Sędzia rozgrzany wydała wyrok korzystny dla PO RP i TVN24

Obrazek użytkownika PS
Kraj
Notka z 24.08.2011 12:55 opublikowana w: Pulpitum Odium PO RP, Sędzia rozgrzany, Totalitaryzm i ukrywana na salon24.pl

Gasipies: Wyrok korzystny dla PO RP i TVN24

 
Notka jest reakcją na...

Orzeczenie sądu w sprawie pozwu PO przeciw PiS o 12.30

PAP, 24.08.2011 10:17

Jak donosi PAP

"Sąd nakazał rzecznikowi PiS Adamowi Hofmanowi, szefowi sztabu PiS Tomaszowi Porębie oraz komitetowi wyborczemu PiS sprostowanie na antenie TVN24 oraz wpłacenie 10 tys. zł na hospicjum w Krakowie."

www.salon24.pl/news/135118,pis-musi-przeprosic-po-za-wypowiedzi-o-kampanii-polska-w-budowie

Platformie gratuluję kolejnego zwycięstwa w "wojnie z PiS o prawdę". Spektakularny sukces. Właściwie to walkower. Pełnomocnik PiS nie uczestniczył w procesie, nie było też przedstawiciela PiS na sali. Pełnomocnik PO RP była, zobaczyła, zwyciężyła - uśmiechnięta, zadowolona i usatysfakcjonowana.

- To postanowienie pokazało, że celowo użyto kłamstwa, żeby zbudować pewien przekaz medialny - komentowała na gorąco po wyjściu z sali sądowej pełnomocnik PO Elżbieta Kosińska-Kozak. www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,pis-musi-przeprosic-po-za-quot-polske-w-balaganie-quot-,267189.html

Wcześniej zresztą w radiowej trójce już się PO wygadało, że zna wyrok. Prorok jakiś, czy co? Otóż nie - proszę zobaczyć zadowoloną minę Bronisława na zdjęciu poniżej z tą samą panią pełnomocniczką. Ośmielę się zaryzykować śmiała tezę, że Pan Prezydent też już znał wyrok przed jego ogłoszeniem, a przynajmniej wiedział, że będzie dla niego korzystny. Poznałem po oczach, i uśmiechu radosnym.

Kolejny sukces Platformy i "zaprzyjaźnionej stacji"! Zapewne za zamieszczenie stosownego sprostowania skasują trochę kasiorki. By żyło się lepiej.

Pani Sędzia Beata Ładak dołączyła do grona "sędziów rozgrzanych" obok tak znanych nazwisk jak Agnieszka Matlak. Chętnie zapytałbym czy przedstawiciel dbającej o piętnowanie kłamstwa Platformy PDT wskazując palcem na J. Kaczyńskiego - skłamał, że to jest śp. Andrzej Lepper, czy też nie posłużył się kłamstwem. Być może Pani Beatka, jak Donald też potrafi poznać kłamstwo po oczach, bo takie ma prześliczne, jasno-niebieskie.

Sędzia Przewodniczący Beata Ładak, podczas ogłoszenia wyroku
(fot. PAP/Paweł Supernak)

Wydaje mi się, że z lewej strony Pani Sędzia jakby spuchnięta była - tak na wysokości uzębienia. Mam nadzieję, że to nie guma do żucia, albo bułka przeżuwana w trakcie ogłaszania wyroku. Ale nie wnikam.

W moim głębokim przekonaniu PDT wskazywał na Jarosława Kaczyńskiego i celowo wprowadzał w błąd słuchających. Ponadto ton wystąpienia Donalda wydaje mi się napastliwy. Czy w świetle deklarowanej dobrotliwości i miłości zdaniem Pani Sędzi nie mamy tu do czynienia z ewidentnym kłamstwem. Brak znaku zapytania na końcu poprzedniego zdania jest celowy i uwłacza Pani Sędzi osobiście, o czym informuję z pełną świadomością grożących mi konsekwencji.  Brzydzę się bowiem cyniczną bezczelnością, chamstwem, kłamstwem i szyderstwem od lat najmłodszych, a i przykazanie 'nie będziesz składać fałszywego świadectwa przeciwko bliźniemu swemu' nie jest mi nieznanym.

www.youtube.com/watch

Zdjęcie wkleiłem ze strony: www.deon.pl/wiadomosci/polska/art,9305,proces-przegrany-pis-musi-przeprosic-po.html

Zdjęcie i nazwisko Sędziego rozgrzanego zamieszczono też tu: www.orange.pl/kid,4000000150,id,4001372993,title,Orzeczenie-sadu-ws-pozwu-PO-przeciw-PiS,article.html

Odsłon: 227 (w tym z lubczasopism 7) | Tagi: betata ładak, sędzia rozgrzany, sąd, po rp, radek

skomentuj Komentarze do notki6 |Zgłoś nadużycie

 

 

GASIPIES 565 9185  | 24.08.2011 14:55|| zablokuj

 


 • @Gasipies

  Pełnomocnik PO RP uśmiechnięta, zadowolona i usatysfakcjonowana.

