Oszukani w pracy za granicą w latach 2012 - 13

Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Kraj

W związku z podjęciem pewnych działań, Stowarzyszenie STOP KORUPCJI prosi o kontakt osoby, które w latach 2012-2013 zostały poszkodowane przez firmy organizujące pracę w Holandii i Niemczech. Prosimy o przesłanie Państwa doświadczeń na adres: adres biuro@stopkorupcji.pl.

Coraz częściej dochodzą do nas głosy, że Agencje Pracy organizujące pracę za granicą oszukują Polaków, głównie tych, którzy są w trudnej sytuacji finansowej. Pracownicy ponoszą koszty podróży np. do Holandii, a tam nie czeka na nich obiecana praca. Po kilku dniach wracają do kraju bez możliwości odzyskania wyłożonych pieniędzy i zadośćuczynieniem za stracony czas. Gdy chcą dochodzić swoich praw, okazuje się, że umowę – którą podpisali za granicą w obcym języku – podpisali z zupełnie inną firmą. Czekamy na Państwa relacje. Jeśli jest to możliwe prosimy przesłać dokumenty. Będziemy starali się pomóc!

Więcej: http://www.ngopole.pl/2013/03/24/ogloszenie-stop-korupcji-prosi-o-kontakt-osoby-poszkodowane-przez-agencje-pracy-organizujace-prace-za-granica/

Ocena wpisu: 
Brak głosów