Nity w ciałach ofiar to dowód na eksplozję

Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Kraj

Mec. Hambura potwierdza znalezienie nitów w ciele ofiar:

http://martynka78.salon24.pl/450254,nit-w-ciele-czyli-corpus-delicti-3

Kilka miesięcy temu na posiedzeniu Zespołu Parlamentarnego doktor Wacław Berczyński, wieloletni konstruktor Boeinga wyraził opinię, że jednym z dowodów przemawiających na korzyść tezy, że główną przyczyną katastrofy TU 154 M był wybuch, są wyrwane nity.
Tym samym doktor Berczyński potwierdził ustalenia doktora Szuladzińskiego, który w swoim raporcie dowiódł na podstawie analizy szczątków samolotu, jak również sposobu ich rozrzucenia na miejscu katastrofy, iż przyczyną katastrofy smoleńskiej były eksplozje na/w skrzydle oraz wewnątrz kadłuba. Dlaczego wyrwane nity są tak istotnym dowodem na wybuch?

/-/
Tymczasem mecenas Hambura w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” ujawnił rzecz wręcz sensacyjną, która może stanowić potwierdzenie trafności ustaleń ekspertów ZP.
W czasie sekcji zwłok ofiar, wydobytych z grobów w Gdańsku i Warszawie, mecenas znalazł i zabezpieczył element nita:

„To ja wskazywałem dowody, które należy zabezpieczyć. W jednym ciał znaleziono kawałek nita, który mógł być elementem konstrukcyjnym samolotu. Poprosiłem o jego zbadanie”.
/-/

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Bando POlszewicko z Donusiem na czele,trybunał stanu czeka na was wy gównojady i ubeckie świnie czerwone

pozdrawiam panią

Vote up!
0
Vote down!
0
#293402

prawda smolenska bo to lemingom sie wylnia nagle teraz ze to byl chyba zamach.
A trybunal stanu to se mozesz Marku Sawicki se gdzies wsadzic.
Tych zdrajcow trzeba postawic przed Narodowy Trybunal wybrany przez Polakow z przewodniczacym Macierewiczem, a pozniej powolac ochotnicza kompanie egzekucyjna.

Vote up!
0
Vote down!
0
#293457

prof Rycho:
Strzelajace nity to charakterystyczna cecha eksplodujacych struktur kesonowych w Lotnictwie. Tak samo mowi doswiadczenie eksplodujacych nitowanych zbiornikow paliwowych . Nity niczym pociski malokalibrowe strzelaja... 2dni temu tu na Niepoprawnych- napisalem o tym i ze zakaz otwierania trumien mieć może zwiazek z sladami na cialach od wybuchu! W literaturze lotniczej z terorystycznymi katastrofami od ladunków -jest to opisywane! Wysłałem tez do "Lotnictwa"
prof Rycho - blog

"Degradacje dla Prokuratorów Wojskowych, Dymisja Marszalek Sejmu!"
ZACYTUJE fragment:"Za decyzje, za niedopełnienie obowiązków- odpowiadają konkretni ludzie! Cóz to za oficerowie prokuratury, skoro tak potraktowali śledztwo o śmierci ich kolegów-oficerow liniowych? Cóz za minister zdrowia, która tak działała, wobec śmierci 96 Polaków? Kiedys Panowie oficerowie istniał Kodeks Honorowy...

Motyw działań wszystkich, pózniejsze kłamstwa, nieotwieranie trumien w Polsce/zapewnienie Arabskiego w Moskwie/-Wszystkich,Prokuratury i Kopacz- może być skojarzony z dowodami na ciałach Poległych w związku z niewykluczaną obecnie EKSPLOZJA, jako przyczyna faktyczna- katastrofy! Slady moga być "ciśnieniowe", fragmenty blach i strzelających nitów, takze charakterystyczne oparzenia. Trzeba racjonalnie brać to pod uwagę po opublikowaniu raportu komisji sejmowej."