  Jak to niewiele potrzeba pełnomocniczce PO ;D
  (przepraszam, ale jestem pod nieustającym wpływem ostatnich limeryków Laenii;)))

  pozdrawiam:)

  INTUICJA 126 5367  | 24.08.2011 17:43|| zablokuj

 • Gasipies

  Niezależnie od tego, z jakiego punktu widzenia spojrzymy na ten problem- jedno jest pewne:

  Wszyscy politycy PiS-u i innych partii, winni wyjść z poziomu dzieci z piaskownicy, które obrzucają się obelgami i "zarzutami" bez argumentów liczbowych, bez twardych faktów, liczb , zatwierdzonych wykresów statystyczno- porównawczych.

  Bo jeśli działają bez tych, namacalnych, w/w argumentów dowodowych,lejąc tylko pomyje na cudzą głowę- w celu osiągnięcia korzyści politycznych, przestają być społecznie wiarygodni i ich niski poziom wątpliwego działania na rzecz Ojczyzny- może wykazać niezawisły Sąd i ukarać ich grzywną i ogłoszeniem winy z nakazem przeprosin.

  Bo w tej sytuacji, to działanie, może być uznane za szkodliwe dla Ojczyzny i narodu, lub krótko mówiąc -również - za warcholstwo.

  VETKA155 63 453  | 24.08.2011 19:57|| zablokuj

 • @intuicja

  Jak to niewiele potrzeba pełnomocniczce PO ;D do szczęścia, poniekąd. Niby drobiazg a cieszy. Dziewczynki tak mają, szczególnie blondynki, chociaż nie wiem czy to nie farbowana, ale sprawdziłem z poprzedniej kampanii i takie same ma włosy, a nawet uśmiech śliczny

  PS
  też wygrała, niezła jest w te klocki?

  GASIPIES 565 9185  | 24.08.2011 21:28|| zablokuj

 • @Vetka155

  Niezależnie od tego, z jakiego punktu widzenia spojrzymy

  Możliwe, to spoglądajcie towarzyszu/*e, dalej i szerzej. Nie wiem ilu tam się Was ukrywa, sądzą PO nicku to 155, ale nie poznałem po oczach czy kłamiecie, bo nie znam Waszych oczu.

  Pozdrawiam

  GASIPIES 565 9185  | 24.08.2011 21:31
Brak głosów

Komentarze

Nazwisko Elżbieta Kosińska - Kozak wygooglowałem i wynik poszukiwań potwierdza to co podpowiadała mi bynajmniej nie intuicja, a wiedza. PO RP nie ma na liście klientów kancelarii, której przypadkiem nazwa też na PO się zaczyna.

Pociej, Dubois i Wspólnicy. Kancelaria Adwokacka Sp. jaw.
00-052 Warszawa, ul. Świętokrzyska 18 ( V piętro)
tel; ( 48-22) 829,90,25

www.pd-kancelaria.pl/public/index/main

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#178663

to ona ma powieki i paznokcie a nie oczy. A nawet chyba jeszcze i zęby.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#178745

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#178810

"Brzydzę się bowiem cyniczną bezczelnością, chamstwem, kłamstwem i szyderstwem od lat najmłodszych"

A dwa zdania wyżej:

"Wydaje mi się, że z lewej strony Pani Sędzia jakby spuchnięta była - tak na wysokości uzębienia. Mam nadzieję, że to nie guma do żucia, albo bułka przeżuwana w trakcie ogłaszania wyroku."

Wot, kultura...

Vote up!
0
Vote down!
0
#178811

fakt że osoba w todze ogłaszająca hucpiarski "wyrok" jest ucieleśnieniem łajdactwa sędziów trzymanych w kieszeni przez rządzący reżim POPSLD/WSI

fakt że ma spuchnięta lewa część twarzy

Co wiec jest chamskiego, kłamliwego, szyderczego tak bolesnie żeś postanowił interweniować- sformułowanie "Mam nadzieję, że to nie guma do żucia, albo bułka przeżuwana w trakcie ogłaszania wyroku."??

Dla mnie szczytem chamstwa i ewidentnym naduzyciem władzy jest zasadzanie płatnych para-reklam w "zaprzyjaźnionych" mediach prywatnych (tu ITI czytaj WSI) przez "nagrzanych" łajdaków w togach!!

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#178835

Czy aby na pewno?

W cytowanym zdaniu nie ma kłamstwa, ani nawet pogardy dla Pani Sędzi. Może trochę współczucia.

Zapoznałem się nawet z dostępnym na stronach tvn24 uzasadnieniem pisemnym i nie komentuję, a mógłbym np. niewłaściwie zamieszczone znaki interpunkcyjne opisać.

Pozdrawiam PS

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#178851