Kolejny "samobójca": Jarosław Przygodzki

Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Kraj

Nie żyje Jarosław Przygodzki - wiceszef sejmiku woj. świętokrzyskiego, radny Prawa i Sprawiedliwości

 

Wiceprzewodniczący sejmiku woj. świętokrzyskiego Jarosław Przygodzki nie żyje. Informację podał na stronie internetowej Urząd Marszałkowski w Kielcach. W poniedziałek ciało samorządowca z raną postrzałową znaleziono w gminie Końskie - poinformowała policja.

Jak powiedział PAP podkom. Grzegorz Dudek, rzecznik Komendy Wojewódzkiej w Kielcach ciało 48-letniego mężczyzny znaleziono około południa w gminie Końskie, nieopodal jego miejsca zamieszkania.

"Będziemy wyjaśniać okoliczności śmierci tego człowieka. Wstępnie możemy wykluczyć, aby ktoś przyczynił się do jego śmierci"- powiedział PAP rzecznik świętokrzyskiej KWP.

więcej: http://wpolityce.pl/wydarzenia/35963-nie-zyje-jaroslaw-przygodzki-wiceszef-sejmiku-woj-swietokrzyskiego-radny-prawa-i-sprawiedliwosci

Tych przypadków jest tyle....Czy ktoś jeszcze wierzy w samobójstwa, wypadki samochodowe i w górach, przypadkowe utonięcia i nagłe zgony na zawał? Ciekawe czym i komu podpadł?

Oświadczam:  czuje się znakomicie. Dobrze pływam, nie chodzę sama po górach, wyśmienicie prowadzę samochód, mam dobry wzrok i słuch nie miewam żadnych urojeń i myśli samobójczych.

Uprzedzam, że nie poddam się bez walki mimo mojej płci i  wieku!

Brak głosów

Komentarze

"Wstępnie możemy wykluczyć, aby ktoś przyczynił się do jego śmierci" - powiedział PAP rzecznik świętokrzyskiej KWP.

Oczywiście wyklucza. I jakoś podejrzanie wcześnie wyklucza.

Vote up!
0
Vote down!
0
#289364

Następni trupy Polaków.
Potrzebnym jest powstanie.
Tyle w temacie.
Pozdrawiam.

Jakub Wołyński

Vote up!
0
Vote down!
0

Jakub Wołyński

#289367

może POparańcy dla odmiany odejdą wreszcie gruPOwo ?!
Smutno.

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#289370

pewnie jakiś jeszcze został i wysłać grupowo za Bug. Tam ich przyjmą jak swoich.

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nową przypowieść Polak sobie kupi, Że i przed szkodą i po szkodzie głupi"

#301891

I wszystko by się zgadzało, gdyby nie fotel pasażera:

Gdy rodzina nie mogła skontaktować się telefonicznie z mężczyzną, mimo kilku prób, poproszono kolegów – leśników, by sprawdzili teren, na którym lubił przebywać nadleśniczy. Gdy dotarli na miejsce, koło Dyszowa, radny sejmiku wojewódzkiego nie żył. Siedział na fotelu pasażera swojego samochodu, w pobliżu leśnej ambony. Policjanci znaleźli długą broń myśliwską, z której prawdopodobnie konecczanin oddał samobójczy strzał.

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120910/POWIAT0105/120919949

Vote up!
0
Vote down!
0
#289372

Wiem, że to nie jest śmieszne, ale przypomina mi sie jak baron Munchausen strzelał do muchy. Czy sa wśród nas rusznikarze? Bo trochę dziwne, żeby zabijać się z broni długolufowej.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#289404

prof Rycho: No i coz mozliwe ,że jedno z wielu.. W Polsce notuje sie do 6 tys samobojstw rocznie ..Odsyłam do mej notki : ACH DZIENNIKARZE, SKAD WIECIE, ZE SAMOBOJSTWO, CZy WYPADEK . Pozdrawiam Pania

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#289375

... zapewne Pan Przygodzki czymś sobie "zasłużył", że... ręka "seryjnego samobójcy" sięgnęła po Niego. Ręce opadają, jakimi metodami platformersi i ich poplecznicy się posługują i próbują utrzymać władze i aby do reszty wysprzedać majątek narodowy. Najwidoczniej Pan Przygodzki za dużo wiedział, albo był bardzo ostrym przeciwnikiem w planowanej od dwóch lat sprzedaży lasów państwowych. Pytań można by mnożyć, ale... jak znam mentalość i bezczelność platformersów - prawdy tak szybko się nie dowiemy. Czas przerwać te rządy!!!
Zapytacie zapewne: jak to zrobić? - Odpowiadam: Nie mamy czasu na rozmowy i negocjacje. Oni od chwili przejęcia władzy są głusi na głos Narodu. Dość tego!!! Musimy ich "pogonić" na cztery wiatry!!!
Rozumiem, że się spotykamy 29 września o godz, 12:00 na pl. Trzech Krzyży w Warszawie na ogólnopolskim proteście. Od tej demonstracji zaczynamy "na ostro" i koniec "zabawy w klocki"!!!
Myślicie, że naród jest aż tak głupi? Chyba was poj... ło!!!