Znaczenie tego jest ogromne! Ale jako w tej branży człowiek powiem , ze inna charakterystyczna rzecza sa nity znajdowane w miekkich siedzeniach lotniczych. Wlasnie niewydawanie czesci wraku jest prawdopodobnie tym spowodowane! W gabkach i plastikach siedzen moze byc wiele "strzelajacych" fragmentow blach i nitow . POZDR Pania Jadwige za celne wnioski.

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#293404

[quote=prof Rycho][...]
Znaczenie tego jest ogromne! Ale jako w tej branzy czlowiek powiem , ze inna charakterystyczna rzecza sa nity znajdowane w miekkich siedzeniach lotniczych. Wlasnie niewydawanie czesci wraku jest prawdopodobnie tym spowodowane! W gabkach i plastikach siedzen moze byc wiele "strzelajacych" fragmentow blach i nitow.[/quote]

Mogło być - teraz już raczej nie.
Jeśli wrak poszedł na myjnię to i tapicerki mogły się odrestaurować. Mało to ruskie mają części z różnych innych samolotów ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#293405

bronili się przed ekshumacjami, przed poddaniem ciał prześwietleniu rentgenowskiemu, przed udziałem obcych obserwatorów podczas sekcji zwłok. Stąd również wymysł nieotwierania trumien przed pogrzebami i dziwne preteksty.
Wszystko to jest działaniem zaplanowanym, z premedytacją i na to wszystko jest paragraf.

Polską rządzą przestępcy ! O tym jest mój dzisiejszy wpis.
Polecą głowy Tuska, Kopacz, Komorowskiego i Seremeta, za nimi poleci lawina głów.

Jest szansa oczyszczenia Polski z przestępców z najwyższej półki. Pytanie czy Polacy chcą Polskę oczyścić i czy są na to gotowi.

Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#293409

Mąż Izabeli Jarugi-Nowackiej: urzędnik ambasady powiedział, że nie można otworzyć trumny

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Maz-Izabeli-Jarugi-Nowackiej-urzednik-ambasady-powiedzial-ze-nie-mozna-otworzyc-trumny,wid,14960129,wiadomosc.html

Rozpoznałem żonę w Moskwie. W kraju nie otwieraliśmy trumny - powiedział w rozmowie z RMF FM Jerzy Nowacki, mąż zmarłej w katastrofie smoleńskiej Izabeli Jarugi-Nowackiej. Jak tłumaczył, "spotkał się ze stwierdzeniem ze strony urzędnika ambasady, że nie ma zgody na otwieranie trumien".

Jerzy Nowacki opowiadał, że trumny - po przylocie do kraju - od razu zostały przewiezione do krematorium. Rodziny nie otwierały ich, gdyż "była informacja, że to ma być bez otwierania". Pytany, czy będąc w Moskwie słyszał takie zalecenia od minister Kopacz lub ministra Arabskiego odpowiedział, że "spotkał się z takim stwierdzeniem ze strony niższego urzędnika ambasady". Przyznał jednak, ze nie pamięta jego nazwiska. - Jak ja byłem w Moskwie, to na pewno nie było już tam minister Kopacz - dodał.

Mąż Izabeli Jarugi-Nowackiej nie chciał komentować informacji o zamianie ciał ofiar katastrofy smoleńskiej. Jak wyjaśnił, "chce mieć przeświadczenie, że w przypadku jego żony nie popełniono żadnego błędu".

Naczelna Prokuratura Wojskowa poinformowała, że z przeprowadzonych badań genetycznych wynika jednoznacznie, iż ekshumowane w zeszłym tygodniu ciała dwóch ofiar katastrofy smoleńskiej "zostały ze sobą wzajemnie zamienione". Jedną z ofiar była Anna Walentynowicz; drugą - według informacji medialnych, gdyż bliscy i prokuratura nie ujawnili personaliów - Teresa Walewska-Przyjałkowska.

