie Center for Disease 'Creation and Proliferation' zostało zmuszone do stworzenia specjalnej strony wyjaśniającej obecnie całą sprawę.

Problem zaczyna występować na coraz większym obszarze. Rządy Norwegii, Szwecji, Finlandii i Irlandii, potwierdziły, że wiele z przypadków zespółu Guillaina-Barrégo, ale i narkolepsji jest wynikiem szczepień. Oczekuje się pojawienia niebawem wielu nowych przypadków zachorowań.

Negatywne skutki szczepień z 2009 roku dopiero dziś wychodzą na jaw. Trudno przewidzieć, jakie konsekwencje czekają tych, którzy szczepią się obecnie. Niektórzy podkreślają, że szczepionka to narzędzie, które zmienia "pacjenta w klienta" wielkich firm farmaceutycznych, i to na długie lata...

Czy Waszym zdaniem ryzyko związane ze szczepionkami jest aż tak wysokie? Czy możemy się mu jakoś przeciwstawić?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XL9NecP-EXw

Źródła: ultraclearance/activistpost/about

http://orwellsky.blogspot.com/2013/03/zabojcza-szczepionka-komu-zalezy-na.html

****************************************  

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

----------------------------------

Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#348804

Przerażenie ogarnia gdy czyta sie o skutkach ubocznych byle leku.
Szczepionki (takie ja ta na "grypę") nie sa praktycznie sprawdzone

Przez lata blokowano skuteczny lek na raka, Burzyńskiego, a puszcza się takie niesprawdzone.

Koncerny farmaceutyczne rywalizują z koncernami militarnymi o palmę pierwszeństwa w niszczeniu ludzi.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348810

  Mialam kiedys lekarza rodzinnego, ktory z kazdym moim zapytaniem wysylal mnie do sieci. Pewnego razu, uzbrojona w te internetowa wiedze medyczna, poprosilam go o bardzo szeroko reklamowany lek majacy dzialanie profilaktyczne.

Lekarz popatrzal na mnie dosc groznie sponad okularow i powiedzial ostro: "Nie dostaniesz!". Pytam: "Dlaczego?" A on mi na to: "A przeczytalas te 3 strony drobnym drukiem mowiace o efektach ubocznych?? Mowy nie ma, abym ci ten lek przepisal!"

Bylam mu bardzo wdzieczna, bo oszczedzil mi wielu chorob i dolegliwosci.

No wlasnie, Burzynski ma bardzo prosta metode na leczenie raka i bardzo wielkie trudnosci ze spokojnym prowadzeniem praktyki, bo ciagle jest o cos oskarzany.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#348819

A szczepionka załatwi każde ich ukryte pragnienie
Nam wypada mądrością się kierować i stronić
Od szczepionki bo ma nas ze świata przegonić
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#348842

  Tylko jak tu stronic od szczepionki, skoro szczepienia maja byc przymusowe? A o tym, aby nie szczepic dzieci mozna tylko pomarzyc?

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#349402