Pozdrawiam, Satyr

______________________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta" (ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#289421

No, to czas werbować ludzi do PiSu. Nie ma żadnej innej alternatywy, prócz wygranej i to wysoko, w wyborach PiSu. A w tzw. międzyczasie należy organizować młodzież do działalności politycznej - nie nastawionych  na kariery,a  na solidność, prawdę, pracę na rzecz i poszanowanie własnego kraju.

Vote up!
0
Vote down!
0
#289452

gość z drogi

CZAS i to ostateczny,póki nie wybiją nas do ostatka...

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#289740

„Wstępnie” to po polsku tyle co początkowo, przygotowawczo.
Jakżeż więc można cokolwiek „na początek” czy też „przygotowawczo” wykluczyć. I to do tego w śledztwie w sprawie przyczyn śmierci.

Można zatem tylko przypuszczać, co się po takim „początku” „przygotowuje” ...

Vote up!
0
Vote down!
0
#289426

A ja mam tyle lat i walki z niejedną szują , że nawet kulka w łeb nie powstrzyma mnie od mówienia prawdy i szkalowania bandyckiej formacji rządzącej. Można sobie tylko wyobrazić , jaki jazgot ta antypisowska czołówka by podniosła, gdyby z ich strony padł choc jeden trup, a ślad stóp, buta ,  choć nie mordercy, byłby li tylko wypożyczonym  do tego celu, cichcem,  od któregoś z ich nieprzyjacielskiego obozu.  Nienawiść odebrała im resztki rozumu !

Vote up!
0
Vote down!
0
#289447

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków amen.

Jeśli nasze podejrzenia się sprawdzą, to można śmiało powiedzieć, że zginął za Ojczyznę.

---
A na drzewach, zamiast liści...

Vote up!
0
Vote down!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#289448

gość z drogi

to wtedy i inne podejrzenia mogą się okazać Prawdziwymi

10

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#289457

zginęło za Ojczyznę. I jeśli czegoś z tym nie zrobimy, będą ginąć niestety następni. Ruskie zawsze zaczynają od wybicia elit.

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nową przypowieść Polak sobie kupi, Że i przed szkodą i po szkodzie głupi"

#301882

Stork

Prokuratura i Policja do zamiatania brudów i usuwania śladów osób drugich. Tak jak w morderstwie u córuni Wajdy. Żadnych śladów, poszlak osób drugich i trzecich. To zbrodniczy reżim nami rządzi. A jak ich złapią na gorącym uczynku to łzy, szloch i udawanie głupka lub zakochanego na śmierć i życie. Lemingi się na to biorą. Mają litość dla złodziei morderców i zdrajców. Nie mają jej dla siebie i narodu polskiego. 

Vote up!
0
Vote down!
0

Stork

#289536

też może być serią przypadkowych strzałów zgromadzonych licznie akurat tam i wtedy snajperów...

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#289538

wykluczono jedną z tych hipotez które do konca każdego śledztwa muszą być brane pod uwagę jako potencjalna możliwość. Mamy bardzo zdolnych policjantów. Oni już we wstępnej fazie śledztwa wiedzą jaki będzie jego koniec. To geniusze, aż dziw że tylu tych seryjnych samobójców jeszcze krązy po kraju?
No i dziwne ale chyba prawdziwe, jakoś z PO nikt sobie w głowę nie srzela w środku lasu czy w jakimś garażu. Taki przypadek? doprawdy czy oni wieżą już we wszystkie swoje kłamstwa? Jeżeli tak to jest to dla nas jakaś szansa, bowiem zwykle taki stan rzeczy zwiasuje oststeczny koniec tego sytemu.
Czy jednak jesteśmy przygotowani?

PiS nie jest organizacją stworzoną do tego by szybko i sprawnie przejąć władzę w kraju i przywrócić obywatelski porządek. Nie stanowi nawet zaplecza dla takiego działania.

Obawiam się że jestesmy, jako społeczeństwo zupełnie nieprzygotowani i każda, nawet najsłabsza siła zorganizowana zrobi co będzie chciała by nas skutecznie spacyfikować.
Nasza słabość jest ich siłą. Inaczej było w roku 1980. Wtedy ludzie byli zorganizowani i gotowi. Mogli zrobić wszystko i władza się przstraszyła. Stan wojenny był tego strchu przejawem i próbą odzyskania przewagi psychologicznej. Udalo im się. Jak jest dzisiaj?

Vote up!
0
Vote down!
0
#289743