Powodem ekshumacji - jak informowała prokuratura - były wątpliwości, czy ciała te nie zostały ze sobą zamienione; wątpliwości powstały na podstawie m.in. dokumentów przekazanych z Rosji. Badania genetyczne ekshumowanych ciał były przeprowadzane w dwóch ośrodkach w Bydgoszczy i we Wrocławiu; niezależnie od siebie.

Pełnomocnik rodziny Anny Walentynowicz mec. Stefan Hambura zapowiedział, że złoży do prokuratury wnioski o przesłuchanie osób, które mogłyby wyjaśnić, jak doszło do zamiany ciał ofiar katastrofy smoleńskiej. Przesłuchania miałyby dotyczyć osób "z góry do dołu" - poczynając od premiera Donalda Tuska i byłej minister zdrowia Ewy Kopacz, na szeregowych urzędnikach kończąc.

Zdaniem ks.Henryka Błaszczyka, który był w Smoleńsku podczas identyfikacji ciał ofiar katastrofy, do błędu doszło po stronie rosyjskiej. - Wiemy, ze przekazaliśmy Annę Walentynowicz rozpoznaną, a później nikt z nas nie miał już wstępu do pomieszczeń Rosjan. Za mało było twardego stawiania warunków - mówił w TVN24 - Może nie byłoby tych dramatycznych wydarzeń, gdybyśmy otworzyli trumny po przylocie do Warszawy - stwierdził także.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#293412

Są twarde dowody, wreszcie! Teraz już nie można się cofać - przyprzeć zbrodnirzy do muru i proces o mord stulecia.

Jak decydenci z UE i USA zobacza, że to nie żarty tylko gra o wszystko to niekoniecznie będą trzymać stronę zbrodniarzy - to szkodzi per saldo globalnym interesom - teraz albo nigdy!

29 b.m. marsz i demonstracja przeciw bandzie łajdaków!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#293415

"Błąd dokumentalisty" w stenogramie wystąpienia Ewy Kopacz
RMF FM | dodane (20:06)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,119674,title,Blad-dokumentalisty-w-stenogramie-wystapienia-Ewy-Kopacz,wid,14960395,wiadomosc.html

"To był błąd dokumentalisty" - tak kancelaria sejmu tłumaczy zapis w stenogramie wystąpienia Ewy Kopacz tuż po katastrofie smoleńskiej - podaje radio RMF FM. W stenogramie pojawia się słowo "gdy", które zmienia sens wypowiedzi ówczesnej minister zdrowia.

29 kwietnia 2010 roku ówczesna minister zdrowia mówiła: "Najmniejszy skrawek, który został przebadany, najmniejszy szczątek, który został znaleziony na miejscu katastrofy, kiedy przekopywano z całą starannością ziemię na miejscu tego wypadku, na głębokości ponad jednego metra, i przesiewano ją w sposób szczególnie staranny - każdy znaleziony skrawek został przebadany genetycznie" - podaje RMF FM. W stenogramie ten fragment brzmi: "Gdy znaleziono najmniejszy szczątek na miejscu katastrofy, wtedy przekopywano z całą starannością ziemię na głębokości ponad 1 metra, przesiewano ją w sposób szczególnie staranny, każdy znaleziony skrawek został przebadany genetycznie".

Marszałek sejmu Ewa Kopacz oświadczyła, że nie była przy identyfikacji ciała Anny Walentynowicz, która zginęła w katastrofie smoleńskiej. Była minister zdrowia podkreśliła też, że nie ma problemu ze słowem przepraszam.

RMF FM podaje, że błąd popełniono na etapie redagowania wypowiedzi, które ma służyć wyeliminowaniu błędów stylistycznych i gramatycznych oraz przerobieniu języka mówionego na pisany. W wersji "surowej", czyli w tej dokładnie spisanej z nagrania, wszystko jest w porządku. Tam słowa obecnej marszałek sejmu brzmią tak, jak brzmiały na sali. W wersji przygotowanej przez dokumentalistę sens wypowiedzi został zmieniony.

W piśmie z wyjaśnieniami Kancelaria Sejmu wyjaśnia, że była minister zdrowia nigdy nie występowała o autoryzację swoich słów, choć każdy poseł ma do tego prawo w ciągu pięciu godzin od wystąpienia na mównicy. Na razie marszałek sejmu nie podjęła decyzji, co dalej ze sprawą błędu. Nie wiadomo też, czy tekst stenogramu zostanie zmieniony.

Z faktycznej wersji wypowiedzi Kopacz zarejestrowanej na nośniku audio wynika, że Rosjanie z całą starannością przekopywali i przesiewali ziemię na miejscu katastrofy, a każdy znaleziony wówczas szczątek badali potem genetycznie. Sens stenogramu jest inny. Wynika z niego, że ziemię przekopywano starannie wtedy, gdy znaleziono najmniejszy szczątek. W kontekście późniejszego odkrywania ludzkich fragmentów przez ludzi pielgrzymujących do Smoleńska ta zmiana sensu jest znacząca.

Sprawa jest kontrowersyjna, bo wersja spisana, do której sięga się częściej, mogłaby świadczyć na korzyść Ewy Kopacz - podsumowuje RMF FM.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#293418

Ja bym się jeszcze nie cieszyła. Kto wie jak mogą zostać zniknięte. Nie takie rzeczy znikały naszym wojskowym Sherlockom. Zniknął im się bodajże radiokompas ? Proszę mnie sprostować jeśli się mylę, ale pamiętam, że im się zniknęło coś sporego i ważnego...
Millerowi Jerzu wciąż znikały się minuty w zapisach czarnych skrzynek i jeździł po nie do Moskwy, a ruskim zniknęło się 2/3 wraku tutki.

Na badanie tego fragmentu nitu poczekamy z kilka miesięcy, może sprawa przyschnie albo wyniki okażą się bardzo tajne przez bardzo bardzo poufne, w sztuczkach ściemniania są bezkonkurencyjni. Fakt, że sprawy zaszły tak daleko, że ścieśnia im się pole lawirowania.
Pozdrawiam.
contessa

PS. Pytanie prokuratora podczas sekcji "po co ?" odnośnie zabezpieczenia fragmentu znalezionego nitu było jednak wyjątkowo bezczelne.
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#293426

Decydenci z USA i UE od początku wiedzą że to był zamach.

Vote up!
0
Vote down!
0

kazikh

#293448

Vote up!
0
Vote down!
0
#293475

NIty w konstrukcji normalnie pracuja na scinanie - i takie badania nitow ( proba scinania)robi sie standardowo .
Ale robi sie rowniez badania nitow na zrywanie- tzw proba rozciagania.

Tymczasem nity ze zdjecia, ktore byly juz zaprezentowane w raporcie Szuladzinskiego a ktore mozna wlasnie dostrzec w w/w wpisie "martynki" zostaly przeciagniete lbami osiowo poprzez otwory w blasze robiac charakterystyczne stozkowe przeciagniecia
nawierconej i sfazowanej blachy poszycia.

Wlasnie te przeciagniecia stozkowe w ksztalcie kraterow na otworach blachy DOWODZA,
ze sily podczas niszczenia
dzialaly PROSTOPADLE DO POWIERZCHNI BLACHY, podczas gdy w trakcie normalnej eksploatacji sily dzialaja w plaszczyznie blach.

Biorac pod uwage, ze cisnienie w osrodkach rozchodzi sie rownomiernie we wszystkich kierunkach wlasnie na drodze rozchodzacej sie fali wybuchowej stoi ...poszycie samolotu i
tylko wtedy nity nie ulegaja scinaniu lecz wlasnie sa przeciagane lbami przez otwory w blachach.
Dlatego rosja-nie nie oddaja dowodow materialowych i chciala je przetopic w piecach czyli zdematerializowac.

Dla niedowiarkow nity w lotnictwie nawet rosyjskim/sowieckim z lat 80-90 byly bardzo wytrzymalym materialem, wykonane ze stopow lotniczych duralowych, ktore przenosily ponad 50kG / mm2 podczas prob statycznych a w probach dynamicznych wykazywaly sie lepszymi wlasnosciami udarnosciowymi niz wiele dostepnych gatunkow stali !

- Polecam ksiazke Gulajew "Metaloznawstwo", prof od Metaloznawstwa, ktory dzialal w CCCP za "socjalizmu" wiec w epoce przed wyprodukowaniem naszego TU 154.
Mozna tam sprawdzic jakie sa wlasciwosci stopow lotniczych Al i porownac.....

Vote up!
0
Vote down!
0
#293431

Nawst jezeli by wczaszkach znalesli otwory po 9mm to i tak im nic nie podskoczycie.
Teraz sie budziliscie i dyskutujecie nad nitami?
Tylko debile lykneli klamstwo w pare minut po zamachu ze to byl wypadek.
Niepotrzeba zadnych niby nitow w cialach zeby nz 100% widziec ze to byl zamach PObolszewicko razwiedkowy na Polske.
Wojna kacpakso /polska zostala wywolana 10 kwietnia 2010 roku
ale do polaczkow to nie dociera.
Jeszcze raz zeby niewiadomo co znaleziono w cialach to i tak przy obecnej okupacji Polski nic nie zmienia wrecz da okupantowi nastepny atut zastraszenia to znaczy wiecie teraz Poalcy co mozemy z wami zrobic i tak nam mozecie naskoczyc.
Swiad was ma w dupie wierzy w wersje MAKU tak jak wierzyl w wersje Katynia czy wersje likwidacji Zydow w obozach koncentracyjnych na terenie Polski.
Swiad wierzy ze to Polacy pomagali jakims nazistom -chyba z marsa bo o Niemcach nikt nic nie mowi, ze mordowali Zydow.
Otoz zlo i odpowiedzialni za zamch smolenski s aw Polsce sa u wladzy tej co jest na afiszu, ale tez tej co jest za ich plecami.
Podczas eksplozji we wnetrzu samolotu strzelajace nity jak ladunek srutu z dubeltowki to sciema, i nie trzeba sie tym fantastycznym watkiem zajmiowac.
W cialach moga by rozne odlamki duze i mikro, aluminiowe stalowe, plastykowe itd.moze sie znalezc odlamek nita,ale ten nit naprawde nie ma takiej wartosci zeby sie jego czepic jako cos specjalnego.
Miejsce nitowani i nit inetgralnie polaczony z blachami jest najtrwalsza czsescia w konstrukcji samolotu.
Ale ktos uruchamia wyobraznie z Dysneja ze takimi nitami mozna szczelac i ze to jest dowodna zamach.
Dowody duzo wieksz byly zaraz po zamachu wystarczylo posluchac PObolszewickich szczekaczek medialnych i rzadowych
wypowiedzi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#293449

tą opinie w świecie i Europie?

"Żydzi rozsypani po całej Polsce, wszędzie ze swym duchem wyłączności, z naszym ludem pomieszani, tylko zapluwają cały naród, zapluwają cały kraj, a zmieniając go w kraj żydowski, wystawiają w Europie i świecie na pośmiewisko i wzgardę."
fragment z "O Przyczynach Szkodliwości Żydów" - ks. Stanisław Staszic, 1818 r.

Vote up!
0
Vote down!
0
#293450

ale za takie wypowiedzi jak ta juz tu mnie okrzyknieto ze robie nagonki antysemickie.
Nijaki alchymista dziala.

z:
http://niepoprawni.pl/blog/287/prywislanska-prawica#comment-337429

Re: @wolk na kacapy
alchymista, 22 września, 2012 - 08:26

TŁ, Wilk na kacapy specjalizuje się w antysemickich nagonkach. Już nawet nie chciało mi sie komentować tego co poprzednio wypisywał.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

prawda jest niebezpieczna nie tylko w oczy kole
strzez sie Alchymisty.

Vote up!
0
Vote down!
0
#293454

Nie badzcie smieszni te wasze mowy o nitach se mozecie w dupe wsadzic.
wilk na kacapy, 27 września, 2012 - 04:44

Nawst jezeli by w czaszkach znalesli otwory po 9mm to i tak im nic nie podskoczycie.
Teraz sie obudziliscie i dyskutujecie nad nitami?
Tylko debile lykneli klamstwo w pare minut po zamachu ze to byl wypadek.
Niepotrzeba zadnych niby nitow w cialach zeby 100% widziec ze to byl zamach PObolszewicko razwiedkowy na Polske.
Wojna kacpakso /polska zostala wywolana 10 kwietnia 2010 rokuale do polaczkow to nie dociera.

Jeszcze raz zeby niewiadomo co znaleziono w cialach to i tak przy obecnej okupacji Polski nic nie zmienia wrecz da okupantowi nastepny atut zastraszenia, to znaczy wiecie teraz Poalcy co mozemy z wami zrobic i tak nam mozecie naskoczyc.
Swiat was ma w dupie wierzy w wersje MAKu tak jak wierzyl w wersje Katynia, czy wersje likwidacji Zydow w obozach koncentracyjnych na terenie Polski.

Swiat wierzy ze to Polacy pomagali jakims nazistom -chyba z Marsa, bo o Niemcach nikt nic nie mowi, ze mordowali Zydow.
Otoz zlo i odpowiedzialni za zamch smolenski sa w Polsce sa u wladzy tej co jest na afiszu, ale tez tej co jest za ich plecami.
Podczas eksplozji we wnetrzu samolotu strzelajace nity jak ladunek srutu z dubeltowki to sciema, i nie trzeba sie tym fantastycznym watkiem zajmowac.
W cialach moga by rozne odlamki duze i mikro, aluminiowe stalowe, plastykowe itd.moze sie znalezc odlamek nita,ale ten nit naprawde nie ma takiej wartosci zeby sie jego czepic jako cos specjalnego.
Miejsce nitowania i nit inetgralnie polaczony z blachami jest najtrwalsza czescia w konstrukcji samolotu.
Ale ktos uruchamia wyobraznie z Dysneja ze takimi nitami mozna szczelac i ze to jest dowod na zamach.
Dowody duzo wieksze byly zaraz po zamachu, wystarczylo posluchac PObolszewickich szczekaczek medialnych i rzadowych
wypowiedzi zeby ta cala bande rzdzaca postawic pod sciana.

Vote up!
0
Vote down!
0
#293452

Wilku na kacapy,masz zupełną rację, sprawa z nitami to znowu temat zastępczy, aby odwrócić uwagę od tego, co istotne. Zgadzam się również z Tobą w sprawie bezkarności Rosjan i ich polskich popleczników będących sprawcami zamachu. Nawet jeżeli to nagłośnimy, to światowa opinia publiczna nie będzie chciała narażać się Putinowi i jego Rosji.A zatem co ? Pozostaje już tylko Opatrzność i wyroki historii ?

Vote up!
0
Vote down!
0

mika54

#293459

PO-wcy to "zero" sumienia, taki zabije nawet dla władzy. Jak takiego człowieka morderce nazwać?

Katastrofa w Smoleńsku na pewno nie była przypadkiem. Jakim przebiegłym trzeba być człowiekiem aby zamknąć cala opozycje z jednym  Tupolewie a potem go zestrzelić? Taki stary samolot nigdy wie powinien latać z głową państwa na pokładzie. Nikt nigdy nie dowie się prawdy jak było naprawdę. Tylko Bóg wie jak było. Niech spoczywają ci ludzie w spokoju. Zycie powinno toczyć się dalej. Powinniśmy walczyć wspólnie o dobro kraju pamiętając to co stało się w Smoleńsku.

 

Władza nie jednego przy korycie zmieniła w Polsce. Świat chyli się ku upadkowi.

Według kalendarza Majów, 21.12.12 czeka nas koniec świata. Również kod biblijny i proroctwo Malachiasza mówią, że koniec jest bliski.

Przez ostatnie kilka lat widać zachodzące zmiany na świecie.

Nienawiść oszustwo, pazerność i pycha ludzi. Każdego dnia na świat spadają tornada wichury i wszystko co najgorsze. Powoli zaczynam głęboko wierzyć ze tak się stanie.Ten świat jest zepsuty i dąży do nikad. Człowiek człowieka zabija tylko za to ze jest inny.

Vote up!
0
Vote down!
0
#293460

[quote=Archiwum X]

Według kalendarza Majów, 21.12.12 czeka nas koniec świata. Również kod biblijny i proroctwo Malachiasza mówią, że koniec jest bliski.

[/quote]

No nareszcie.

Bo ja już, cholera, na to wszystko patrzeć nie mogę.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#293537

"Świad, szczelać " - to pisze ktos, kto uwaza ze walczy z kacapami.....
Jesli nie opanowalo sie ortografii na poziomie podstawowki to czy mozna zrozumiec fizyke z wyzszego poziomu, cos z niej zapamietac?
otoz "wilku na kacapy" - gdy peka lina to wyzwala sie taka energia, ze czlowiek stojacy nad nie okrakiem jest przecinany na pol, lepiej niz samurajskim mieczem w ulamku sekundy.
Jesli rozrywane sa nity w poszyciu to ich fragmenty beda odskakiwac z wielka predkoscia na boki wiec moga porazic cialo ludzkie, ktore w porownaniu ze stopami Al sa miekki jak maslo.Dodac nalezy , ze w samolocie TU154 bylo tysiace nitow !
Sprawa z nitami to nie "temat zastepczy" tylko
NAMACALNY DOWOD,
niestety niefachowcy ,
laicy
i ignoranci
tego nie rozumieja!!

Przeciez wlasnie ten niedpuszczony amerykanski spec od sekcji ( nie pamietam nazwiska )
powiedzial juz dawno temu -
Po przeswietleniu cial,
jesli tam byl wybuch
w cialach ludzkich powinny znajdowac sie udlamki metalowe i to wtedy bedzie dowod na wybuch w samolocie .

Skoro w cialach sa odlamki i znaleziono METALOWE DOWODY ktos probuje teraz to wysmiac.
KTOS probuje TERAZ wysmiac namacalne dowody na WYBUCH w SAMOLOCIE.

a TO CZY PUTINOWCY
lub tuskmani to beda brac jako dowod i jak zostanie to potraktowane przez opinie swiatowa lub szachistow z Kremla to jest juz inne zagadnienie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#293526

najmocniejszy sektor samolotu rozerwany na kawały

zakładając teoretycznie, że Tu154 uderzył grzbietem w ziemię to rozpadający się kadłub chroniłby dodatkowo centropłat przed uszkodzeniem

Raport inż Szuladzińskiego jest jedynym wiarygodnym wytłumaczeniem tego ewenementu a i przesłanka o sile dowodu by natychmiast podjąć wątek śledczy zamachu

Jeszcze ekipa Hyżego Ruja będzie sądzona za współudział i zacieranie śladów zbrodni

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#293846

zrob pudelko gdzie krawedzie beda nitowane , wedkug regul nitowania samolotowego, wsadz tam granat i zrob wypiard, w jakims pomieszczeniu izolowanym styropianem z paru wrastw zeby latwiej bylo znalezc odlamki nawet w wodzie mozna to zrobic,po eksplozji, nitowania beda najmniej rozczlonkowane.

Vote up!
0
Vote down!
0
#293456

Czy znany jest drugi taki przypadek, gdy w wyniku uderzenia samolotu o ziemię większości pasażerów (około 70%) urywa głowę?

Vote up!
0
Vote down!
0
#293467